Urosanté s.r.o.

(77 názorů)

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují s... Více

O nás

Ordinace

Urosanté s.r.o.

Želetavská 5/1447

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

UROSANTÉ s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Naše nabídka

UROSANTÉ s.r.o. disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi). Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

 • Martin Lukeš

  Urolog, MUDr.

  • M
   Umístění: Urosanté s.r.o.

   Pan doktor působil nesmírně příjemně a měl velmi "pro-zakaznicky" přístup. Žádné povyšování apod. Cítil jsem se v ordninaci velice uvolněně a za jeho přístup mu velmi děkuji.

  • Umístění: jiné místoSlužby: Aplikace zl.zrn na PTC

   Dnes můj otec absolvoval ambulantní zákrok v PTC na Bulovce.Vzhledem ke špatné zkušenosti z urologické ambulance v M.B.měl panickou hrůzu z očekávaného výkonu,ale pan Dr.Lukeš mu dokázal,že stejný výkon se dá "dělat" bezbolestně!Díky moc pane doktore....

  Podívejte se na všechny názory (42) na lékaře


 • Tomáš Novotný

  Urolog, MUDr.

  • J
   Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Program PREVENCE plus: roční registrace

   U pana dr.Novotného jsem byl již opakovaně a nepřestává mě překvapovat svým lidským a zároveň zcela profesionálním přístupem. Vždy se těším na další setkání, i když spolu neřešíme zrovna nejveselejší záležitosti. Pomáhá mi je překonávat.
   Moc děkuji

  • P
   Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Jednorázová návštěva

   V únoru 2020 jsem byl u MUDr.Novotného na urologickém vyšetření. Doslova mne odzbrojil svým lidským přístupem k pacientovi. Celé návštěva mi nepřipadala jako návštěva u lékaře, ale jako u dobrého přítele, který díky své profesionalitě a odbornosti, mi jen tak jakoby bokem, perfektně stanovil diagnózu a doporučil následný postup. Klobouk dolů a vřelé díky pane doktore. S čistým svědomím doporučuji !!!

  Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře


 • Martina Tomasov

  Urolog, MUDr.

  • M
   Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Program PREVENCE plus: roční registrace

   Velmi pečlivá a hodná paní doktorka. Cystoskopické vyšetření, ze kterého jsem měl obavy, dopadlo díky paní doktorce na výbornou. Děkuji!

  • V
   Umístění: Urosanté s.r.o.Služby: Jednorázová návštěva

   Paní doktorka je velmi milá lékařka s velkou trpělivosti. Její počínání v rámci komunikace a lékařského přístupu je přímo excelentní. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkal. Více takových lékařek. Moc děkuji a vřele doporučuji.