UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(15 názorů)

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Naše vybavení

• Operační léčba nádoru prostaty
  • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
  • Fúzní biopsie prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
  • Vyšetření prostaty

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dne 24.5.2021 jsem navštívil MUDr. Moniku Purmovou, na návštěvu lékařky jsem čekal cca. 2 měsíce, v ordinaci jsem poté byl 10 minut. Jsem velmi zklamaný z kvality a rozsahu služeb. Zároveň jsem byl velmi nemile překvapený odměřeným, autoritativním a nepříjemným vystupováním MUDr. Purmové. Požadoval jsem určitá vyšetření, která by objektivizovala můj urologický, ale i celkový stav. Jednalo se o spermiogram, kultivaci ejakulátu, vyšetření z krve na PSA a testosteron. Vše důležitá a adekvátní vyšetření spadající pod obor urologie. Bohužel kromě spermiogramu mi ostatní vyšetření byla odmítnuta s velmi strohým a slabým odůvodněním. Na klinice, která má honosné reklamy, aby pacienti chodili na prevenci, nabízí komplexní urologickou prohlídku a platí se roční poplatek bych čekal daleko více. Zjistit pouze informace o spermiích mi přijde málo. Partnerka mívá občas gynekologické záněty a chtěl jsem zjistit zda v semenných váčcích či prostatě nemám infekci uropatogenními bakteriemi (např. E.coli atd.). Dle MUDr. Purmové se však nechráněným pohlavním stykem tyto uropatogenní bakterie nepřenáší, mně se to ovšem již v minulosti stalo a způsobilo vážný močopohlavní zánět. Žádanky na požadovaná laboratorní vyšetření tedy bez řádného odůvodnění nevystavila. Naopak mi udělala ultrazvuk ledvin, močového měchýře a varlat, což je pro mě vyšetření k ničemu bez výpovědní hodnoty, to má v pořádku téměř každý, pokud zrovna nemá rakovinu dané oblasti. Daleko více by mě zajímaly hmatatelné a měřitelné výstupy z laboratorních vyšetření. Bohužel jsem se ale cítil jak na úřadě u úřednice, která je zrovna naštvaná a odešel jsem během 10 minut pouze s 1 žádankou na vyšetření z těch, o které jsem měl zájem. Další věc, která se mi nelíbila na MUDr. Purmové byla ta, že mě vyzvala abych si lehl na lehátko a sundal kalhoty, bohužel sama od sebe neřekne jaké vyšetření a z jakého důvodu chce provádět, musel jsme se ptát, jinak bych si lehl, svlékl se a vůbec nevěděl, co se bude dít, kvůli čemuž jsem byl značně nervózní. Je velmi nepříjemné pokud lékař chce provádět fyziologické kontaktní vyšetření a vy do poslední chvíle nevíte, co přesně bude dělat. Opravdu nedoporučuji.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Vážený pane Kvasničko, mrzí mne, že jste nebyl s přístupem paní doktorky Purmové spokojen. Vaší stížnost prověřím a budeme reagovat i na vaší mailovou zprávu. Na vyšetření jste určitě nečekal 2 měsíce. Naopak my jsme čekali opakovaně na vás, protože jste své vyšetření dvakrát zrušil jen několik dní před jeho uskutečněním. Určitě jste měl pro zrušení vážné důvody, ale díky tomuto se vaše vyšetření posunulo z března až na konec května. S pozdravem. Petr Kocian, ředitel

Lékař: Doc. MUDr. Štěpán Veselý Jiný

Pan doktor byl velmi profesionální, věnoval mi pozornost, vyšetřil mne a navrhl postup léčby. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
    Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
    Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

Aleš Šťastný

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Uroklinikum jsem vyhledala kvůli mým neustále se vracejícím zánětům močových cest. Byla jsem objednána k paní doktorce Purmové a doufala, že to s odborníkem konečně vyřeším.. Co se mi ale dostalo byl laxní a mírně arogantní přístup, svalování problému na mojí psychiku (stres, maturita, přijímačky) a v podstatě žádné pořádné vyšetření a nějaké testování (opakované kultivace moči, stěry, nic..) O cystoskopii jsem musela opakovaně žádat, jelikož paní dr. Purmové přišla zbytečná. Kultivaci mi udělala jednou, ani tam pořádně nic nenašla a předepsala atb., ze kterých už jsem za ten půl rok měla úplně zhuntované tělo. Když jsem se tam už nemohla ani dovolat a na email mi paní doktorka neodpověděla, tak jsem se rozhodla změnit urologa. Ten mi po první - úvodní návštěvě našel pomocí stěrů ureaplasmu.. Takže děkuju paní doktorce, že jsem kvůli ní prodloužila zbytečnou antibiotickou léčbu něčeho, s čím jsem neměla problém o další půl rok a za tu bolest, která se s ureaplasmou a záněty pojí.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Dobrý den, děkuji za upozornění a podrobný popis vašich zkušeností. Je mi velice líto, jaký dojem si odnášíte a zejména, že jsme vám ve vašich obtížích nepomohli. Vaše sdělení beru naprosto vážně a udělám taková opatření, která opakování zabrání. Omlouvám se a je mi líto, že více pro vás asi udělat aktuálně nemůžeme. V případě potřeby mne můžete kdykoli kontaktovat. S pozdravem. Petr Kocian, jednatel UroKlinikum

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní vyšetření a léčba. Ráda lékařku doporučím i svým známým a příbuzným.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za milé hodnocení. Moc si ho vážím! Kdykoliv zase budete potřebovat, obraťte se na mě.

Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka velmi příjemná,komunikativní,vše mi řádně vysvětlila,provedla očekávané vyšetření a navrhla lečbu.Zatím jsem velmi spokojen.Výsledky se teprve uvidí,za měsíc nová kontrola.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkujeme za milé hodnocení. Věříme, že s naší péčí budete spokojen i nadále. Vaše UroKlinikum