Urosanté s.r.o.

(21 názorů)

Urosanté s.r.o.

Želetavská 5/1447

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Naše nabídka

UROSANTÉ s.r.o. disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi). Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• K
    Lékař: MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana doktora Lukeše se léčím s dlouholetými chronickými obtížemi a jako první mi nastavil léčbu tak, že pociťuji výrazné zlepšení. Prostředí kliniky je velmi příjemné, sestry vždy milé a profesionální. Určitě doporučuji.

• E
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov preventivní prohlídky

Paní doktorka je ochotná a profesionální. Je příjemné řešit své urologické problémy se ženou. Zcela jistě mohu paní doktorku doporučit je velice milá a pečlivá lékařka s lidským přístupem k pacientovi.

• A
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jiný

Velmi profesionální a zároveň lidský přistup k pacientovi. Srozumitelně vysvětlená diagnóza. Chodím k panu MUDr. Novotnému roky a jsem velmi spokojena. Vyřešili jsme mé dlouhodobé urologické problémy. Pracoviště je moderní a čisté, budete se zde cítit příjemně. Sestry a recepční jsou velmi milé a ochotné.
    Mohu jen vřele doporučit!

• M
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov Program PREVENCE plus: roční registrace

Velmi pečlivá a hodná paní doktorka. Cystoskopické vyšetření, ze kterého jsem měl obavy, dopadlo díky paní doktorce na výbornou. Děkuji!

• V
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov Jednorázová návštěva

Paní doktorka je velmi milá lékařka s velkou trpělivosti. Její počínání v rámci komunikace a lékařského přístupu je přímo excelentní. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkal. Více takových lékařek. Moc děkuji a vřele doporučuji.

• J
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana dr.Novotného jsem byl již opakovaně a nepřestává mě překvapovat svým lidským a zároveň zcela profesionálním přístupem. Vždy se těším na další setkání, i když spolu neřešíme zrovna nejveselejší záležitosti. Pomáhá mi je překonávat.
    Moc děkuji

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jednorázová návštěva

V únoru 2020 jsem byl u MUDr.Novotného na urologickém vyšetření. Doslova mne odzbrojil svým lidským přístupem k pacientovi. Celé návštěva mi nepřipadala jako návštěva u lékaře, ale jako u dobrého přítele, který díky své profesionalitě a odbornosti, mi jen tak jakoby bokem, perfektně stanovil diagnózu a doporučil následný postup. Klobouk dolů a vřelé díky pane doktore. S čistým svědomím doporučuji !!!

• A
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Program PREVENCE plus: roční registrace

Zhruba před 4 lety jsem se u pana doktora Novotného léčil s fimózou. Vzhledem k mým požadavkům se pan doktor snažil léčit konzervativně pomocí masti s kortikoidy. Mast však bohužel nazabrala tak, jak jsem potřeboval, a tak jsem na klinice podstoupil obřízku jakožto ambulantní zákrok v lokální anestezii. S celou péčí jsem zpětně od A až do Z naprosto spokojen. Jak z návštěv, tak ze zákroku jsem měl z počátku velké obavy a strach, ale přátelský přístup pana doktora a velmi příjemné prostředí kliniky mě obav rychle zbavily. Pan doktor je profesionál a člověk na správném místě a i tak citlivou věc jako je návštěva u urologa dokáže udělat zpříjemnit svým přístupem a určitým nadhledem, který jsem v té chvíli velmi ocenil.

• V
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Program PREVENCE plus: roční registrace

Profesionalita, lidskost, uklidnění, pomoc, příjemná atmosféra včetně ostatních zaměstnanců kliniky. Pan doktor má neskutečný přehled, zájem o pacienta, snaží se pomoc, jak jen to lze. Vyšetření, ač nepatří úplně mezi příjemné bylo provedeno naprosto bezbolestně. Time-management tady funguje na jedničku, výsledky z odběrů zaslané druhý den na e-mail automaticky včetně hodnocení. Jsem ráda, že jsem na kliniku narazila a ač jezdíme hodinu a půl, tak pan doktor byl první, kdo se začal zajímat, řešit - klidně bych jela i 3 hodiny po těchto výborných zkušenostech. Nevěřila bych, že se takto může člověk i zasmát na odborném pracovišti, kde přeci jen pacienty svazuje strach a obava. Klaním se před ním, pokud hledáte lékaře (a celý tým kolem něho), který patří opravdu k TOP, tak tady ho najdete!

• T
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jiný

Byl jsem u pana doktora Novotného na cystoskopii. Z toho vyšetření jsem měl panickou hrůzu. Bylo to na mě i vidět. Pan doktor i sestra byli velice empatičtí a udělali maximum, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Sestra mě při vyšetření i hladila, když viděla jak „rozklepanej“ :) Na snížení bolesti jsem dostal entonox a bolest jsem téměř nevnímal. Musím říct, že můj strach byl zbytečný. Chci touto cestou panu doktorovi i sestře poděkovat za citlivý přístup.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu