URO MEDICO

(23 názorů)

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

MUDr. Gojdič byl první doktor, který naslouchal, pomohl a nalezl cestu, aby se nemoc nevracela.
    Rozumím tomu, že doktoři mají každý den spoustu pacientů, slyší tisíce příběhů a nemocí...ale tím, že se pacientovi nebudou věnovat a naslouchat mu, tím, nic nevyřeší, naopak více zatíží sami sebe, protože se jim pacienti budou neustále vracet a nemoc se daleko více rozjede...
    Tímto panu doktorovi děkuji za jeho čas, který mi opravdu věnoval i přes jeho diář naplněný na celý den...a to po minutách...
    Přeji Vám pane doktore ať se jen a jen daří a velmi děkuji ještě jednou Nora Veselá

Lékař: MUDr. Veronika Šturcová, FEBU preventivní prohlídky

Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

Co může být lepšího, než chodit ke svému lékaři s úctou a důvěrou, odcházet spokojený a s vděčností. Já takového lékaře šťastně našel v panu doktoru Gojdičovi. Děkuji mu za skvělou péči, nejšetrnější, jakou jsem teď (a snad v celém životě) poznal, za vlídné a laskavé jednání, moc si toho vážím! "Díky" mému lajdáctví mě čeká ještě další léčení, ale nebojím se ničeho :-), jsem v těch nejlepších rukách. Moc a moc děkuji!

Lékař: MUDr. MUDr. Michael Nekula urologická konzultace

Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO.

Lékař: MUDr. Veronika Šturcová, FEBU urologická konzultace

Paní doktorka mi vše vysvětlila a současně provedla vstupní vyšetření. Výborná lékařka a profesionální přístup. Doporučuji a děkuji.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

Mlady pan doktor je velká kapacita ve svem oboru s lidskym a profesionalnim pristupem, aktivne se zajíma o zdravotni stav pacienta, komunikuje velice trpelive. Odchazel jsem s pocitem kvalitni pece a duvery.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Pan doktor velice sympaticky a prijemny.  Naprostá spokojenost. Pratelske jedani, trpeliva komunikace, krasne prostredi a profesionalita. Byla jsem velmi spokojena s pristupem a s vysetrenim.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Za mne top doktor. Mladej skušenej doktor, jemne ruce, dokonala chirurgicka práce. Určite doporučuji.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Profesionální a lidský přístup.
    K mé diagnóze přistupuje velmi zodpovědně.
    Jsem velmi spokojená a mohu MUDr.Gojdiča jen doporučit.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Pána doktora poznám ešte z čias, ked pracoval na klinike urologie a transplantácie obličiek v Bratislave. Šikovný, milý a pre pacienta obetavý lekár. Rád pomože a snaži sa aby bol pacient stále spokojný. Musel som sa ale prestahovat do Prahy a bolo milým zistením, že tu pán doktor pracuje a možem využívat nadalej jeho služby.
    Spokojný pacient A.A