Zobrazit lékaře

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí Nad Labem-Město

400 01, Ústí nad Labem, ústecký

• Michal Hálek

Urolog, MUDr.

• Perfektní lékař, se skutečným zájmem o léčení pacienta, s lidským přístupem i ke starším pacientům. Je ochotný a trpělivý. I při značné pracovní zátěži vždy vlídně komunikuje. Spolupracuje i se špičkovými pracovišti v oboru a provádí nebo zajišťuje kvalifikovanou diagnostiku i léčbu. Také práce sestry zaslouží uznání. V čekárně se nikdy nečeká nepřiměřeně dlouho. Děkuji! Vděčný dlouhodobý pacient.

• M

Děkuji. Za čas, za vysvětlení, za lidský a milý přístup. Úsměv a pocit důvěry je polovina léčby.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Blanka Vraspírová

Plastický Chirurg, MUDr.

• T

Dr.Vraspírová je možná zkušená,ale nějak na mě nezapůsobila,velmi vehementně vnucovala aplikaci nití a další zákrok, který vůbec nebyl nutný, protože můj obličej jednak vidím sama a jednak jsem byla na vícero konzult. a žádný lékař o vhodnosti zákroku neřekl ani slovo. Navíc i ceny jsou dost vysoké a to i v porovnání s Prahou.

• Stamatula Abrhámová

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: OrdinaceSlužby: Dermatitida

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, když jsem za ni přišla s problemem a to, že mam podrážděna mista okolo úst, ani si mě pořádně neprohlídla a jen mi řekla, že mam změnit micelarni vodu a mista mazat vazelinou. To jsem udělala a po dvou měsících se vratila bez nějaké viditelné změny. Když jsem ji na to upozornila po druhe, rekla mi to samé, ačkoliv jsem ji žádala o radu nebo nějaký účinný lek. Nakonec mi poradila vic i lékárnice, přičemž se její domnivani potvrdilo u jineho lekare.

• M

Vzdy mi dala drahé krémy, masti,vodicky a nic mi nepomohlo.připadalo mi ze z lidi akorat tahá peníze.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jarmila Zuvačová

Gastroenterolog, MUDr.

• S
      Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: gastroskopie

Paní doktorka je skvělá. Oceňuji zejména pečlivé vyšetření, stanovení diagnosy a následnou léčbu. Velmi lidský přístup.

• Dobrý den ,to co tady čtu není pravda paní doktorka Zuvačová je člověk na svém místě. Já se u ní lečím 25 let a nedám na ní dopustit . 3.4.2016 byl syn hospitalizován podruhé v Děčinské nemocnici pro krvácení z konečníku a díky ní syna hned druhý den převezli do Ústecké nemocnice .Nebýt jí tak nevím jak by to dopadlo.Mužu jen doporučit je opravdu skvělá lékařka .

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře