Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Nejlepší pan zubař, vždy vás vítá s úsměvem, je moc příjemný, skvělý přístup, vše co dělá vám vysvětlí a poradí jak se správně o zuby starat, např jsky kartáček, zubní nit.. a je úžasný i k dětem. Žádné čekání v ordinaci je velké plus. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Byla jsem velmi spokojená! Byla jsem na vytrhnutí osmiček, které pan doktor vytrhnul během chvilky. Na trhaní dalších osmiček už jedině k panu Paroulkovi. Více

Horní Lán 43/1231, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane! Více

Jánského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je empaticky, mily, odbornik, sve praci rozumi a dela ji s laskou. To mluvi za vse, proste nejlepsi v OLK. Doporucuji! Více

Polívkova 51/465, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Normálně mám ze zubařů fobii ale musím říct že s touto doktorkou jsem 100% spokojená. Nebyla jsem u zubaře několik let a tak jsem měla zuby dost zanedbané. Během jedné návštěvy mi spravila celou horní čelist (5 plomb). Stihla to během půl hodiny a navíc s umrtvením, takže absolutně bez bolesti a nic jsem tak necítila. Tuto zubařku mohu jen doporučit. Více

Tovární 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji. Více

Kosmonautů 8, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pani doktorka se o me stara pres rok a pul. Jsem chlap, ale ze zubare jsem mel strach. Musim rict, ze od doby co znam pani doktorku Vlachopulosovou se nebojim. Jeji prace je naprosto precizni. Více

Hanáckého pluku 6, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K pani doktorce Dvorakove dochazim nekolik let a jsem s ni maximalne spokojena. Je velice pecliva a citliva a kdyz posledne nemela jistotu, poslala me radsi na kompletni rentgen zubu. Více

Tomkova 45, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Přístup pana doktora k dětem je naprosto úžasný. Co se týče dospělých tak stejná spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí a to fakt podrobně. Přesně rozvrhne léčebný plán. Navrhne možnosti. Ceny naprosto normální, lidské. Samozřejmě pokud potřebujete opravit půl pusy korunkama a implantáty, tak se prohnete, ale to úplně všude. V případně jednorázových akci jsou to prakticky částky ktere je normální člověk schopen zvládnout. Více

Božetěchova 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubařka. Mohu jen doporučit! Od té doby, co chodím k paní Moravové, jsem se přestal bát vrtání a trhání....Pokud to půjde, nahlásim i syna s manželkou... Více

Na Střelnici 18, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je výborná zubařka, nejlepší jakou jsem poznala ve svém věku 57let. Tímto jí moc děkuji.

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem nejvíc spokojená už od mých 14 nácti let :-) Je mi 28 let a vždy mi paní doktorka Chloupková pomohla. Ordinace paráda, přístup k lidem lidský. K jinému zubaři bych důvěru neměla, proto když jsem v něděli musela na pohotovost, byl to scénář jako z hororu. Co v neděli na pohotovosti pokazili, to dnes paní doktorka Chloupková částěčně opravila a ještě bude pokračovat. Věřím, že můj zub je opět záchráněn rukou paní doktorky :-) Nebojte se svého zubaře ! :-) hezký den Vám Všem přeje Janča M. 84.. Více

č.d. 57, Bukovany Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka velmi vstřícná, ochotná, poprvé se u zubaře díky ní nebojím :) Paní sestřička také velmi ochotná, mohu jen doporučit. Více

tř. 1. máje 12, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem jejím pacientem už téměř 30 roků a působí na mě velmi dobře jak po odborné tak i lidské stránce. Pro pacienta udělá skutečně maximum a je vidět, že jí nejsou její pacienti lhostejní. Více

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobrý den, k panu doktorovi jsem začala chodit s manželem v pátém měsíci těhotenství. Velice milý, příjemný, vtipný, profesionální. Našel mi skryté kazy pod plombami, které mi tam nechala bývalá zubařka - to samé v případě manžela. Do konce těhotenství jsem ho navštívila ještě dvakrát. Byl velice ohleduplný a pozorný k mému stavu. Týden před termínem mi vypadla plomba, vzali mě ten den a přednostně..kdyby náhodou. Zubaře jsem se vždy bála, ale hudba v ordinaci super - odreaguje a jeho vtipy a poznámky? Mně teda od toho stresu pomáhají. Jen tak dál. Takových zubařů by mělo být více! Více

Horní náměstí 409/26, Olomouc Mapa

Provoz zubní ordinace

• „Velmi dobrá,příjemná a ochotná.Doporučuji každému ,kdo se stará o zdravý chrup.Je fundovanou ve svém oboru.

Sladkovského 37, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemná a milá paní doktorka. Jsme rádi, moje žena a já, že jsme k ní přešli od jiného lékaře.

Kazimíra Rudého 3746, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař