Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Tábor

• „Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef Více

Ordinace otorinolaryngologie

• „profesionalni pristup lidskost vstricnost co si vic prat. Moc za to dekuji pana doktora i sestru vrele doporucuji :)

Dr. E. Beneše 126/I, Sezimovo Ústí Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pan doktor mi minulý rok léčil ošklivý zánětlivý úraz a v podstatě mi zachránil prst před amputací. Byl vždy velmi vstřícný, ochotný, na vysoké odborné úrovni. O průběhu léčby mne vždy velmi podrobně informoval. V dnešní době se už jen velmi zřídka setkáme s tak odborným a lidským přístupem. Více

Chirurgická ambulance

• „Panu doktorovi Bendovi touto cestou děkuji za velmi rychlé a šetrné odstranění mých již nesnesitelných zdravotních potíží, které mě již zabraňovali v pobytu ve společnosti.Zákroky,které byl nucen provést byly šetrné a po velmi krátkém čase se jeho zásluhou zase cítím naprosto v pořádku a mohu znovu provozovat veškeré své zájmy. Pane doktore veliké díky!!!!!!!!!!!!!!! J.Žák. Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

CHIR-MEDIA s.r.o.

• „Renáta 1. srpna 2013 Pan doktor je velice pečlivý, šikovný a šetrný chirurg s velkou dávkou empatie vůči pacientům. Moc děkuji a vřele doporučuji. Více

Petra Voka 159/I, Soběslav Mapa

Sdružené ambulantní zařízení