UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(12 názorů)

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým... Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Sokolská 35

120 00, Praha, hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme našim pacientům akutní i preventivní péči. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na genitálu. Současná urologie nabízí moderní, miniinvazivní a efektivní léčbu urologických onemocnění.

Preventivní urologické vyšetření je efektivním způsobem, jak se jí vyhnout nebo eliminovat dopady rakoviny na vaše zdraví.

Naše vybavení

• Inhalace Entonoxu® - Inhalace Entonoxu®
  • Vasektomie - Metoda mužské antikoncepce
  • Operační léčba nádoru prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

• klinika

Nejbližší zařízení

• Marek Tůma

Urolog, MUDr.

• Velká spokojenost. Mam vlekle urologicke potíže několik let a pan doktor Tuma byl první urolog, který je dokázal vyresit. Navíc má smysl pro humor, takže i nepříjemné vyšetření je v jeho podání snesitelnejsi...

• S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, má profesionální přístup k pacientovi, zároveň je velmi laskavý, pozorně mě vyslechnul, pečlivě vyšetřil , stanovil diagnózu a po jeho léčebné kůře jsem opět zdráva.
      Edita Steinová,Praha

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marek Babjuk

Urolog, Prof. MUDr.

• M

Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem.

• D

Prostě kapacita,která dosvědčuje známe: čím je člověk moudřejší a kvalitnější,tím více je skromnější. S mojí maminkou jednal,jako kdyby byla jediný pacient v Motole a moc jí pomohl fyzicky i psychicky. pane profesore díky,zkvalitnil jste mamince víc jak rok a půl života. Sice jí ta mrcha rakovina poráží,ale aspoň netrpí po urologické stránce.S pozdravem Filipčíková

• Josef Stolz

• T
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

• Já musím na pana doktora napsat kladné hodnocení.Udělal důkladné vyšetření.Je milý,komunikativní a taky vtipný a to se mi na mužích líbí,ale obvzlášť je to milé u lékaře.Zatím jsem byla u pana doktora dvakrát a čeká mě další vyšetření k vůli dlouhotrvajícím a opakujícím problémům,které mě už psychicky vyčerpávají.Doufám,že mi pomůže a bude trpělivý na rozdíl od bývalého uologa.Jana L.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Monika Purmová, FEBU

• T
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Doktorka mě při bolesti varlat udělala jen ultrazvuk a otestovala moč proužkem papírku, kde jí vyšlo údajně, že nemám zánět protože tam nejsou leukocyty...na ultrazvuku prý taky nic neviděla přitom jsem měl bolest nadvarlete silnou a doma to musel ledovat...neposlala mě na krev, kultivaci moči ani ejakulátu...udělala jen výtěr na chlamydie, které se nepotvrdily a řekla, že mám bolestivý syndrom a asi jsem moc sportoval...nakonec u jiného doktora protože bolest byla silná a začalo mě bolet i v zádech lékař udělal kultivaci moči a ejakulátu, kde vyšla E.coli...dostal jsem antibiotika na 2 týdny Ofloxin a bylo vyřešeno...ale tato doktorka mi tvrdila, že mám bolestivý syndrom a ne zánět...důrazně nedoporučuji, navíc na kliniku se nedá vůbec dovolat...volají pak zpátky za x hodin.

• M
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance PrahaSlužby: urologické konzultace

Bohuzel musim naprosto souhlasit s nazorem Jiriho (srpen 2019). Pani doktorka je arogantni a bez empatie k pacientovi. Pacientovi potize, bolesti naprosto neveri. Nevim, do jake laboratore vzorky posila ani jake metodu pro stanoveni agens pouzivaji, ale ocividne neni presne. Zaplatila jsem si soukromou laborator se stanovenim agens modernimi metodami DNA analyzami a ejhle... puvodce se nasel i pres lecbu atb. Mila pani doktorka nejenze pacientovi neveri, ale jeste se po Vas sveze. Pri opakovanych problemech s infekcemi Vas necha popsat, kde Vas boli a jak se to projevuje, pak Vam rekne, ze Vam to neveri, ze Vas na drazsi vysetreni neposle a primo Vam rekne, at si najdete jineho urologa. Príma reseni. Takze tuto urolozku nedoporuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře