Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Daniela Holešová
Opava Dent s.r.o.

Těšínská 66, Opava 746 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Paní zubařka je profesionál a kvalitně odvádí svou práci. Jen nechápu, proč jiní zubaři jsou schopní a ochotní během pravidelné prohlídky odstranit pacientovi zubní kámen, ale paní zubařka na toto nemá čas a posílá na tento zákrok k dentální hygienistce. Což jsou navíc jednak finance, ale také čas, protože si člověk musí na prohlídku u dent. hygienstky vyhradit čas v jinou dobu.

     • Opava Dent s.r.o.  • 

  • Skvělé, dneska jsem byl oficiálně na druhé návštěvě, ale prvním zákroku. Doktorku doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Rozhodl jsem se nechat si zpravit všechny zoubky a už teď vím, že na správném místě. Doktorka i sestra milé, přístup super, domluva bezproblémová a zákrok bezbolestný. Vždy jsem zubaře a věci okolo zubů nenáviděl, ale tady v ordinaci nemám problém.

     •  • 

  • Super, velmi lidská, bezbolestná. Čekáte déle jak 10 minut a sestra se vám za to přijde omluvit. To jsem nezažila.

     •  • 

  • H

    Skvělá doktorka a také moc příjemná! A hlavně děti k ní jdou vždy s úsměvem a to je k nezaplacení !!!

     •  • 

  • je to nejlepší zubařka.na ni mám jenom kladne stránky žadne zapory!!je vstřícná ochotná,a strasne hodná.všem moc doporučuji!

     •  • 

  • Všem můžu jen vřele doporučit, je to profesionálka. A to že je to u ní drahé to je každého věc jestli je ovhoten za to zaplatit.

     •  • 

  • Výborná zubařka. Profesionální a zároveň velmi příjemná, vstřícná.

     •  • 

  • Skvělá lékařka,profík jakých je málo a hlavně lidský přistup.Všem doporučuji.

     •  • 

  • super,příjemná,vstřícná,profík

     •  • 

  • P

    K paní doktorce docházím s dcerami už několik let. Nejde jinak,než ji popsat v superlativech - hodná, empatická, velmi ochotná, vždy s námi předem probere zákrok, jako člověk je "velmi příjemná", jako lékař je profesionál! VELMI doporučuji! Doufám,že i v jiných oborech natrefím někdy na tak skvělého lékaře.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu