Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Děčín

• „Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt. Více

Děčín Mapa

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Březová 31/145, Děčín Mapa

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „výborná lékařka.. operovala mě a nemůžu si stěžovat.. jen by mohla zlepšit přístup..taky jsem si u ní připadala jak tele Více

Revoluční 229/86, Ústí nad Labem Mapa

Chirurgická ordinace

• „Pan doktor je opravdu prvotřídní. Jsem s ním maximálně spokojená. Vlídný přístup, precizní práce, prostě naprostá spokojenost. Více

Gočárova 790/7, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova 2000/92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA

• „Nejlepší lékař široko daleko! Již několik členů rodiny má s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Odborník, který zachránil syna před operací ruky, navíc lékař, který se chová velice vstřícně k pacientům a u kterého je vidět, že mu opravdu záleží na každém pacientovi (což bohužel u jiných lékařů nebývá pravidlem). Pokud je třeba, pan doktor zatelefonuje a domluví případná další vyšetření, s tím jsem se zatím také jinde nesetkala. Také sestřička je moc milá a příjemná, takže ani dětský pacient nemá strach. Prostě super! Více

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Velmi příjemná a hodná lékařka.

U Plovárny 14/1190, Děčín Mapa

Chirurgická ambulance

• U Pivovarské zahrady 3/793, Ústí nad Labem Mapa

ORL ordinace

Ústí nad Labem Mapa

Ústí nad Labem Mapa

• Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Na kabátě 285, Ústí nad Labem Mapa