URO MEDICO

(36 názorů)

URO MEDICO

Wilsonova 301/10

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Naše nabídka

Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě.

Zákroky

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Rychlé, ale důkladné, vyšetření, věcné a přesné zhodnocení výsledku, přesně dle mého gusta:) Jsem naprosto spokojen, děkuji a příště jdu zase sem.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Profesionální přístup, vstřícná a příjemná komunikace. 100% spokojenost. Děkuji a určitě doporučuji.
    J.

Lékař: MUDr. Veronika Kaliská Šturcová, FEBU preventivní prohlídky

Svou první preventivní prohlídku na urologii jsem absolvoval u MUDr. Veroniky Šturcové. Proběhla nejen zcela profesionálně, ale také s citem a taktem, které jsou u tohoto pro muže "háklivého" vyšetření třeba. Proto paní doktorku mohu pacientům jen doporučit. Za rok k ní přijdu na další preventivní prohlídku.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Po špatných zkušenostech z jiných urologií, jsem šel k panu doktorovi s napětím. Veškeré moje obavy pan doktor během několika okamžiků rozptýlil. Jsem rád, že v 70ti letech jsem konečně našel lékaře, který je jak profesionální tak lidský. Mám k němu absolutní důvěru. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

Dlouho jsem se nesetkal s tak vybornym urologem, pristup na jednicku a to nemluvim o problemech, s kterymi mi pan doktor dokazal pomoci. Mohu vrele doporucit …

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Podstoupil jsem u pana doktora vasektomii a obřízku. Provedeno v jedno zákroku.
    Byl jsem spokojený jak s vysvětlením, co mě čeká a nemine. Průběh operace jsem hezky prospal a následné hojení bylo bezproblémové a bezbolestné.
    Velmi lidský přístup, což velmi oceňuji. Více takových lékařů.

Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Chci vyjadrit svoje dik panu doktorovi, ktery zcela s prehledem identifikoval moje potize s velkou prostatou, nasadil mne leky a nakoniec mne i uspesne operoval. Navzdory mym obavam z urologickeho vysetreni vse probehlo velmi hladce. Pan doktor byl privetivy, vstricny a o mem problemu se mnou otevrene komunikoval. Z nasledujici navstevy jiz obavy nemam.

G
    Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

Velmi lidsky a zaroven profesionalni pristup. Pan doktor si me vzdy vyslechl a snazil se najit co nejefektivnejsi reseni mych problemu. Zadne ‘tady mate nejake prasky a bezte domu’, jak byva v nasem zdravotnictvi casto zvykem. Rozhodne palec nahoru!

O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

S panem Gojdicem jsem mel 3 schuzky:

1. Na prvni me vynadal ze jsem nezvedal pres den telefon ze na me musel 2 hodiny cekat. Pritom potom moje rezervace byla spozdena o 15 minut. A za 10 minut jsem byl venku.

2. Na druhe jsem se mu probudil ve prostred operace na sale. Vse ale dopadlo dobre ale zkusenost to uplne prijemna nebyla.

3. Jsem mel potvrzenou rezervaci, i jsem od nich dostal smsku ze mam prijit. Kdyz jsem ale dorazil tak tam nebyl a rezervaci nemeli v systemu.

Lékař: MUDr. Květoslav Novák, FEBU Jiný

Operoval mi laparoskopicky nádor ledviny a byl celou dobu věcný a maximálně profesionální.Patří mu můj velký dík a obdiv.