Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Opava

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Skvělé, dneska jsem byl oficiálně na druhé návštěvě, ale prvním zákroku. Doktorku doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Rozhodl jsem se nechat si zpravit všechny zoubky a už teď vím, že na správném místě. Doktorka i sestra milé, přístup super, domluva bezproblémová a zákrok bezbolestný. Vždy jsem zubaře a věci okolo zubů nenáviděl, ale tady v ordinaci nemám problém. Více

Těšínská 66, Opava Mapa

Opava Dent s.r.o.

• „Zdravím, Ulbrich. Chodím k paní doktorce už 20 let, a nemám ani jednu jedinou výtku. Perfektní, kvalifikovaná můj chrub je v ideálním stavu díky paní doktorky. Je mi 22 let, 6 let sem kouřil i tak mám chrub bílý a zdráv. Díky paní Breňové. Více

Mikulášská 25, Krnov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je jeden z nejlepších specialistů ve svém oboru, je příjemná, milá a zodpovědná. Doporučuji. H. Hozová

Ostrožná 40/233, Opava Mapa

Dental Medicine k.s.

• „Pan doktor Ptáček je lékař s velkým L. Jeho přístup k pacientům je lidský a profesionální. Několikrát mne operoval, poprvé po úrazu v dětském věku, kdy všichni ostatní zubní lékaři navrhovali vytržení obou předních zubů, k extrakci jednoho z nich došlo až po 22 letech od této nehody s tím, že volil méně invazivní formu náhrady a výsledek je úžasný. U mála lékařů se člověk cítí naprosto v bezpečí a dobrých rukou. Tento člověk je jeden z nich. Vše vysvětlí a umí na vás přenést vnitřní klid. Pane doktore, děkuji za Vaši práci a přístup. Velký dík patří i sestřičce této ordinace, která je rovněž skvělá. Lucie S. Více

Dělnická 321, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :) P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „VELMI MILÁ PANÍ DOKTORKA, VŽDY OCHOTNÁ POMOCI ! MŮŽU JEN DOPORUČIT !

Hlučínská 1, Kobeřice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi hodná a ochotná paní doktorka. I sestřička je moc milá. Nikdy nebyl žádný problém, chodím k ní už od narození a jsem moc spokojená. Více

Švermova 219, Vítkov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Špičkový odborník dnes mi pomohl svým profesionálním přístupem, hned věděl co mě trápí! A ihned se mi ulevilo od akutních potíží. Více

Ostrožná 40/233, Opava Mapa

Dental Medicine k.s.

• „Příjemný, lidský a dobrý zubař, prozatím jen dobré zkušenosti. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Šípková 455, Kobeřice, Opava Mapa

K. M. Lichnovského 9, Chuchelná Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k paní doktorce cca 20 let a zachránila mi zuby včasným odhalením paradentózy v ranném stádiu a doporučením k jednomu z nejlepších specialistů Více

Englišova 82, Opava Mapa

• Zubař