UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(12 názorů)

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým... Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Sokolská 35

120 00, Praha, hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme našim pacientům akutní i preventivní péči. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na genitálu. Současná urologie nabízí moderní, miniinvazivní a efektivní léčbu urologických onemocnění.

Preventivní urologické vyšetření je efektivním způsobem, jak se jí vyhnout nebo eliminovat dopady rakoviny na vaše zdraví.

Naše vybavení

• Inhalace Entonoxu® - Inhalace Entonoxu®
  • Vasektomie - Metoda mužské antikoncepce
  • Operační léčba nádoru prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

• klinika

Nejbližší zařízení

• Marek Tůma

Urolog, MUDr.

• Velká spokojenost. Mam vlekle urologicke potíže několik let a pan doktor Tuma byl první urolog, který je dokázal vyresit. Navíc má smysl pro humor, takže i nepříjemné vyšetření je v jeho podání snesitelnejsi...

• S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, má profesionální přístup k pacientovi, zároveň je velmi laskavý, pozorně mě vyslechnul, pečlivě vyšetřil , stanovil diagnózu a po jeho léčebné kůře jsem opět zdráva.
      Edita Steinová,Praha

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marek Babjuk

Urolog, Prof. MUDr.

• M

Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem.

• D

Prostě kapacita,která dosvědčuje známe: čím je člověk moudřejší a kvalitnější,tím více je skromnější. S mojí maminkou jednal,jako kdyby byla jediný pacient v Motole a moc jí pomohl fyzicky i psychicky. pane profesore díky,zkvalitnil jste mamince víc jak rok a půl života. Sice jí ta mrcha rakovina poráží,ale aspoň netrpí po urologické stránce.S pozdravem Filipčíková

• Josef Stolz

• T
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

• Já musím na pana doktora napsat kladné hodnocení.Udělal důkladné vyšetření.Je milý,komunikativní a taky vtipný a to se mi na mužích líbí,ale obvzlášť je to milé u lékaře.Zatím jsem byla u pana doktora dvakrát a čeká mě další vyšetření k vůli dlouhotrvajícím a opakujícím problémům,které mě už psychicky vyčerpávají.Doufám,že mi pomůže a bude trpělivý na rozdíl od bývalého uologa.Jana L.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Monika Purmová, FEBU

• J
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance PrahaSlužby: Zánět močové trubice a prostaty

Naprosto arogantní doktorka, zákeřná bez citu ke zdraví pacienta. Při řešení zánětu močové trubice a prostaty na mou žádost udělala výtěr z močové trubice, to proběhlo v pořádku, ovšem na kontrole vznikl problém. Protože se ve výtěru nic nenašlo řekla, že mám počkat 3 měsíce, když jsem říkal, že to je dlouhá doba stav neléčit, říkala, že antibiotika mi dávat nebude, což mi nevadilo, nechtěl jsem je, když se zeptala co tedy chci, tak jsem navrhl vyšetřit moč nebo ejakulát. Na můj návrh vystřelila, že mi tedy udělá masáž prostaty a ihned vstala od stolu a začala si chystat věci s tím ať si jdu lehnout na lehátko. Přišlo by mi normální pacientovi toto vyšetření navrhnout, nikoliv mu oznámit, že se to udělá a nezeptat se ho. Poté ani nevysvětlila co masáž bude obnášet a jak probíhá. Když jsem stál u lehátka a chtěl jsem říci, že masáž prostaty nechci riskovat kvůli možnému zhoršení stavu, tak mě dvakrát poměrně přísně zaurgovala at si lehnu a dám kalhotky ke kolenům. Člověk zkrátka neměl prostor říci, že nechce nebo se zeptat, jak to bude probíhat. V domnění, že masáž prostaty probíhá pár minut a začíná se šetrně jsem ač nerad "masáž" podstoupil, ovšem doktorka strčila prst přes konečník k prostatě a ihned začala velmi násilně na prostatu tlačit, žádná komunikace s pacientem zda může přitlačit, zda ho to bolí nebo něco takového, celé to trvalo asi 10 sekund, kdy jsem se bolestí musel zvednout a zatáhnout zadek, až pak skončila, ovšem následky byly takové, že mi prostata za půl dne otekla, zhmoždila se a začala velmi bolet. Výsledkem tedy je, že člověk přišel s občasným pálením v oblasti prostaty a odešel s bolavou prostatou způsobenou velmi nešetrnou mechanickou iritací. Prostata před tímto byla 10 gramů a nyní je 20 gramů, tlačí mě a je rozbolavěná, když jsem toto doktorce za pár dnů říkal se stížností, tak jejím řešením byly léky na bolesti a prý, že jsem moc citlivý asi. Každý urolog ví, že masáž prostaty se ani u aktuálního zánětu dělat nemá, věděl jsem to i já, ovšem doktorka je diktátorka, které se pacienta neptá zda vyšetření rozumí a chce ho podstoupit. A že masáž, která všude probíhá pár minut a je minimálně zpočátku vedena citlivě a až poté se případně přitlačí na intenzitě mi přišlo samozřejmé. Možná je to tím, že doktora prostatu nemá, tak neví, jak může bolet a myslí si, že takto citlivý a křehký orgán snese tyto mechanické iritace, ale není tomu tak. Bohužel člověk se chce chovat slušně a lékařce neodmlouvat, ale prostě takovýto typ vyšetření má navrhnout a říci o čem je a jak bude probíhat a zda pacient souhlasí, nikoliv ho nařídit a beze slova provést tímto stylem.