Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Prostějov

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Nejlepší pan zubař, vždy vás vítá s úsměvem, je moc příjemný, skvělý přístup, vše co dělá vám vysvětlí a poradí jak se správně o zuby starat, např jsky kartáček, zubní nit.. a je úžasný i k dětem. Žádné čekání v ordinaci je velké plus. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Byla jsem velmi spokojená! Byla jsem na vytrhnutí osmiček, které pan doktor vytrhnul během chvilky. Na trhaní dalších osmiček už jedině k panu Paroulkovi. Více

Horní Lán 43/1231, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane! Více

Jánského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je empaticky, mily, odbornik, sve praci rozumi a dela ji s laskou. To mluvi za vse, proste nejlepsi v OLK. Doporucuji! Více

Polívkova 51/465, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Normálně mám ze zubařů fobii ale musím říct že s touto doktorkou jsem 100% spokojená. Nebyla jsem u zubaře několik let a tak jsem měla zuby dost zanedbané. Během jedné návštěvy mi spravila celou horní čelist (5 plomb). Stihla to během půl hodiny a navíc s umrtvením, takže absolutně bez bolesti a nic jsem tak necítila. Tuto zubařku mohu jen doporučit. Více

Tovární 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji. Více

Kosmonautů 8, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi profesionální a lidská paní doktorka. Velice si vážím, že mi vždy vysvětlí postup zákroku a všeho, co je třeba udělat. Vrtání zubů díky umrtvovací injekci nikdy nebolí :-) Velice doporučuji!!! Více

Žerotínovo náměstí 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Děkuji panu Bazalovi a jeho laborantovi za krásné dva můstky na horním patře. Už se zase můžu smát na chlapy. A za přeléčení dvouch zubů. Nejlepší je rychlé a bezbolestné vrtání a obrušování. Jste mistr svého umění, nepřeháním... K. Skřivánková. Více

Na Šibeníku 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Pani doktorka se o me stara pres rok a pul. Jsem chlap, ale ze zubare jsem mel strach. Musim rict, ze od doby co znam pani doktorku Vlachopulosovou se nebojim. Jeji prace je naprosto precizni. Více

Hanáckého pluku 6, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K pani doktorce Dvorakove dochazim nekolik let a jsem s ni maximalne spokojena. Je velice pecliva a citliva a kdyz posledne nemela jistotu, poslala me radsi na kompletni rentgen zubu. Více

Tomkova 45, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Přístup pana doktora k dětem je naprosto úžasný. Co se týče dospělých tak stejná spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí a to fakt podrobně. Přesně rozvrhne léčebný plán. Navrhne možnosti. Ceny naprosto normální, lidské. Samozřejmě pokud potřebujete opravit půl pusy korunkama a implantáty, tak se prohnete, ale to úplně všude. V případně jednorázových akci jsou to prakticky částky ktere je normální člověk schopen zvládnout. Více

Božetěchova 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubařka. Mohu jen doporučit! Od té doby, co chodím k paní Moravové, jsem se přestal bát vrtání a trhání....Pokud to půjde, nahlásim i syna s manželkou... Více

Na Střelnici 18, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je výborná zubařka, nejlepší jakou jsem poznala ve svém věku 57let. Tímto jí moc děkuji.

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup... Více

Za Plumlovskou 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Díky téhle úžasné paní doktorce se už zubaře a zubního ošetření vůbec nebojím. Všechno pěkně vysvětlí, v klidu, v pohodě.. když je potřeba tak umrtví, žádné velké trápení. Vřele doporučuji!! Více

Rooseveltova 20, Olomouc Mapa

BISTRODENT spol. s r.o.

• „Chodím k němu už spoustu let. Dá se říci od dětství a za mě maximální spokojenost. A když je něco akutního vezme hned ne jak slyším od ostatních. Více

Dolní 100, Prostějov Mapa

Čechovická 42, Prostějov Mapa