UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(8 názorů)

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Naše vybavení

• Operační léčba nádoru prostaty
  • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
  • Fúzní biopsie prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
  • Vyšetření prostaty

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

• klinika

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.

• N
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.

• V
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

• P
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
    Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
    Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví

• A
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

Aleš Šťastný

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.

• T
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Uroklinikum jsem vyhledala kvůli mým neustále se vracejícím zánětům močových cest. Byla jsem objednána k paní doktorce Purmové a doufala, že to s odborníkem konečně vyřeším.. Co se mi ale dostalo byl laxní a mírně arogantní přístup, svalování problému na mojí psychiku (stres, maturita, přijímačky) a v podstatě žádné pořádné vyšetření a nějaké testování (opakované kultivace moči, stěry, nic..) O cystoskopii jsem musela opakovaně žádat, jelikož paní dr. Purmové přišla zbytečná. Kultivaci mi udělala jednou, ani tam pořádně nic nenašla a předepsala atb., ze kterých už jsem za ten půl rok měla úplně zhuntované tělo. Když jsem se tam už nemohla ani dovolat a na email mi paní doktorka neodpověděla, tak jsem se rozhodla změnit urologa. Ten mi po první - úvodní návštěvě našel pomocí stěrů ureaplasmu.. Takže děkuju paní doktorce, že jsem kvůli ní prodloužila zbytečnou antibiotickou léčbu něčeho, s čím jsem neměla problém o další půl rok a za tu bolest, která se s ureaplasmou a záněty pojí.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Dobrý den, děkuji za upozornění a podrobný popis vašich zkušeností. Je mi velice líto, jaký dojem si odnášíte a zejména, že jsme vám ve vašich obtížích nepomohli. Vaše sdělení beru naprosto vážně a udělám taková opatření, která opakování zabrání. Omlouvám se a je mi líto, že více pro vás asi udělat aktuálně nemůžeme. V případě potřeby mne můžete kdykoli kontaktovat. S pozdravem. Petr Kocian, jednatel UroKlinikum

• S
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní vyšetření a léčba. Ráda lékařku doporučím i svým známým a příbuzným.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za milé hodnocení. Moc si ho vážím! Kdykoliv zase budete potřebovat, obraťte se na mě.

• M
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka velmi příjemná,komunikativní,vše mi řádně vysvětlila,provedla očekávané vyšetření a navrhla lečbu.Zatím jsem velmi spokojen.Výsledky se teprve uvidí,za měsíc nová kontrola.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkujeme za milé hodnocení. Věříme, že s naší péčí budete spokojen i nadále. Vaše UroKlinikum

• Š
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Byl jsem velmi nespokojený, doktorce Purmové jsem se snažil vysvětlit co mi je, přinesl jsem zprávy z předchozích návštěv nemocnice aby se lépe zorientovala v historii problému, začátek léčby jsem totiž absolvoval tam. Vůbec jí nezajímalo, co tam je za výstupy, jen mě osočila, že obcházím nemocnice. Přitom jsem neměl jinou možnost protože mi v jedné řekli, že mě zaléčí akutně a pak si mám najít ambulantního urologa, jenže díky tomu, že objednací lhůta na Uroklinikum byla skoro měsíc, musela jsem mezitím jít ještě do jiné nemocnice na ambulanci abych nepřerušil léčbu. Léčil jsem si urogenitální infekci včetně zánětu nadvarlete způsobenou E.coli. Požadoval jsem vědět, jak dlouho se tedy mám dále léčit, jakými atb., jaká je prognoza. K mému údivu mi bylo řečeno, že bolesti budu mít pořád, že to je bolestivý syndrom. Přitom potíže se zlepšovaly a bylo to měsíc od začátku infekce. No a když jsem přišel na kontrolu v červenci, tak si doktorka vůbec nepamatovala, že jsem měl infekci E.coli protože si neudělala kopie mých lékařských zpráv, které jsem přinesl v dubnu a tvrdila mi, že mi předtím v nemocnicích, které jsem obešel žádnou infekci nenašli. Po celou dobu velmi nepříjemná s nezájmem pochopit intenzitu a typ bolesti pacienta.

• T
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU

Doktorka mě při bolesti varlat udělala jen ultrazvuk a otestovala moč proužkem papírku, kde jí vyšlo údajně, že nemám zánět protože tam nejsou leukocyty...na ultrazvuku prý taky nic neviděla přitom jsem měl bolest nadvarlete silnou a doma to musel ledovat...neposlala mě na krev, kultivaci moči ani ejakulátu...udělala jen výtěr na chlamydie, které se nepotvrdily a řekla, že mám bolestivý syndrom a asi jsem moc sportoval...nakonec u jiného doktora protože bolest byla silná a začalo mě bolet i v zádech lékař udělal kultivaci moči a ejakulátu, kde vyšla E.coli...dostal jsem antibiotika na 2 týdny Ofloxin a bylo vyřešeno...ale tato doktorka mi tvrdila, že mám bolestivý syndrom a ne zánět...důrazně nedoporučuji, navíc na kliniku se nedá vůbec dovolat...volají pak zpátky za x hodin.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu