URO MEDICO

(23 názorů)

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologov... Více

O nás

Ordinace

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

O nás

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

 • Odstranění hydrokély, spermatokély
 • Frenuloplastika
 • Deglutinace předkožky
 • Vasektomie
 • Cirkumcize
 • Fúzní biopsie prostaty
Více

Vyšetření

 • Preventivní prohlídka
 • Zánět ledvin
 • Inkontinence moči
 • Syndrom dráždivého měchýře
 • Zánět močové trubice
 • Karcinom varlat
 • Karcinom močového měchýře
 • Karcinom ledvin
 • Předčasná ejakulace
 • Sexuálně přenosné choroby
 • Peyronieho choroba
 • Poruchy erekce, erektilní dysfunkce
Více

Nemoci

 • Sexuálně přenosné choroby
 • Peyronieho choroba

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Fotografie

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
23 názorů

  N
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  MUDr. Gojdič byl první doktor, který naslouchal, pomohl a nalezl cestu, aby se nemoc nevracela.
  Rozumím tomu, že doktoři mají každý den spoustu pacientů, slyší tisíce příběhů a nemocí...ale tím, že se pacientovi nebudou věnovat a naslouchat mu, tím, nic nevyřeší, naopak více zatíží sami sebe, protože se jim pacienti budou neustále vracet a nemoc se daleko více rozjede...
  Tímto panu doktorovi děkuji za jeho čas, který mi opravdu věnoval i přes jeho diář naplněný na celý den...a to po minutách...
  Přeji Vám pane doktore ať se jen a jen daří a velmi děkuji ještě jednou Nora Veselá


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Veronika Šturcová, FEBU preventivní prohlídky

  Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit.


  P
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  Co může být lepšího, než chodit ke svému lékaři s úctou a důvěrou, odcházet spokojený a s vděčností. Já takového lékaře šťastně našel v panu doktoru Gojdičovi. Děkuji mu za skvělou péči, nejšetrnější, jakou jsem teď (a snad v celém životě) poznal, za vlídné a laskavé jednání, moc si toho vážím! "Díky" mému lajdáctví mě čeká ještě další léčení, ale nebojím se ničeho :-), jsem v těch nejlepších rukách. Moc a moc děkuji!


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. MUDr. Michael Nekula urologická konzultace

  Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Veronika Šturcová, FEBU urologická konzultace

  Paní doktorka mi vše vysvětlila a současně provedla vstupní vyšetření. Výborná lékařka a profesionální přístup. Doporučuji a děkuji.


  M
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  Mlady pan doktor je velká kapacita ve svem oboru s lidskym a profesionalnim pristupem, aktivne se zajíma o zdravotni stav pacienta, komunikuje velice trpelive. Odchazel jsem s pocitem kvalitni pece a duvery.


  B
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Pan doktor velice sympaticky a prijemny.  Naprostá spokojenost. Pratelske jedani, trpeliva komunikace, krasne prostredi a profesionalita. Byla jsem velmi spokojena s pristupem a s vysetrenim.


  P
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Za mne top doktor. Mladej skušenej doktor, jemne ruce, dokonala chirurgicka práce. Určite doporučuji.


  V
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Profesionální a lidský přístup.
  K mé diagnóze přistupuje velmi zodpovědně.
  Jsem velmi spokojená a mohu MUDr.Gojdiča jen doporučit.


  A
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Pána doktora poznám ešte z čias, ked pracoval na klinike urologie a transplantácie obličiek v Bratislave. Šikovný, milý a pre pacienta obetavý lekár. Rád pomože a snaži sa aby bol pacient stále spokojný. Musel som sa ale prestahovat do Prahy a bolo milým zistením, že tu pán doktor pracuje a možem využívat nadalej jeho služby.
  Spokojný pacient A.A


  Došlo k chybě, zkuste to znovu