UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

verifiedCreated with Sketch.

Urologie

(12 názorů)

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým... Více

• UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Sokolská 35

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme našim pacientům akutní i preventivní péči. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na genitálu. Současná urologie nabízí moderní, miniinvazivní a efektivní léčbu urologických onemocnění.

Preventivní urologické vyšetření je efektivním způsobem, jak se jí vyhnout nebo eliminovat dopady rakoviny na vaše zdraví.

Naše vybavení

• Inhalace Entonoxu® - Inhalace Entonoxu®
  • Vasektomie - Metoda mužské antikoncepce
  • Operační léčba nádoru prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením
  • Nádory prostaty
  • Opakované infekce močových cest
  • Inkontinence
  • Obtíže s močením

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Marek Tůma

Urolog, MUDr.

• Velká spokojenost. Mam vlekle urologicke potíže několik let a pan doktor Tuma byl první urolog, který je dokázal vyresit. Navíc má smysl pro humor, takže i nepříjemné vyšetření je v jeho podání snesitelnejsi...

• S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, má profesionální přístup k pacientovi, zároveň je velmi laskavý, pozorně mě vyslechnul, pečlivě vyšetřil , stanovil diagnózu a po jeho léčebné kůře jsem opět zdráva.
      Edita Steinová,Praha

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marek Babjuk

Urolog, Prof. MUDr.

• M

Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem.

• D

Prostě kapacita,která dosvědčuje známe: čím je člověk moudřejší a kvalitnější,tím více je skromnější. S mojí maminkou jednal,jako kdyby byla jediný pacient v Motole a moc jí pomohl fyzicky i psychicky. pane profesore díky,zkvalitnil jste mamince víc jak rok a půl života. Sice jí ta mrcha rakovina poráží,ale aspoň netrpí po urologické stránce.S pozdravem Filipčíková

• Josef Stolz

Urolog, MUDr.

• T
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

• Já musím na pana doktora napsat kladné hodnocení.Udělal důkladné vyšetření.Je milý,komunikativní a taky vtipný a to se mi na mužích líbí,ale obvzlášť je to milé u lékaře.Zatím jsem byla u pana doktora dvakrát a čeká mě další vyšetření k vůli dlouhotrvajícím a opakujícím problémům,které mě už psychicky vyčerpávají.Doufám,že mi pomůže a bude trpělivý na rozdíl od bývalého uologa.Jana L.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře