Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K pani doktorce chodim vic jak 10 let. Vse udela peclive. Nabidne i injekci. Nikdy zadny problem, posle na rentgen, kdyz se ji neco nezda. Za me palec nahoru, chodim k ni rada a tesim se k zubari. Mam dvouleteho chlapce, ktereho jsem k ni take prihlasila. Jelikoz ma priserne zuby, tak zvladla mu jich sest zaplombovat a ctyri vytrhat. Je neuveritelna, naprosto super a nejsikovnejsi. Sice se toho bala,ale svou praci udelala perfektne. Muj kluk se uz v pohode naji a neustale se smeje, ted uz i pri cisteni zubu. Nejlepsi doktorka a sestricka, vrele doporucuji.

     •  • 

  • Paní doktorku bych nevyměnila za nic na světě. Měla jsem 3 zubařky a nedá se to srovnat. Pokaždé se těším, i když jdu na nějaký zákrok. Vím, že o mě bude perfektně postaráno. Paní doktorce přeji jen to nejlepší. M.Wranová

     •  • 

  • T

    Chodím k ní už léta a naprosto spokojen.

     •  • 

  • O

    Rozhodne nejlepsi!! Jsem u pani doktorky leta a nikdy jsem neodchazela nespokojena. Vi co dela a to je pro mne dulezite...

     •  • 

  • K

    Byla jsem u pani doktorky poprve a je to opravdu o necem jinem, nez muj predchozi lekar. Pani doktorka byla moc prijemna a vsechno mi predem vysvetlila. Vubec to nebyla ta hruza, na kterou jsem byla zvykla.
    Urcite doporucuji!

     •  • 

  • P

    Pani doktorka i sestricka jsou proste SUPER! Prijemna atmosfera, profesionalni chovani, spickova pece. Doporucil jsem vsem znamym a jsou take spokojeni

     •  • 

  • S

    Jsem velice spokojena! Uz leta k pani doktorce chodim a vzdy odchazim spokojena! Pani doktorka ma prehled o nejnovejsim vyvoji ve stomatologii a vzdy si najde cas vse podrobne vysvetlit. Prijemne prostredi, prijemna sestricka, co vic si clovek muze u zubare prat?

     •  • 

  • J

    S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vstřícná a jako zubař vždy pečlivá a citlivá. Mohu všem doporučit

     •  • 

  • nemám s ní dobré zkušenosti, proto nedoporučuji

     •  • 

  • Doporučuji lepšího zubaře neznám

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu