URO MEDICO

(36 názorů)

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologov... Více

O nás

Ordinace

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

O nás

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

 • Odstranění hydrokély, spermatokély
 • Frenuloplastika
 • Deglutinace předkožky
 • Vasektomie
 • Cirkumcize
 • Fúzní biopsie prostaty
Více

Vyšetření

 • Preventivní prohlídka
 • Zánět ledvin
 • Inkontinence moči
 • Syndrom dráždivého měchýře
 • Zánět močové trubice
 • Karcinom varlat
 • Karcinom močového měchýře
 • Karcinom ledvin
 • Předčasná ejakulace
 • Sexuálně přenosné choroby
 • Peyronieho choroba
 • Poruchy erekce, erektilní dysfunkce
Více

Nemoci

 • Sexuálně přenosné choroby
 • Peyronieho choroba

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Fotografie

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  O
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  S panem Gojdicem jsem mel 3 schuzky:

  1. Na prvni me vynadal ze jsem nezvedal pres den telefon ze na me musel 2 hodiny cekat. Pritom potom moje rezervace byla spozdena o 15 minut. A za 10 minut jsem byl venku.

  2. Na druhe jsem se mu probudil ve prostred operace na sale. Vse ale dopadlo dobre ale zkusenost to uplne prijemna nebyla.

  3. Jsem mel potvrzenou rezervaci, i jsem od nich dostal smsku ze mam prijit. Kdyz jsem ale dorazil tak tam nebyl a rezervaci nemeli v systemu.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Květoslav Novák, FEBU Jiný

  Operoval mi laparoskopicky nádor ledviny a byl celou dobu věcný a maximálně profesionální.Patří mu můj velký dík a obdiv.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. Jiný

  Dle označení tohoto lékaře jsem nadsamec. Až po fragmentaci kterou nám dělali jinde ( po zaslání spermiogramu do jiného CARU se docela zděsili takových výsledku) sme zjistili, že mám 94% spermií nepohyblivých. Až jiný androlog zjistil, že mám lletitou Varikokelu. Za mě velmi špatná zkušenost a hlavně ztráta času.


  H
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  Pan doktor mi provedl vazektomii. Vše bylo provedeno profesionálně, úspěšně, bez komplikací. I teď po pěti mesících je vše v pořádku. Obavy z operace byly zbytečné. Doktor ví, co dělá a je pohodář. 4 měsíce po operaci už jsem bez spermií v ejakulátu, ale to je asi individuální.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Navštívil jsem zařízení za účelem preventivní prohlídky. Termín a čas byl dodržen přesně. Prohlídka proběhla rychle a cíleně s využitím špičkových přístrojů. Na základě zjištění doporučeny další vyšetření (MRI) v nestátní lékařské firmě. Po vyhodnocení vysledků po 14 dnech při konzultaci vysvětleny a předány výsledky vyšetření a domluven další termín kontroly. Po všech stránkách vstřícný přístup a schopnost vést dialog s klientem, mohu pouze poděkovat a doporučit.


  P
  Lékař: MUDr. Květoslav Novák, FEBU Jiný

  Pan doktor Novák je excelentní operatér, endoskopická operace proběhla skvěle, rekonvalescence po výkonu také. Moc a moc děkuji a doporučuji všem dalším pacientům, pro mě je štěstím, že mě pan doktor Novák ošetřoval.


  T
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. vyšetření močových cest

  Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat.


  N
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  MUDr. Gojdič byl první doktor, který naslouchal, pomohl a nalezl cestu, aby se nemoc nevracela.
  Rozumím tomu, že doktoři mají každý den spoustu pacientů, slyší tisíce příběhů a nemocí...ale tím, že se pacientovi nebudou věnovat a naslouchat mu, tím, nic nevyřeší, naopak více zatíží sami sebe, protože se jim pacienti budou neustále vracet a nemoc se daleko více rozjede...
  Tímto panu doktorovi děkuji za jeho čas, který mi opravdu věnoval i přes jeho diář naplněný na celý den...a to po minutách...
  Přeji Vám pane doktore ať se jen a jen daří a velmi děkuji ještě jednou Nora Veselá


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Veronika Šturcová, FEBU preventivní prohlídky

  Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit.


  P
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  Co může být lepšího, než chodit ke svému lékaři s úctou a důvěrou, odcházet spokojený a s vděčností. Já takového lékaře šťastně našel v panu doktoru Gojdičovi. Děkuji mu za skvělou péči, nejšetrnější, jakou jsem teď (a snad v celém životě) poznal, za vlídné a laskavé jednání, moc si toho vážím! "Díky" mému lajdáctví mě čeká ještě další léčení, ale nebojím se ničeho :-), jsem v těch nejlepších rukách. Moc a moc děkuji!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu