Nádory močových cest Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Operoval mi laparoskopicky nádor ledviny a byl celou dobu věcný a maximálně profesionální.Patří mu můj velký dík a obdiv. Více

Biopsie prostaty

Ke Karlovu 6, Praha Mapa

Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze

• „Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO. Více

URO MEDICO

• „Bezvadná byla celá atmosféra společné komunikace, již v telefonu, kdy jsme se domlouvali na schůzce, pak i osobně v ambulanci, kde jsem byl odborně vyšetřen, poučen a objednán k výkonu. Doporučuji všem váhavým mužům s onemocněním prostaty. Velmi empatický profesionální přístup. Více

Želetavská 5/1447, Praha Mapa

Urosanté s.r.o.

• „Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit. Více

Cystoskopie

od 3 000 kč

• „Pan doktor mi provedl vazektomii. Vše bylo provedeno profesionálně, úspěšně, bez komplikací. I teď po pěti mesících je vše v pořádku. Obavy z operace byly zbytečné. Doktor ví, co dělá a je pohodář. 4 měsíce po operaci už jsem bez spermií v ejakulátu, ale to je asi individuální. Více

URO MEDICO

• „Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat. Více

Biopsie prostaty

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha Mapa

GENNET, s.r.o.

• „Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :) Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví. S pozdravem Hana P. Více

Ukrajinská 11/900, Praha Mapa

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Urologické konzultace

1 000 Kč

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Uroderm Medical s.r.o.

• „Pan doktor je výborný specialista, důkladné a bezbolestné vyšetří cystoskopií ,které jsem se velmi bála , u pana doktora byl proveden výkon ani jsem nevěděla kdy :).. následně , žádné pálení, unik močí atp. což jsem zažila u jiného urologa, to bylo něco ! Také mě pan doktor místo ATB, které mě bez efektu předepisoval jiný lékař 3 roky, nahradil jinou léčbou, která mně velmi pomohla. Moc panu MUDr. Borovičkoví děkují za moudrost , snahu pomocí a pečlivost ! Hodně zdraví a štěstí Vám přejí ! :) Více

Praha, Praha Mapa

ordinace

• Urolog

Palackého 5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého, urologická ambulance, URO-KLAMO s.r.o.