UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(13 názorů)

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00, Praha, hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Naše vybavení

• Operační léčba nádoru prostaty
  • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
  • Fúzní biopsie prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
  • Vyšetření prostaty

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

• klinika

Nejbližší zařízení

• Marek Tůma

Urolog, MUDr.

• Velká spokojenost. Mam vlekle urologicke potíže několik let a pan doktor Tuma byl první urolog, který je dokázal vyresit. Navíc má smysl pro humor, takže i nepříjemné vyšetření je v jeho podání snesitelnejsi...

• S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, má profesionální přístup k pacientovi, zároveň je velmi laskavý, pozorně mě vyslechnul, pečlivě vyšetřil , stanovil diagnózu a po jeho léčebné kůře jsem opět zdráva.
      Edita Steinová,Praha

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marek Babjuk

Urolog, Prof. MUDr.

• M

Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem.

• D

Prostě kapacita,která dosvědčuje známe: čím je člověk moudřejší a kvalitnější,tím více je skromnější. S mojí maminkou jednal,jako kdyby byla jediný pacient v Motole a moc jí pomohl fyzicky i psychicky. pane profesore díky,zkvalitnil jste mamince víc jak rok a půl života. Sice jí ta mrcha rakovina poráží,ale aspoň netrpí po urologické stránce.S pozdravem Filipčíková

• Josef Stolz

• T
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

• Já musím na pana doktora napsat kladné hodnocení.Udělal důkladné vyšetření.Je milý,komunikativní a taky vtipný a to se mi na mužích líbí,ale obvzlášť je to milé u lékaře.Zatím jsem byla u pana doktora dvakrát a čeká mě další vyšetření k vůli dlouhotrvajícím a opakujícím problémům,které mě už psychicky vyčerpávají.Doufám,že mi pomůže a bude trpělivý na rozdíl od bývalého uologa.Jana L.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Monika Purmová, FEBU

• Š
      Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance PrahaSlužby: Jiný

Byl jsem velmi nespokojený, doktorce Purmové jsem se snažil vysvětlit co mi je, přinesl jsem zprávy z předchozích návštěv nemocnice aby se lépe zorientovala v historii problému, začátek léčby jsem totiž absolvoval tam. Vůbec jí nezajímalo, co tam je za výstupy, jen mě osočila, že obcházím nemocnice. Přitom jsem neměl jinou možnost protože mi v jedné řekli, že mě zaléčí akutně a pak si mám najít ambulantního urologa, jenže díky tomu, že objednací lhůta na Uroklinikum byla skoro měsíc, musela jsem mezitím jít ještě do jiné nemocnice na ambulanci abych nepřerušil léčbu. Léčil jsem si urogenitální infekci včetně zánětu nadvarlete způsobenou E.coli. Požadoval jsem vědět, jak dlouho se tedy mám dále léčit, jakými atb., jaká je prognoza. K mému údivu mi bylo řečeno, že bolesti budu mít pořád, že to je bolestivý syndrom. Přitom potíže se zlepšovaly a bylo to měsíc od začátku infekce. No a když jsem přišel na kontrolu v červenci, tak si doktorka vůbec nepamatovala, že jsem měl infekci E.coli protože si neudělala kopie mých lékařských zpráv, které jsem přinesl v dubnu a tvrdila mi, že mi předtím v nemocnicích, které jsem obešel žádnou infekci nenašli. Po celou dobu velmi nepříjemná s nezájmem pochopit intenzitu a typ bolesti pacienta.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní MUDr. Monika Purmová je nejlepší uroložkou, kterou jsem poznal. Vždy ochotná, komunikativní a úsměvná. Mě moc pomohla a kdykoliv se na ní mohu obrátit. Moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře