Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

(36 názorů)
Zobrazit lékaře

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

Kpt. Jaroše 1123

67401 , Třebíč , vysočina

• Vladimír Černoch

• M

Jsem spokojená, jak jsem nikdy nebyla. Doporučuji

• P

velmi příjemný

• Jana Novotná

Zubař, MDDr.

• S

Paní doktorka je velmi šikovná, empatická, trpělivá a je vidět, že ji práce baví. Zkrátka nová škola, nový lidský přístup a šikovné ruce:-))Přeji ji hodně spokojených pacientů a hlavně zdraví:-)

• J

Velmi usměvavá, milá, pečlivá a šikovná doktorka. Vždy používá znecitlivění a komentář, i pro drobný zákrok. Doufám, že s přibývající praxí nepoleví ve své profesionalitě a vystupování. Vřele doporučuji.

• Vladimír Černoch

Zubař, Chirurg, MUDr.

• Poprvé jsem se setkala stakhle mladým zubařem ,a jsem mile překvapena profesionalitou,příjemným prostředím ,mohu doporučit.

• P

Komentáře výše jsou podezřelé. Pan doktor je předražený, po kompletním rentgenu v podstatě navrhl vyměnit všechny plomby i ty co léta bez problému slouží, samozřejmě v bílém provedení. Je to zlatokop

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Vojtěch Peřina

Zubař, Chirurg, MUDr.

• H

Pan doktor je možná dobrý chirurg, bohužel jeho jednání a chování pro mě není dostačující. Klienty neseznamuje s tím co právě provádí a co pacienta čeká, tak jak na takovýchto klinikách bývá běžné. Když mé mamce trhal zub v zánětu (což je samozřejmě velmi bolestivé) a já na kliniku volala půl hodiny po zákroku, že mamka nemůže chodit, že se jí dělá špatně a že jsem do minuty tam, abych se poradila co dělat, na recepci mi bylo řečeno, že pan doktor právě odjel. To je pro mě na člověka se třemi doktoráty neprofesionální jednání. Pochopila jsem z jeho jednání, že se s tím prostě nehodlá zalamovat :-(
      Hana Mourková

• Vyborny lekar.

• Vojtěch Novotný

• G

Přidávám se k zástupu obdivovatelů. Pan doktor mi vždycky trpělivě vysvětlí, co se bude dít, proč se to bude dít a kolik mě to bude stát. Nikdy jsem u něj netrpěla bolestí, naopak můžu říct, že mi třeba trhal všechny čtyři osmičky (v sobotu dopoledne) a obešlo se to bez bolesti. Neváhala jsem za ním jezdit z Brna a v současné době neváhám jezdit ani z Prahy.

• J

I já se přidávám k zástupu spokojeně oštřených pacientů pana doktora. S neskutečnou trpělivostí mi vysvětlil a vyřešil problém se zubama. Toto jednání bylo natolik nezvyklé a překvapující, že neváhám a beru i 6-ti letého synka s panickou hrůzou k lékařům. Jak dopadne jsem zvědavá,ale pevně věřím tomu,že dobře.
      Tudíž všem doporučuju. P.S. I sestřičky v ordinaci jsou na pacienty příjemné.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Lejla Imširagič

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pět hvězdiček je málo. Po několika dlouhých dnech strávených na pohotovosti bez jakéhokoliv efektu a úlevy od bolesti mého snoubence, který měl již hodně rozjetý zánět po extrakci osmičky, byla paní doktorka jako anděl seslaný z nebe. Byl z ní cítit klid, který nám ukazoval, že nám paní doktorka pomůže. Vše vysvětlila, byla strasně milá, hodná a dokonce jsme se i v ordinaci zasmáli přes těžké chvíle. A co víc! Díky paní doktorce se mohl partner po 3 dlouhých dnech konečně najíst, napít, vyspat. Nezalekla se ani toho, že měl zatuhlou pusu a nešla otevřít. Dokonce se nás v nemocnici druhý den i mimo službu zeptala, jak se nám daří. Paní doktorka byla tak skvělá, že se mi až chtělo plakat, protože takového lékaře jsem viděla naposledy před 5 lety! Lepšího doktora si nedokážu představit. Jsme jí s partnerem oba velice vděční. Děkujeme Vám za vše, paní doktorko.

• Umístění: jiné místoSlužby: Ošetření po resekci stoliček

Paní doktorka byla velice milá, pečlivá, mluví narovinu, což mně vyhovuje, situaci a problém polopaticky vysvětlí a vše co dělá Vám pro klid duše komentuje. Za mne velká spokojenost.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře