UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Jak to funguje?

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Zákroky

• Operační léčba nádoru prostaty
  • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
  • Fúzní biopsie prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
  • Vyšetření prostaty

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Každá návštěva probíhá vždy profesionálně, jsem velice spokojen. Rychlé vyšetření a odeslání do nemocnice mě zachránilo od velmi velmi bolestivého zánětu. Popravdě mám problém se studem u lékařů z předešlých vyšetření u jinných lékařů. K paní doktoce vím že se mohu obrátit s jakýmkoliv problémem a dotazem.

C
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

I went to see dr. Purmova 4 years ago when she was still working at TH Klinika.
    My problem was that I feel like going very frequently to the bathroom (every 20 minutes) and is burning me.
    After checking the urine sample, she told me that is negative and that my problem is gynaecological.
    It's true that I have some bacteria in my vagina but that was not the cause of my frequent urination.
    After some time, I went to see her again in Uroklinikum, and my GP talked to her that I still do not feel good and if she can do the urodynamic procedure for me to find out if I have hyperactive bladder.
    Dr. Purmova called me and scheduled an appointment for the urodynamic procedure, and after the procedure she concluded that I have hypersensitive (so not hyperactive) bladder.
    I consulted with some urologists in my home country and they suggested what pills to take, and then I told her if she could prescribe them to me.
    I tried different pills, but none of them helped me to feel a relief of my symptoms.
    After a couple of months of trying different pills, I asked her if I could do the biopsy of the bladder (under general anaesthesia) to find out what is going on.
    I was not successful with the biopsy (the doctors at the hospital where I went did not do the biopsy in the end, because they thought that my bladder looks good).
    Then, dr. Purmova told me that I could do a dilatation of the urethrae...Jesus Christ. How the hack is this going to help me with my symptoms??
    She even told me that many women have this problem of frequent urination like I have.
    Really??
    I left Uroklinikum disappointed.
    I found the team in Uroklinikum treating people very superficially and with no interest to really help!

I went to to a different clinic where I had to pay a higher annual fee, but I did not care at that stage anymore, because I needed help, not stupid answers (like many women have this problem. No wonder, if she is taking care of them like she did with me...then these people are a lost case), and a very cold approach.
    In this new private clinic I started all over the investigations, urine examination, urodynamic, biopsy of the bladder and in the end the conclusion is that I have IC (Interstitial Cystitis).

Dear dr. Purmova, my problem is not gynaecological, and it's not all in my head...it's Interstitial Cystitis which is causing frequent urination (every 20 minutes) and burning. If you are not capable of helping people, you should not do this job. Yes, you speak English (which is nice)...but besides of that...nothing to say...and all the rest is history.

I do not recommend dr. Purmova to anyone. Seeing her it's a waste of time and energy....and you won't receive any real help.

Lékař: MUDr. Josef Stolz Jiný

Velká spokojenost s výsledkem/průběhem operačního zákroku Rezum:Před tím velké potíže kvůli BHP/LUTS- v podstatě veškeré popisované problémy, včetně i jiných/vzdáleně souvisejících (nebudu popisovat..), medikace způsobovala značné nežádoucí účinky (zdůraznění arytmie, motání hlavy) a to nemluvím o tom, že dlouhotrvající neléčený LUTS poškozuje moč.měchýř... Váhal jsem nad touto novou metodou, nehrazenou pojišťovnou (viz značně vysoká cena, nehrazená pojišťovnou), u mě navíc prostata značně přesahující 80g, což může prý snižovat finální úspěšnost...Rozhodnutí ztěžovaly i obavy z neúčinnosti operace (viz předchozí věta) a vůbec ze zákroku jako takového. Výsledek/zkušenosti:Profesionální, uklidňující, pozorný přístup, rekonvalescence zcela bez problémů a po cca 3 týdnech značné zlepšení oproti předchozímu stavu(vzhledem k velikosti mé prostaty), již cca po 2 měsících stav téměř jak ve 20 letech - návštěva WC za 24 hodin cca 6x a žádné výraznější potíže. I kdybych musel zákrok po třeba 4 letech opakovat (jakože studie říkají pouze že po 4-5 letech téměř žádné opakování u této nové metody není nutné), rozhodl bych se opět pro tuto metodu, než podstupovat klasickou invazivnější metodu v nemocnici...(Člověk samozřejmě předpokládá, že se časem, po letech tento zákrok začne hradit pojišťovnou už proto, že přece to není v zájmu nikoho - obsazovat nemocnice, mít delší, komplikovanější rekonvalescenci, anebo se zkoušet "ládovat" prášky...). Ještě jednou tedy tímto děkuji...

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Dobrý den, pane Chytile, děkuji za hodnocení. Pokud budete cokoliv zase potřebovat, neváhejte se objednat. Přeji pevné zdraví

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dne 24.5.2021 jsem navštívil MUDr. Moniku Purmovou, na návštěvu lékařky jsem čekal cca. 2 měsíce, v ordinaci jsem poté byl 10 minut. Jsem velmi zklamaný z kvality a rozsahu služeb. Zároveň jsem byl velmi nemile překvapený odměřeným, autoritativním a nepříjemným vystupováním MUDr. Purmové. Požadoval jsem určitá vyšetření, která by objektivizovala můj urologický, ale i celkový stav. Jednalo se o spermiogram, kultivaci ejakulátu, vyšetření z krve na PSA a testosteron. Vše důležitá a adekvátní vyšetření spadající pod obor urologie. Bohužel kromě spermiogramu mi ostatní vyšetření byla odmítnuta s velmi strohým a slabým odůvodněním. Na klinice, která má honosné reklamy, aby pacienti chodili na prevenci, nabízí komplexní urologickou prohlídku a platí se roční poplatek bych čekal daleko více. Zjistit pouze informace o spermiích mi přijde málo. Partnerka mívá občas gynekologické záněty a chtěl jsem zjistit zda v semenných váčcích či prostatě nemám infekci uropatogenními bakteriemi (např. E.coli atd.). Dle MUDr. Purmové se však nechráněným pohlavním stykem tyto uropatogenní bakterie nepřenáší, mně se to ovšem již v minulosti stalo a způsobilo vážný močopohlavní zánět. Žádanky na požadovaná laboratorní vyšetření tedy bez řádného odůvodnění nevystavila. Naopak mi udělala ultrazvuk ledvin, močového měchýře a varlat, což je pro mě vyšetření k ničemu bez výpovědní hodnoty, to má v pořádku téměř každý, pokud zrovna nemá rakovinu dané oblasti. Daleko více by mě zajímaly hmatatelné a měřitelné výstupy z laboratorních vyšetření. Bohužel jsem se ale cítil jak na úřadě u úřednice, která je zrovna naštvaná a odešel jsem během 10 minut pouze s 1 žádankou na vyšetření z těch, o které jsem měl zájem. Další věc, která se mi nelíbila na MUDr. Purmové byla ta, že mě vyzvala abych si lehl na lehátko a sundal kalhoty, bohužel sama od sebe neřekne jaké vyšetření a z jakého důvodu chce provádět, musel jsme se ptát, jinak bych si lehl, svlékl se a vůbec nevěděl, co se bude dít, kvůli čemuž jsem byl značně nervózní. Je velmi nepříjemné pokud lékař chce provádět fyziologické kontaktní vyšetření a vy do poslední chvíle nevíte, co přesně bude dělat. Opravdu nedoporučuji.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Vážený pane Kvasničko, mrzí mne, že jste nebyl s přístupem paní doktorky Purmové spokojen. Vaší stížnost prověřím a budeme reagovat i na vaší mailovou zprávu. Na vyšetření jste určitě nečekal 2 měsíce. Naopak my jsme čekali opakovaně na vás, protože jste své vyšetření dvakrát zrušil jen několik dní před jeho uskutečněním. Určitě jste měl pro zrušení vážné důvody, ale díky tomuto se vaše vyšetření posunulo z března až na konec května. S pozdravem. Petr Kocian, ředitel

Lékař: Doc. MUDr. Štěpán Veselý Jiný

Pan doktor byl velmi profesionální, věnoval mi pozornost, vyšetřil mne a navrhl postup léčby. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
    Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
    Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví