Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ludmila Dufková
Praktický lékař stomatolog

Dvouletky 58, Ostrava 700 30

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Nikdy viac sedíte v čekárni paní doktorka se tam hádá s lékařem přijela jsem dříve o 10 min ale ale přijala mne o hodinu pozdej vůbec není milá není ji ani rozumiet televize ji tam hraje paní má ruško dekuji pěkně hodně štěstí a HOOOOODNE pacientu

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • H

    Výborná profesionálka s lidským přístupem. Vše vysvětlí.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • M

    Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a jsem velmi spokojená. Ptala se, zda je vše v pořádku a celý zákrok proběhl bez problémů. Paní doktorka je velmi empatická a zároveň je velký profesionál. Velmi doporučuji!

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • K paní doktorce jsem chodila asi před 3 lety,po 3-4 návštěvách jsem utekla.Vždy jsem měla ze zubaře velký strach ale po tomto zážitku mám přímo fobii.Od té doby jsem u zubaře nebyla.Paní doktorka je nepříjemná,arogantní a bez citu.Ted jsi hledám nového zubaře,tak snad to nebude další hrůza,už ted se třesu.

     •  • 

  • Skvělá paní zubařka, skvělé sestřičky.
    Paní doktorka vše vysvětlí než začne, jak začne neustále se ptá jestli je vše v pořádku a něco nebolí a závěr je úžasný a zub jako nový. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • 27.1.2014
    M. Darivčáková


    Paní doktorku mohu upřímně doporučit.Je velmi milá,klidná,trpělivá a pořád usměvavá.Pomůže, poradí a svým přístupem pacienta uklidní. Takže chci poděkovat za starostlivou a velice profesionální péči. I zdravotní sestřička je také velmi příjemná a vstřícná.

     •  • 

  • Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a byla jsem velmi spokojená. Všechno mi bylo hezky vysvětleno, výsledek byl perfektní. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Ahoj - N E B R A Ť ! Plomby opakovane nasádzané, a opakovane vypadávajú, už po týždni.Takže Vám miesta opravy zubu vŕta vačšiu a vačšiu dieru do zubu. A zadarmo to tiež nie je. ACH JO. Kde hľadať - a nájsť...a ešte k tomu dobre?

     •  • 

  • Já mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti.Její plomby mi drží již několik let. Jsem s její prací velmi spokojená.

     •  • 

  • Bolestivé,neosobní,arogantní a drahé!!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu