Hydrokéla Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit. Více

Cystoskopie

od 3 000 kč

• „Pan doktor mi provedl vazektomii. Vše bylo provedeno profesionálně, úspěšně, bez komplikací. I teď po pěti mesících je vše v pořádku. Obavy z operace byly zbytečné. Doktor ví, co dělá a je pohodář. 4 měsíce po operaci už jsem bez spermií v ejakulátu, ale to je asi individuální. Více

URO MEDICO

• „Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO. Více

URO MEDICO

• „Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat. Více

Biopsie prostaty

od 3 000 kč

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha Mapa

GENNET, s.r.o.

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Klinické vyšetření

1 000 Kč

• Urolog

Palackého 5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého, urologická ambulance, URO-KLAMO s.r.o.