Urosanté s.r.o.

(72 názorů)

Urosanté s.r.o.

Želetavská 5/1447

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Naše nabídka

UROSANTÉ s.r.o. disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi). Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Typ zařízení

• klinika

• Martin Lukeš

Urolog, MUDr.

• M
      Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor působil nesmírně příjemně a měl velmi "pro-zakaznicky" přístup. Žádné povyšování apod. Cítil jsem se v ordninaci velice uvolněně a za jeho přístup mu velmi děkuji.

• Umístění: jiné místoSlužby: Aplikace zl.zrn na PTC

Dnes můj otec absolvoval ambulantní zákrok v PTC na Bulovce.Vzhledem ke špatné zkušenosti z urologické ambulance v M.B.měl panickou hrůzu z očekávaného výkonu,ale pan Dr.Lukeš mu dokázal,že stejný výkon se dá "dělat" bezbolestně!Díky moc pane doktore....

Podívejte se na všechny názory (42) na lékaře

• Tomáš Novotný

Urolog, MUDr.

• V
      Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Program PREVENCE plus: roční registrace

Profesionalita, lidskost, uklidnění, pomoc, příjemná atmosféra včetně ostatních zaměstnanců kliniky. Pan doktor má neskutečný přehled, zájem o pacienta, snaží se pomoc, jak jen to lze. Vyšetření, ač nepatří úplně mezi příjemné bylo provedeno naprosto bezbolestně. Time-management tady funguje na jedničku, výsledky z odběrů zaslané druhý den na e-mail automaticky včetně hodnocení. Jsem ráda, že jsem na kliniku narazila a ač jezdíme hodinu a půl, tak pan doktor byl první, kdo se začal zajímat, řešit - klidně bych jela i 3 hodiny po těchto výborných zkušenostech. Nevěřila bych, že se takto může člověk i zasmát na odborném pracovišti, kde přeci jen pacienty svazuje strach a obava. Klaním se před ním, pokud hledáte lékaře (a celý tým kolem něho), který patří opravdu k TOP, tak tady ho najdete!

• T
      Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Jiný

Byl jsem u pana doktora Novotného na cystoskopii. Z toho vyšetření jsem měl panickou hrůzu. Bylo to na mě i vidět. Pan doktor i sestra byli velice empatičtí a udělali maximum, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Sestra mě při vyšetření i hladila, když viděla jak „rozklepanej“ :) Na snížení bolesti jsem dostal entonox a bolest jsem téměř nevnímal. Musím říct, že můj strach byl zbytečný. Chci touto cestou panu doktorovi i sestře poděkovat za citlivý přístup.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře