Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Děčín

• „Byla jsem u paní doktorky na akutním ošetření. Žádnému jinému zubaři nevěřím než tomu svému, bohužel můj lékař měl dovolenou a po neúnosném týdnu plným bolestí, léků proti bolesti které nezabírali a probděných nocích mi má kamarádka domluvila návštěvu u paní doktorky. Mám velký strach ze zubařů už od mala po špatných zkušenostech. Vešla jsem do čekárny která je velmi příjemná a má uklidňující prostředí. Pak pro mne přišla milá a sympatická sestřička se kterou sem se nebála jít do ordinace. Tam na mne čekala ještě milejší paní doktorka. Poprvé v životě jsem byla ošetřena bez injekce, bez jakékoliv bolesti úplně vklidu. Odcházela jsem z ordinace s ošetřených zubem po zánětu a nezabolelo mě absolutně nic. Paní doktorka je skvělá vše mi vysvětlila a byla velmi lidská a chápavá :) Vřele doporučuji! Vím jistě, že pokud můj lékař v Chomutově nebude přítomný, ráda pojedu do Děčína za paní doktorkou! Více

Teplická 360/65, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pani MUDr. Suchánkovou znám přes jejího tatínka. Je to Pani zubařka (z velkým P). Naprosto skvělá paní doktorka. Citlivé zacházení, pečlivá a precizní práce. Neodmítne pomoci, i mimo pracovní dobu! Profesionální a lidský přístup i k dětem a ty se zubaře bojí. K Pani MUDr. Suchánkové se ovšem těší, tak jako její dospělí pacienti. Poklona. S úctou Zdenek Glac Více

Podskalská 206, Úštěk Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Jediné co mne mrzí, že jsem na pana doktora narazil až pozdě. Od okamžiku kdy se mne ujal, nemám problémy se zuby.

Čs. legií 10, Děčín Mapa

• „JSEM SPOKOJEN

Nový Svět 915, Kamenický Šenov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Svoboda je pro mě ten nejlepší zubař, kterého jsem poznala a to není jen můj názor. Sama jsem k němu přivedla už 2 lidi, další už bohužel nebere, a všichni jsou s ním moc spokojení. Tento zubař nekouká jen na peníze a nesnaží se za kdeco účtovat, je velice příjemný a vrtání či jiné výkony u něj vůbec nebolí. Je tak pečlivý a precizní - prostě neznám lepšího. A klidně dokáže léčit dlouho zub, jen aby ho zachránil, který by většina zubařů s klidem vytrhla. Bojím se jen, že mi odejde do důchodu. Více

ZdrÚ Policie ČR, Lidické nám. 1163/2, Ústí nad Labem Mapa