Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Prokopa Velikého 699/5, Ostrava 703 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
6 názorů
-
S
Skotnica Jan
K panu Nedbalkovi chodím už více jak 10 let a jsem velice spokojený, pan primář je velice sympatický a dobrý lékař,
• Ordinace • Jiný •
-
A
A.P.
Pan doktor mi pomohl za 1/2 roku, protože jsem se po nehodě dlouho trápil.
• Ordinace • Jiný •
-
Y
Yveta S.
Vynikající lékař, který vše vysvětlí, poradí. Je moc hodný, vstřícný, ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená.
• Ordinace • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.
• • •
Odpovědi
26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobrý den, mám obě varlata zvětšené a tvrdší. Nemám bolesti břicha ani teplotu. Mám teď chřipku a na
Dobrý den, mám obě varlata zvětšené a tvrdší. Nemám bolesti břicha ani teplotu. Mám teď chřipku a nachlazení. Může to zvětšení souviset s chřipkou a nachlazeni nebo co by to mohlo být? Děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
při nachlazení mohou vámi uváděné subj.stesky skutečně být,pozřete pár brufenů,nepomůže-li to,navštivte raději urol.ambul.,kde vám udělají sono...
Dobrý den, v roce 2009 jsem měl pohlavní styk a tři dny po něm mě to začlo pálit v močové trubici a
Dobrý den, v roce 2009 jsem měl pohlavní styk a tři dny po něm mě to začlo pálit v močové trubici a nutit pořád na záchod i v noci. Doktorka mi dala léky a přešlo to. Za rok mě to začlo znovu. Byl jsem u ctyřech lékařů a udělali mi odběry moči kde nic nenasli. Měl jsem i základní odběr krve kde…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
víceméně jste ztracen,vaše neurovegetativní nadstavba je zřejmá,jste inženýr nebo kantor?Každopádně jste předurčen se stát pravidelným návštěvníkem odborných ambulancí...snažte se na své potíže…
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.