URO MEDICO

(1 názor)

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

• Květoslav Novák, FEBU

Urolog, MUDr.

• M
      Umístění: URO MEDICOSlužby: urologické konzultace

Pan doktor je velký sympaťák a nesmírný profík. Jednoduše řečeno, je to člověk na správném místě. Díky