Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Děčín

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

• Zubař, Praktický lékař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• „Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím. Více

Klíšská 981/79, Ústí nad Labem Mapa

BlackDental s.r.o.

• „Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Perfektní zubař a sestřička, naprostá spokojenost, skvělý přístup, moderní prostředí, profesionalita.

Velká hradební 9, Ústí nad Labem Mapa

Kontakt 32DENT

• „Paní zubařka na profesionální úrovni. Empatická, citlivá, vlídná, vstřícná, milá - krásný člověk na venek i uvnitř. Vždy pomůže a vyjde vstříc. Všichni k ní rádi a beze strachu chodíme. Více

Pohraniční 1, Děčín Mapa

• Zubař, Ortodontista

„Vynikající člověk, hodný, milý, má skvělý přístup k dětem, i k postiženým, považujeme za čest, že můžeme chodit zrovna k němu! Syn se ho nebojí, těší se, odchází vždy rozesmátý, co si může matka víc přát :-) Pan doktor je zlatý člověk! Více

Zeyerova 21, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá stomatologická praxe

• „Já se od mala zubařů bála, už po zkušenostech ještě za pravidelných hromadných prohlídek v první a druhé třídě ZŠ (trauma mám do dnes :D) Nejlepší a nejhodnější zubař co znám! Rozhodně bych neměnila. Nikdy. Je trpělivý a má se mnou soucit. Vždycky mi řekl, jak to bude a nebo nebude bolet. Jeho přístup je velmi pozitivní. Kdyby nabíral nové pacienty, rozhodně bych ho všem doporučila. A abych nezapomněla, sestřička je taky perfektní :) P. Více

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Když už měl tu trpělivost se mnou,když jsem byl ještě dítě (tak 15 let zpátky) kdy jsem mu na otázku "Tak, jak často si čistíš zoubky?" "V neděli večer pelličkou...."... tohle prostě už o něčem svědčí. On sám je velmi příjemný, dokonce tam již není ta sestra, kterou jsem k smrti nenáviděl. Klidné tóny jazzové hudby lnoucí se z jeho ordinace jsou více než uklidňující a na lehátku si vždy připadám, jak kdybych tam nebyl ani minutu. Doporučuji. Více

Masarykova 108/1841, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepší zubař... chodím k němu už od malinka a nemůžu si stěžovat. Navíc je tam moc dobrá atmosféra! :-)

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Mudr.Jarosvav Schmitt mladší výborný zubař,který před před jakýmkoliv zákrokem vysvětlí co bude dělat jak to bude dělat ,no prostě lékař který je perfektní skutečný specialista zubní který ,veškerý své zubní zákroky se snaží dělat bezbolestně a co nejrychleji,těžko by člověk hledal lepšího zubního lékaře než je Mudr.Jaroslav Schmitt mladší.Zdravotní sestra je také výborná protože ví přesně co má dělat aníž by jí pan doktor musel něco říkat.Jsem velice spokojen a Vážím si toho velice že mám to štěstí že můj zubní lékař je Mudr.Jaroslav Schmitt. Děkuji jak panu doktorovi tak i zdravotní sestře za péči kterou mi věnují. Více

Březiny 59, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Dobrý den.Paní doktorku jsem dnes byla nucena navštívit na pohotovosti.Byla velmi milá,vztřícná,opatrná,ohleduplná a navíc usměvavá.Jen mě mrzí že nás celou rodinu nemůže pro velký počet pacientů přijmout :-) Více

Riegrova 773/72, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Hluboce smekám profesionalitě paní doktorky i sester. Přišel jsem s celkem zapeklitým problémem od jiného zubaře. Pomohli mi rychle a precizně. Více

SNP 41, Ústí nad Labem Mapa

Stomatologická ordinace

• „S paní doktorkou jsem já i má celá rodina spokohená, sice déle čekáte, ale já už si na to, za ty roky, zvykla. Mic mi pomohla. Vždy mi vyjde vstříc ať se jedná o vyšetření či objednání a teď nám i přibyl do rodiny přírůstek, tak chodíme na kontrolu odpoledne, kdy je to mnohem klidnější. Za mě veliké ANO spokojenost. Více

Masarykova 114/196, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Skvělé jednání, profesionalita, péče, ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. T.R. Více

Masarykova 754/318a, Ústí nad Labem Mapa

• „Já teda musím paní doktorku nesmírně vychválit. Neskutečný člověk který moc dobře rozumí svému oboru a ví co dělá. Dříve jsem chodila k zubařce která mi jen koukla na zuby jen tak aby se neřeklo a během 2 minut jsem byla venku. No, zubařka skončila a já musela hledat novou. Naštěstí jsme našly paní doktorku Sudovou. Při první návštěvě mě překvapila když mi řekla kolik kazů mám, holt to předešlá zubařka zanedbala a to hodně. Zuby mi téměř už spravila a jsem ji za to vděčná. Celou pusu mi opravila a nemusím si s tím dělat problémy. Injekce na bolest není problém nikdy. Je strašně moc tolerantní, mám určitý problém a dokáže s tím pracovat a přizpůsobí se mi pokaždé. Vždy se zasmějeme a dobře si popovídáme. Je velice precizní, vždy si na sedačce u ni posedim aspoň půl hodinky minimálně, ale je vidět, že to dělá pečlivě a nic nezanedbá. Když mi dělá plombu vždy kontroluje ostatní zuby. Je sice trošku dražší, ale radši si připlatit a mít zuby v pořádku než trpět bolestí a mít plnou pusu kazů. Paní doktorku můžu jedině doporučit, samozřejmě sestřička je taky super :) Více

Fügnerova 600/12, Děčín Mapa

• „Jsem s ní spokojen.

Riegrova 72, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Precizní profesionální výkon, perfektní přístup k pacientovi. První co provedou jsou rentgeny, ukáže vám je a vše vysvětlí navrhne řešení a je na vás jakou variantu si zvolíte. Předem vystaví rozpočet, který činí průměrnou částku oproti službám ostatních zubářů. Doposud jsem si myslela, že mám dobrou zubařku, bohužel po zkušenosti v enta dent bych ji již nikomu nepřála. Zde mi obratem zachránili živý zub, který mi jiná doktorka chtěla trhat Více

Pařížská 1574/2, Teplice Mapa

BlankDent