O nás

Soukromá urogynekologická klinika v Praze 2. Svým klientům a klientkám poskytujeme urologickou, gynekologickou, urogynekologickou a andrologickou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Naši urologové a gynekologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a maximální komfort pacientů. Naše klinika byla postavena v roce 2020 a disponuje moderním vybavením a špičkovou technikou. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i chirurgické zákroky. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Naše urologie URO MEDICO je sesterskou klinikou gynekologicko-porodnické kliniky GYN MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (50)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Doktor je takový fajný řízek zarostlý - pro mě je to typ člověka, který mi lidsky dobře sedí, což jsem pro řešení problémů "dole" potřeboval. Věci vysvětluje napřímo, napoprvé jsem je nechtěl slyšet, ale na druhé a třetí návštěvě už jsem si to musel přiznat. Doporučuji jej pro pomoc s léčbou chronického zánětu pánevního dna.

  V
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Pán MUDr Gojdič je veľmi milý , chápavý a ochotný pomôcť . Pánovi doktorovi patrí moje veľké ďakujem . Za pomôcť a ochotu riešiť synov problém po zle vykonanéj operácii v inýnom zariadení iným doktorom. Takto si ja predstavujem naozaj úžasného a správneho doktorka ochotného pomôcť . Môžem len 100% odporučiť.

  M
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Na kliniku docházím k panu doktoru Gojdičovi na pravidelné preventivní urologické prohlídky, které jsou rychlé, zcela bezbolestné a díky přístupu pana doktora ztratíte jakékoli obavy, pokud je máte... Přístup pana doktora je lidský a přímý, pro někoho možná trochu svérázný, ale mně to vyhovuje. Vše vysvětlí, jak je třeba.
  Dále jsem u pana doktora absolvoval vazektomii, která proběhla asi během 20 minut bez problémů v lokální anestezii. Vše vysvětleno předem i komunikace poté v pořádku. Tento zákrok je trochu nepříjemný, ale dá se to, záleží jak jste citliví na bolest. Hojení asi 2 týdny, výsledek OK. Kliniku a pana doktora Gojdiče doporučuji, stejně jako preventivní prohlídky!

  J
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Bohužel moje zkušenost s p Gojdič není pozitivní, i když přes všechny chvalné recenze jsem doufala, že konečně naleznu doktora, který se mnou bude zacházet jako s lidskou bytostí. První návštěva byla v pořádku a tak jsem se domnívala, že mu mohu i věřit ( s důvěrou v doktory mám velký problém). Bohužel druhá návštěva byla otřesná. Očividně je to tak, že jakmile se Vám něco nepovede (což ale koresponduje s Vašimi problémy) p Gojdič otočí o 180 stupňů a přístup je tedy rázem jiný. V podstatě mi v každé druhé větě diplomaticky řekl, že jsem úplně blbá a neschopná. Pak mi ještě napsal recept, ke kterému mi řekl jen máte ho v sms a pá. Tak jo díky za ty peníze, co jsem jim tam nechala bych tedy čekala víc…oželím peníze a už se tam neukážu. Tohle totiž opravdu nemám zapotřebí.

  H
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  Byl jsem u pana doktora Gojdiče na Vasektomii. Pan doktor měl velice profesionální a zároven přátelský přístup. Po zákroku jsem se za ním mohl kdykoliv stavit (v jeho pracovních dnech u Urolomedico nebo v nemocnici, o kterém mě informoval). 2x jsem si nebyl jistý, zda se moje rána hojí správně a při kontrole byl vzdy ochotný vše s trpělivostí zkontrolovat a vysvětlit.

  Pana doktora Gojdiče vřele všem doporučuji

  E
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Pan doktor je profesional. Mohu jenom doporucit. Konzultace probehla bez problemu, rychle, dostal jsem veskere informace.

  P
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. Jiný

  V ordinaci pana doktora Gojdiče vždy – právě tak i při mé včerejší návštěvě – dostávám všechno, co si mohu na kontrole u lékaře přát – špičkovou, vrcholně profesionální péči, přátelské jednání, pocit naprostého bezpečí. Mohu chtít více? Umím jen: s úctou Vám, pane doktore, za všechno děkuji! A pro sebe (sic!) si přeji – mějte ve všem hodně štěstí, ať se Vám všechno dobře daří!

  P
  Lékař: MUDr. Veronika Kaliská Šturcová, FEBU Jiný

  Paní doktorka byla velmi příjemná už u předoperačního vyšetření. Taková lidská. Vše důkladně vysvětlila a podrobně upřesnila. Samotný zákrok (vasektomie) pak probíhal v naprosté pohodě (možnost u výkonu poslouchat vlastí muziku, paráda). Vzhledem k choulostivému chirurgickému výkonu velmi profesionální přístup. Zájem o pacienta po operaci, palec nahoru. Všem můžu jen doporučit. Dělá svou práci opravdu skvěle. Díky...

  A
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  Vstřícné a příjemné vystupování pana doktora a sestřičky. Jednalo se o urologické vyšetření manžela, pan doktor nám vše vysvětlil a navrhl léčbu, včetně pomůcek pro inkontinenci. Máme naději, že po předepsané léčbě, nebude manžel pomůcky potřebovat. I když z venku budova moc hezky nevypadá, uvnitř je příjemné prostředí. Termín objednání byl dodržen, čekací doba minimální, komunikace výborná a platba bezproblémová. Děkujeme, kéž by to tak bylo všude.

  E
  Lékař: MUDr. Marek Gojdič, Ph.D. urologická konzultace

  V uplynulých týdnech jsem byl nucen řešit akutní urologický problém. Pana doktora Marka Gojdiče mi doporučila rodinná známá jako výborného specialistu a velmi empatického lékaře. Skvěle hodnotím prostředí a zázemí kliniky URO MEDICO, díky kterému jsem se při vyšetření, následném zákroku a další péči cítil velmi komfortně a velmi kladně hodnotím zachování intimity. Ale pro mě ze všeho nejdůležitější byl přístup pana doktora-profesionalita, odbornost, empatie, citlivě provedené vyšetření a následný zákrok. Děkuji za všechno!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Související vyhledávání