MUDr. Evžen Černý

Zubař · Více o specializacích

Ústí nad Labem 1 adresa

33 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Evžen Černý
BlackDental s.r.o.

Klíšská 981/79, Ústí nad Labem 40001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

33 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Zkráceně - na jedné straně mi plomby dával, na druhé vypadávaly, zub který bolel, bolí míň, nicméně pořád, zub, jež byl dle pana doktora již před několika měsíci na vytrhnutnutí a pobolívá mám pořád (zřejmě proto, že je "na pokladnu" a nemůže inkasovat nadstandart). Přednostně dělá zuby "s malým doplatečkem", jak říká. Vůbec jsem léta platil jako mourovatý a zuby nevydržely v pořádku déle než několik měsíců. Měl jsem zdrhnout dřív.

     • BlackDental s.r.o.  • 

  • Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím.

     •  • 

  • Musím se připojit ke všem spokojeným zákazníkům ( pacientům ), kteří navštěvují ordinaci Mudr. Černého.
    Je to velmi schopný, svědomitý, zodpovědný a pozorný doktor. S jeho profesionálním přístupem jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych také poděkovat sestřičkám. Všichni jsou moc hodní, vstřícní a milý. Nejdůležitější však je, že znají svoji práci a to se cení.
    Přeji panu Mudr. Černému mnoho spokojených zákazníků.

    Ještě jednou moc děkuji
    Jitka Zemanová

     •  • 

  • Chodím k němu něco více jak 5 let a mohu říci, že jeho přístup k práci je profesionální. Jeho práce je na stejné úrovní. Některé věci mne dokonce překvapili, že zubař i dělá. Radek Weingart

     •  • 

  • Musím pochválit nové ordinace, moc nám líbí. Pan doktor se sestřičkou jsou úžasní, jsme moc rádi, že je máme. Jejich péče o pacienty je příkladná. Díky za ně.

     •  • 

  • Chvála je příjemná, ale hledám nového zubaře, proto uvítám konkrétnější názory v čem je tak dobrý. Prosím o věcnější hodnocení. Také by mne zajímalo, jakou má laborku? Umí umělé zuby?Děkuji.

     •  • 

  • Nemám na pana doktora ani na sestřičku jedinou výhradu. Oba dva jsou perfektní a i přístup je velice milý. Kéž by se takhle chovalo více lékařů. Moc si ho vážím. I jeho trpělivosti se mnou - bojím se zubaře pořád, i když mi třeba nic nedělá :) :) :)
    Je trpělivý a chápavý a vše mi vysvětlí. Nikdy bych neměnila.

     •  • 

  • nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala

     •  • 

  • .....velice neobyčejný lékař...plus kvalitní personál,nemám co dodat co slíbil vždy dodržel...co se bolesti týče :) děkuji

     •  • 

  • Nejlepší zubař jakého jsem měl, s jakým koliv problémem se přihlásím, tak ho vyřeší bezproblému. Být všichni zubaři jako pan Černý, tak se lidi nebojí chodit k zubaři :)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu