Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Třebíč

• „Vřele doporučuji. Že má starost o ústní hygienu, je správné. Kdyby se hygieně věnovali všichni pacienti, měl by pan doktor rozhodně méně práce. Pan doktor vše vysvětlí a nic vám nevnucuje. Domlouvá se s vámi a navrhuje. Jsem rozhodně s jeho jednáním a prací spokojená. Více

Martinské nám. 149/3, Třebíč Mapa

DentSmile, s.r.o.

• „V dějinách mého chrupu je jen jedna světlá kapitola, a to je nalezení této skvělé zubařky. Naprostá profesionalita, citlivý přístup, léta zkušeností a milé jednání. Všem mohu jen doporučit. Plačkám bych ale předem vzkázal, že zubař není farář a nemusí Vám tedy jako kněz "naslouchat" až do Vašeho uspokojení. Více

Praktický zubní lékař

• „U paní doktorky jsem registrovaná dva roky a jsem velmi spokojená. Ošetření u ní je bezbolestné, rychlé a precizní (jednalo se o předělání starých amalgámových vyplní) Mohu jenom vřele doporučit :) Více

1. máje 345, Mapa

Praktický zubní lékař

• „Chodí k ní moje děti a je to ten nejlepší stomatolog jakého jsem poznal.

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Vynikající doktor MUDr.Štěpánek. Za poslední 3 roky jsem byla v rukou 4 různých doktorů. Zubaře, implantologa, ortodoncisty, chirurga. Prožila jsem si mnohé a jako každá jiná práce krom profesionality je to i o přístupu k lidem a o lidskosti. Lidský, vstřícný, profesionální, komunikativní, pozitivní aj přednosti, které bych tu mohla vyjmenovat ...... krom obrovského profesionála i fajn člověk. Jestli máte strach z jakéhokoliv zákroku, tak s tímto pánem se nemáte čeho bát. Z CELÉHO SRDCE DOPORUČUJI !!!! Více

Na Potoce 78, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař, stomatochirurg

• „K pani doktorce chodim uz od mladi, nikdy jsem si na nic nemohl stezovat, vzdy se mnou bylo jednano prijemne a na rovinu. V soucasne dobe jsem k pani doktorce a jejimu synovi, panu doktorovi, prehlasil celou svoji rodinu, manzelku s nasi malou cerou. Muzu vsem jenom doporucit. Více

Okružní 964, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi hodná, i když na mě asi trochu naštvaná, že k ní příliš nechodím. Ale tomu se nemůže člověk divit - po velmi špatných zkušenostech na základní škole v Havlíčkově ul. A těžko se to vysvětluje. Škoda, že jsem k ní nechodila od malička. Více

Zubní lékařka

• „Nejlepši zubař co znam.Je to profesional.Prostředi je pekne a sestričky jsou mile.Mužu jen doporučit.

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je velmi pečlivá. Chodím k ní i s dětmi a jsem dlouhodobě spokojená. Se sestřičkou jsou sehraný tým.

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestra jsou příjemné. Oceňuji, že paní doktorka při ošetření nabídne řešení a vy si vyberete podle svého názoru a stavu peněženky. Více

Obvodní stomatolog

• „S panem doktorem Hlávkou mám jen ty nejlepší zkušenosti už mnoho let. Vystřídal jsem v Jihlavě hodně zubařů, ale spokojen jsem až zde. Když čtu některé příspěvky, tak se nestačím divit. Pan doktor určitě netrhá zuby zbytečně, vždy je právě zachraňuje. Chodíme k němu celá rodina i s dětmi a nemáme sebemenší problém. Děti nemají ve 14 letech jediný kaz, vždy jsou poučeni o správném čištění. O aroganci nemůže být ani řeč. Pan doktor je velice pečlivý a věnuje se své práci na sto procent. S díky Roman Jadrný s rodinou Více

9. května 675, Luka nad Jihlavou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Na paní doktorku rad vzpomínám a lituji toho ze jsem od ni odešel. Dnes muj chrup neni tak hezký jak býval. Pokud se vam postěstí tak se této paní doktorky držte. Je to lidský, profesionální odborník. Více

• Arbesova 1262, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pani doktorka je skvela jako zubarka i jako osobnost ! Chodim k ni uz 15 let (tehdy snad zacinala), zakroky uspesne, sleduje nove trendy v zubarstvi, perfektne sehrane se sestrickou, zachranila mi zub kt. zastupujici lekar chtel rovnou vytrhnout a ted uz 5 let drzi. Kdyz je nejhur tak i zpiva :) Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Je to nejlepší zubař na světě.Ma s každým trpělivost, proto je nejlepší, za jinyho bych ho nevyměnil.Doporučuji ho všem!!!!!!!!!!! Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Zubní ordinace

• „Při negativním hodnocení jeho"nepacientů", já jako pacient jsem spokojen s jeho přístupem zubního lékaře.Pouze objednací doby, pokud to jde, by se mohly zkrátit. Více

U Hřiště 552, Měřín Mapa

Zubní ordinace

• „K paní doktorce chodím od 4 let a nikdy jsem od ní nezažila neochotu či neprofesionální přístup. Někomu může vadit, že má defakto 2 ordinace v jedné, nicméně podle mě to spíš dokazuje, že svou prací paní doktorka žije a naplňuje ji. Více

Zdislavina 11, Třebíč Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Pana doktora jednoznačně chválím, vše dobře vysvětlí, má lidský přístup k pacientům a již několikrát se mi málem omluvil, když po mě chtěl poplatek 30 kč, jde vidět, že je mu to nepříjemné ty poplatky vybírat. Rovnátka mám už půl roku a vždycky se na návštěvu u pana doktora Filipského opravdu těším. Žádný spěch, člověku se věnuje opravdu na 100 % a také patří k těm nejlevnějším. Více

Praktický zubní lékař

• „U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření. Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální. Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým. Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Léty prověřený praktik, nikdy netrhá zuby bez příčiny, plomby drží, netlačí člověka do drahých náhrad jak jinde, zbytečně nerentgenuje, ordinační hodiny má, dlouhé čekací doby - jak kdy, bere i neobjednaného Více

č.d. 240, Budišov Mapa

Privátní zubní ordinace