Urosanté s.r.o.

(24 názorů)

Urosanté s.r.o.

Želetavská 5/1447

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Naše nabídka

UROSANTÉ s.r.o. disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi). Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• M
    Lékař: MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

S vysokou profesionalitou lekařů i personálu zde dostanete nejen kvalitní urologické vyšetření ale i vstřícný lidský přístup (vzácná to kombinace v ČR). V příjemném prostředí čekárny i ambulance vše probíhalo k mé spokojenosti a tyto služby/servis mohu jen doporučit.

• I
    Lékař: MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

Mohu jen potvrdit nadstandardní a komplexní péči. Na této klinice si vždy připadám jako klient. Zkušení a velmi ochotní lékaři i sestry. Veškeré úkony mi byly trpělivě vysvětleny a vždy mi vyšli vstříc s ohledem na moje časové možnosti.

• N
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jiný

Perfektni peče a přistup k pacijentum. Pan doktor je špičkový specialista a sympatak, dokaže poradit,za mně top jednani.Jsem vělmi spokojený , děkuji! Mužů jen doporučit !

• K
    Lékař: MUDr. Martin Lukeš Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana doktora Lukeše se léčím s dlouholetými chronickými obtížemi a jako první mi nastavil léčbu tak, že pociťuji výrazné zlepšení. Prostředí kliniky je velmi příjemné, sestry vždy milé a profesionální. Určitě doporučuji.

• E
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov preventivní prohlídky

Paní doktorka je ochotná a profesionální. Je příjemné řešit své urologické problémy se ženou. Zcela jistě mohu paní doktorku doporučit je velice milá a pečlivá lékařka s lidským přístupem k pacientovi.

• A
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jiný

Velmi profesionální a zároveň lidský přistup k pacientovi. Srozumitelně vysvětlená diagnóza. Chodím k panu MUDr. Novotnému roky a jsem velmi spokojena. Vyřešili jsme mé dlouhodobé urologické problémy. Pracoviště je moderní a čisté, budete se zde cítit příjemně. Sestry a recepční jsou velmi milé a ochotné.
    Mohu jen vřele doporučit!

• M
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov Program PREVENCE plus: roční registrace

Velmi pečlivá a hodná paní doktorka. Cystoskopické vyšetření, ze kterého jsem měl obavy, dopadlo díky paní doktorce na výbornou. Děkuji!

• V
    Lékař: MUDr. Martina Tomasov Jednorázová návštěva

Paní doktorka je velmi milá lékařka s velkou trpělivosti. Její počínání v rámci komunikace a lékařského přístupu je přímo excelentní. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkal. Více takových lékařek. Moc děkuji a vřele doporučuji.

• J
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana dr.Novotného jsem byl již opakovaně a nepřestává mě překvapovat svým lidským a zároveň zcela profesionálním přístupem. Vždy se těším na další setkání, i když spolu neřešíme zrovna nejveselejší záležitosti. Pomáhá mi je překonávat.
    Moc děkuji

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Novotný Jednorázová návštěva

V únoru 2020 jsem byl u MUDr.Novotného na urologickém vyšetření. Doslova mne odzbrojil svým lidským přístupem k pacientovi. Celé návštěva mi nepřipadala jako návštěva u lékaře, ale jako u dobrého přítele, který díky své profesionalitě a odbornosti, mi jen tak jakoby bokem, perfektně stanovil diagnózu a doporučil následný postup. Klobouk dolů a vřelé díky pane doktore. S čistým svědomím doporučuji !!!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu