Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.
Přečtěte si více

Názory o lékařích ze zařízení (42)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Vstřícné a příjemné vystupování pana doktora a sestřičky. Jednalo se o urologické vyšetření manžela, pan doktor nám vše vysvětlil a navrhl léčbu, včetně pomůcek pro inkontinenci. Máme naději, že po předepsané léčbě, nebude manžel pomůcky potřebovat. I když z venku budova moc hezky nevypadá, uvnitř je příjemné prostředí. Termín objednání byl dodržen, čekací doba minimální, komunikace výborná a platba bezproblémová. Děkujeme, kéž by to tak bylo všude.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

V uplynulých týdnech jsem byl nucen řešit akutní urologický problém. Pana doktora Marka Gojdiče mi doporučila rodinná známá jako výborného specialistu a velmi empatického lékaře. Skvěle hodnotím prostředí a zázemí kliniky URO MEDICO, díky kterému jsem se při vyšetření, následném zákroku a další péči cítil velmi komfortně a velmi kladně hodnotím zachování intimity. Ale pro mě ze všeho nejdůležitější byl přístup pana doktora-profesionalita, odbornost, empatie, citlivě provedené vyšetření a následný zákrok. Děkuji za všechno!

Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. preventivní prohlídky

Profesionální, vstřícný, věcný, přirozený zájem o pacienta... Nemám co více dodat, snad jen, děkuji pane doktre!!! IŘ

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

Chcem vyjadriť radosť a potešenie. Konečne som našla urologa, ktorý sa mi venoval. Vypočul pozorne moje ťažkosti, nepísal mi lieky od dverí ale precízne diagnostikoval moj problem a nakoniec mi pomohol ho vyriešiť. Ďakujem pan doktor. Prajem veľa tak spokojných pacientok ako ja. HV

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

I am grateful I found this doctor - finally someone who genuinely cares and listens to patients. I don't speak Czech, so I needed to come with someone who translated everything for me, and no one had any problem with this.

Kontakt