Urosanté s.r.o.

Urosanté s.r.o.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Vážení klienti,
chtěli bychom Vás informovat o provozní době naší kliniky.
17.11.2022 - státní svátek - zavřeno

18.11.2022 - zavřeno z provozních důvodů

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.
Přečtěte si více

Adresa

Urosanté s.r.o.
Želetavská 5/1447, Praha 140 00
Urosanté s.r.o. logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (31)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

  V září jsem byl u pana doktora na biopsii.Před návštěvou jsem sondoval u všech známých,jestli někdo nemá s biopsií ohledně prostaty zkušenosti.Získal jsem asi 2 odezvy a obě naznačovaly,že to poměrně dost bolí.Takže jsem měl docela obavy.Ale naštěstí byly úplně liché.Musím říct,že průběh celé biopsie nebolel vůbec!Odběr tkáně neprobíhal přes konečník.Nejsem odborník abych popsal jak to technicky probíhá.Ale nebolí to vůbec!Takže doporučuji a případně se nebojte.A panu doktorovi jeětě jednou moc díky.

  V
  MUDr. Martin Lukeš Program VIP

  Vynikající specialista a vynikající člověk. Manželovi diagnostikovali rakovinu a lékař u nás to bohužel neřešil. Pan doktor nabídl manželovi léčbu (spaceoar), zařídil ozářky. Manžel je v pořádku. Není spálený, prostě je v pohodě. Jsme moc a moc spokojeni. Zůstáváme v péči pana doktora a moc a moc děkujeme jemu i kolektivu lékařů a sester. Necítíte, že byste byli někomu na obtíž. Velké spokojenost a vřelé doporučení.

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Lukeš Jiný

  Před 3 měsíci jsem byl na zákroku u MUDr, Lukeše( ošetření hyperplazie prostaty metodou Rezum). Oceňuji profesionální přístup před i po zákroku. Můj stav se výrazně zlepšil. Určitě doporučuji všem těm, koho trápí stejné problémy .

  S
  Ověřený profil
  MUDr. Martina Tomasov Program PREVENCE plus: roční registrace

  profesionální a lidský přístup od paní doktorky , velmi spokojen, vyšetření v klidném, pohodovém prostředí .

  J
  MUDr. Martin Lukeš Jiný

  Pan doktor Lukeš mi provedl navigovanou biopsii prostaty, zcela profesionálně bez komplikací, bez bolesti, vysvětlil postup, byl empatický s velmi individuálním přístupem. Upozornil mě na běžné s výkonem spojené komplikace( bolest, krvácení , tlaky při močení, citlivé vylučování moči, stolice) , které v mém případě vůbec nepřišly, z čehož lze soudit že je i velmi manuálně zručný. Šikovný lékař v nejlepších letech.

  J
  MUDr. Tomáš Novotný Program PREVENCE plus: roční registrace

  Bezvadná byla celá atmosféra společné komunikace, již v telefonu, kdy jsme se domlouvali na schůzce, pak i osobně v ambulanci, kde jsem byl odborně vyšetřen, poučen a objednán k výkonu. Doporučuji všem váhavým mužům s onemocněním prostaty. Velmi empatický profesionální přístup.

  J
  MUDr. Tomáš Novotný Jiný

  V říjnu 2021 jsem navštívil kliniku UROSANTE v Praze. Už po vstupu na kliniku jsem byl mile překvapen. Se státním zařízením se nedá srovnat. Byl jsem objednám u MUDr. Novotného na konzultaci a kontrolu. Skvělý pan doktor. Jeho přístup, jednání. Po druhé jsem byl u pana doktora Novotného v listopadu na určitém zákroku..aplikace SpaceOAR a zlatá zrna. Ze zákroku jsem neměl dobrý pocit, ale přístup pana doktora byl skvělý , každý postup mi vysvětlil. Nakonec jsem odcházel klidný a spokojen. Kliniku a pana doktora Novotného mohu jenom doporučit.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

  S vysokou profesionalitou lekařů i personálu zde dostanete nejen kvalitní urologické vyšetření ale i vstřícný lidský přístup (vzácná to kombinace v ČR). V příjemném prostředí čekárny i ambulance vše probíhalo k mé spokojenosti a tyto služby/servis mohu jen doporučit.

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

  Mohu jen potvrdit nadstandardní a komplexní péči. Na této klinice si vždy připadám jako klient. Zkušení a velmi ochotní lékaři i sestry. Veškeré úkony mi byly trpělivě vysvětleny a vždy mi vyšli vstříc s ohledem na moje časové možnosti.

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Novotný Jiný

  Perfektni peče a přistup k pacijentum. Pan doktor je špičkový specialista a sympatak, dokaže poradit,za mně top jednani.Jsem vělmi spokojený , děkuji! Mužů jen doporučit !

  Došlo k chybě, zkuste to znovu