Klinika moderní stomatologie

• klinika

Nejbližší zařízení

• Marcela Müllerová

Zubař, MUDr.

• Výborná lékařka, pečlivá, jemná a hlavně nikdy nečekám.

• JE MI 46LET A NIKDY JSEM SE NESETKALA S TAK ZKUSENYM LEKAREM.TRPIM CHRONICKOU PARADONTOZOU A POSTUP JEJI LECBY SE VŽDY PROKAZAL JAKO VELMI PRAKTICKY.ZASLOUŽI SI OCENENI NEJENOM ZA ODBORNOST,SE KTEROU JSEM MAXIMALNE SPOKOJENA,ALE I ZA DALSI JEJI VYNIKAJICI VLASTNOSTI JAKO JE ROZUMNOST,POKORA,MIRNOST,SCHOPNOST SE VCITIT , OHLEDUPLNOST.OPRAVDU SE UZ NEBOJIM NAVSTEVY ZUBARE,JAK TOMU BYLO DRIVE.V JEJI ORDINACI JE VŽDY PRIJEMNA ATMOSFERA,PRACOVAT PO JEJIM BOKU JE JISTE VELMI PRIJEMNE. JAROSLAVA KUBNA

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Vojtěch Slezáček

• P

Je to skvělej zubař. Znám ho ještě z Jindřichova Hradce a musím říct -klobouk dolů. Je dobrej. Jen jako podnikatel je nerozhodnej a nechává si utíkat příležitosti pod rukama. Ale SLUŠNEJ, spolehlivej a příjemnej chlap.Je to třetí generace zubařů v rodině a je to znát.

• Musím velice dobře hodnotit práci, kterou vykonává, lidský přístup, profesionálně odvedená práce, komunikace výborná, doporučuji. Sama jsem prodělala
      implantaci, dostavba kosti - opět se mohu hezky smát..:)))
      Doktore děkuji

pacientka z Ústí nad Labem

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Hana Hrbáčová

• D

Dlouhé čekání, je problém se objednat. Nikdo nezvedá telefony. Připravte si minimálně 500, nejspíš 1000 Kč na každou návštěvu.

• Velmi mile překvapená, po minulm lékaři máme co spravovat a dohánět, ale věřím, že vše bude OK, citlivý přístup, ochota, vstřícnost.Opravdu jsem ráda, že tam jsem i s dcerou, která díky mému exlékaři má stále panický strach otevřít pusenu, ale s kouzly, které umí paní doktorka je každá návštěva jen a jen lepší.....za mě nejlepší zubař v Ostravě!!!!!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jan Müller

• J
      Umístění: Klinika moderní stomatologie

Skvělý zubní lékař s lidským přístupem a nadhledem. Při zákroku dokáže i s pacientem "špičkovat". Neposedná osmička, dole zakořeněná, šla pod jeho rukama pěkně ven.
      :-)
      J.B.

• D

Velice spokojen ..a to mam smrtelny strach ze zubaru :-) prijemna atmosfera v ordinaci ..ne vcekarne to sem se potil:-D ..jehlu na bolest sem ani necitil a to sem dostal 3:-) a za jednu nastevu 3kazy zamnou..po zakroku zadna hruza, za 2hodiny sem bastil ..nekdy se ceka v cekarne ,ale od toho to je cekarna..aspon vim ze si dal zalezet na pacientovi predemnou ...ti co dali jednu * by se meli zamyslet

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Ludmila Zimmermannová

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

K paní doktorce jsem nedávno přešla a jsem s ní naprosto spokojená, snaží se mi pomoct, má lidský přístup, udělá maximum. Škoda, že jsem o ní nevěděla dřív. Moc Vám děkuji a přeji hodně zdraví.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Absces v horní celisti

Poslan z pohotovosti, paní doktorka svérázná, uprimna, ale hodně lidska. Pomohla neuvěřitelně, snažila se, aby se nemuselo rezat skalpelem... Skvělý pristup, mít takovou zubarku musí být radost, bohužel pro nás paní doktorka už má věk kdy si půjde užívat vnoučat na 100%

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře