URO MEDICO

(15 názorů)

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

Fotografie

• Květoslav Novák, FEBU

• L
      Umístění: URO MEDICOSlužby: urologické konzultace

Moje časté záněty močových cest mi dlouhou dobu velice znepříjemňovaly život. Mnozí doktoři mě již odmítali léčit, jako bych si to vymýšlela. Nakonec jsem se objednala k panu doktorovi Novákovi, který mi jediný dokázal pomoci a nalezl příčinu mých dlouhodobých obtíží. Moc Vám děkuji a ráda Vás doporučím všem svým známým a přátelům. Lenka

• K
      Umístění: URO MEDICOSlužby: Jiný

Byla jsem u MUDr. Nováka se svým 5-letým synem na uvolnění předkožky. S dětmi to opravdu umí. Vše mu hezky vysvětlil, citlivě výkon provedl a syn se nechal vyšetřit bez problémů. Pan doktor je skvělý odborník a má perfektní přístup k dětem. Vřele doporučuji!

• Veronika Šturcová, FEBU

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: URO MEDICOSlužby: urologická konzultace

Paní doktorka nikdy nebyla ani náznakem nepříjemná, nikdy jsem nepocítila to, že ji obtěžuji. Vždy je opravdu velmi vstřícná a vždy mi rychle pomohla. Můj problém vždy vyřeší s úsměvem. Moc Vám děkuji. Hanka U.

• P
      Umístění: URO MEDICOSlužby: Jiný

Byl jsem u paní doktorky na biopsii prostaty. Tohoto zákroku jsem se velice obával, ale vše proběhlo naprosto v pořádku. Paní doktorka je moc milá a přátelská. Moc Vám dekuji. Pavel L.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• MUDr. Michael Nekula

• I
      Umístění: URO MEDICOSlužby: urologická konzultace

Pan doktor přišel mému tatínkovi na rakovinu prostaty a léčbu zahájil okamžitě a svědomitě a díky tomu jsem mu neskonale vděčná. Je to opravdoví profesionál a člověk na svém místě. Moc Vám děkujeme.

• K
      Umístění: URO MEDICOSlužby: urologická konzultace

Vynikající přístup k pacientovi, nadstandartně vybavená ordinace přístroji, veškerý personál včetně recepce přátelský, vůbec jsem se zde necítil jako u doktora. Vřele doporučuji.

• Marek Gojdič, Ph.D.

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pán doktor je naozaj odborník, má zároveň príjemné vystupovanie. ordinuje aj na Slovensku v Piešťanoch. Doporučujem

• J
      Umístění: URO MEDICOSlužby: Jiný

U pana doktora jsem absolvoval vazektomii. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Po první konzultaci mi naplánoval výkon hned za týden. Operační sál byl vybaven tou nejnovější technologií. Personál starostlivý a velice přátelský. Pan doktor je výborný operatér. Rekonvalescence proběhla bez problémů. Doporučuji Vás a moc děkuji. Jiří Stejskal