UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(16 názorů)

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specif... Více

O nás

Ordinace

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje

O nás

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Naše vybavení

 • Cystoskop
 • Entonox®
 • BiopSEE
 • systém Rezūm
Více

Zákroky

 • Flexibilní cystoskopie včetně inhalace
 • Cirkumcize - obřízka
 • Frenuloplastika - plastika uzdičky
 • Kosmetické korekce na kůži genitálu - excize
 • Inhalace Entonoxu® - Inhalace Entonoxu®
 • Vasektomie - Metoda mužské antikoncepce
 • Operační léčba nádoru prostaty
 • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
 • Fúzní biopsie prostaty
Více

Vyšetření

 • Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
 • Transrektální ultrazvukové vyšetření
 • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
 • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
 • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
 • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
 • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
 • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
 • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
 • Vyšetření prostaty
Více

Nemoci

 • Předčasná ejakulace
 • Obtíže s erekcí a ejakulací
 • Obtíže s močením
 • Nádory prostaty
 • Opakované infekce močových cest
 • Inkontinence
 • Obtíže s močením
Více

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
16 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Dobrý den, pane Chytile, děkuji za hodnocení. Pokud budete cokoliv zase potřebovat, neváhejte se objednat. Přeji pevné zdraví


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Dne 24.5.2021 jsem navštívil MUDr. Moniku Purmovou, na návštěvu lékařky jsem čekal cca. 2 měsíce, v ordinaci jsem poté byl 10 minut. Jsem velmi zklamaný z kvality a rozsahu služeb. Zároveň jsem byl velmi nemile překvapený odměřeným, autoritativním a nepříjemným vystupováním MUDr. Purmové. Požadoval jsem určitá vyšetření, která by objektivizovala můj urologický, ale i celkový stav. Jednalo se o spermiogram, kultivaci ejakulátu, vyšetření z krve na PSA a testosteron. Vše důležitá a adekvátní vyšetření spadající pod obor urologie. Bohužel kromě spermiogramu mi ostatní vyšetření byla odmítnuta s velmi strohým a slabým odůvodněním. Na klinice, která má honosné reklamy, aby pacienti chodili na prevenci, nabízí komplexní urologickou prohlídku a platí se roční poplatek bych čekal daleko více. Zjistit pouze informace o spermiích mi přijde málo. Partnerka mívá občas gynekologické záněty a chtěl jsem zjistit zda v semenných váčcích či prostatě nemám infekci uropatogenními bakteriemi (např. E.coli atd.). Dle MUDr. Purmové se však nechráněným pohlavním stykem tyto uropatogenní bakterie nepřenáší, mně se to ovšem již v minulosti stalo a způsobilo vážný močopohlavní zánět. Žádanky na požadovaná laboratorní vyšetření tedy bez řádného odůvodnění nevystavila. Naopak mi udělala ultrazvuk ledvin, močového měchýře a varlat, což je pro mě vyšetření k ničemu bez výpovědní hodnoty, to má v pořádku téměř každý, pokud zrovna nemá rakovinu dané oblasti. Daleko více by mě zajímaly hmatatelné a měřitelné výstupy z laboratorních vyšetření. Bohužel jsem se ale cítil jak na úřadě u úřednice, která je zrovna naštvaná a odešel jsem během 10 minut pouze s 1 žádankou na vyšetření z těch, o které jsem měl zájem. Další věc, která se mi nelíbila na MUDr. Purmové byla ta, že mě vyzvala abych si lehl na lehátko a sundal kalhoty, bohužel sama od sebe neřekne jaké vyšetření a z jakého důvodu chce provádět, musel jsme se ptát, jinak bych si lehl, svlékl se a vůbec nevěděl, co se bude dít, kvůli čemuž jsem byl značně nervózní. Je velmi nepříjemné pokud lékař chce provádět fyziologické kontaktní vyšetření a vy do poslední chvíle nevíte, co přesně bude dělat. Opravdu nedoporučuji.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Vážený pane Kvasničko, mrzí mne, že jste nebyl s přístupem paní doktorky Purmové spokojen. Vaší stížnost prověřím a budeme reagovat i na vaší mailovou zprávu. Na vyšetření jste určitě nečekal 2 měsíce. Naopak my jsme čekali opakovaně na vás, protože jste své vyšetření dvakrát zrušil jen několik dní před jeho uskutečněním. Určitě jste měl pro zrušení vážné důvody, ale díky tomuto se vaše vyšetření posunulo z března až na konec května. S pozdravem. Petr Kocian, ředitel


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Štěpán Veselý Jiný

  Pan doktor byl velmi profesionální, věnoval mi pozornost, vyšetřil mne a navrhl postup léčby. Vřele doporučuji.


  P
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.


  V
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.


  P
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
  Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
  Pavel

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

  Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

  Aleš Šťastný

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.


  T
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Uroklinikum jsem vyhledala kvůli mým neustále se vracejícím zánětům močových cest. Byla jsem objednána k paní doktorce Purmové a doufala, že to s odborníkem konečně vyřeším.. Co se mi ale dostalo byl laxní a mírně arogantní přístup, svalování problému na mojí psychiku (stres, maturita, přijímačky) a v podstatě žádné pořádné vyšetření a nějaké testování (opakované kultivace moči, stěry, nic..) O cystoskopii jsem musela opakovaně žádat, jelikož paní dr. Purmové přišla zbytečná. Kultivaci mi udělala jednou, ani tam pořádně nic nenašla a předepsala atb., ze kterých už jsem za ten půl rok měla úplně zhuntované tělo. Když jsem se tam už nemohla ani dovolat a na email mi paní doktorka neodpověděla, tak jsem se rozhodla změnit urologa. Ten mi po první - úvodní návštěvě našel pomocí stěrů ureaplasmu.. Takže děkuju paní doktorce, že jsem kvůli ní prodloužila zbytečnou antibiotickou léčbu něčeho, s čím jsem neměla problém o další půl rok a za tu bolest, která se s ureaplasmou a záněty pojí.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Dobrý den, děkuji za upozornění a podrobný popis vašich zkušeností. Je mi velice líto, jaký dojem si odnášíte a zejména, že jsme vám ve vašich obtížích nepomohli. Vaše sdělení beru naprosto vážně a udělám taková opatření, která opakování zabrání. Omlouvám se a je mi líto, že více pro vás asi udělat aktuálně nemůžeme. V případě potřeby mne můžete kdykoli kontaktovat. S pozdravem. Petr Kocian, jednatel UroKlinikum


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

  Milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní vyšetření a léčba. Ráda lékařku doporučím i svým známým a příbuzným.

  MUDr. Monika Purmová, FEBU

  Děkuji vám za milé hodnocení. Moc si ho vážím! Kdykoliv zase budete potřebovat, obraťte se na mě.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu