Zobrazit lékaře

• CLINIC+

Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

• Michal Hálek

Urolog, MUDr.

• Perfektní lékař, se skutečným zájmem o léčení pacienta, s lidským přístupem i ke starším pacientům. Je ochotný a trpělivý. I při značné pracovní zátěži vždy vlídně komunikuje. Spolupracuje i se špičkovými pracovišti v oboru a provádí nebo zajišťuje kvalifikovanou diagnostiku i léčbu. Také práce sestry zaslouží uznání. V čekárně se nikdy nečeká nepřiměřeně dlouho. Děkuji! Vděčný dlouhodobý pacient.

• M

Děkuji. Za čas, za vysvětlení, za lidský a milý přístup. Úsměv a pocit důvěry je polovina léčby.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Stamatula Abrhámová

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: OrdinaceSlužby: Dermatitida

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, když jsem za ni přišla s problemem a to, že mam podrážděna mista okolo úst, ani si mě pořádně neprohlídla a jen mi řekla, že mam změnit micelarni vodu a mista mazat vazelinou. To jsem udělala a po dvou měsících se vratila bez nějaké viditelné změny. Když jsem ji na to upozornila po druhe, rekla mi to samé, ačkoliv jsem ji žádala o radu nebo nějaký účinný lek. Nakonec mi poradila vic i lékárnice, přičemž se její domnivani potvrdilo u jineho lekare.

• M

Vzdy mi dala drahé krémy, masti,vodicky a nic mi nepomohlo.připadalo mi ze z lidi akorat tahá peníze.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jarmila Zuvačová

Gastroenterolog, MUDr.

• S
      Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: gastroskopie

Paní doktorka je skvělá. Oceňuji zejména pečlivé vyšetření, stanovení diagnosy a následnou léčbu. Velmi lidský přístup.

• Dobrý den ,to co tady čtu není pravda paní doktorka Zuvačová je člověk na svém místě. Já se u ní lečím 25 let a nedám na ní dopustit . 3.4.2016 byl syn hospitalizován podruhé v Děčinské nemocnici pro krvácení z konečníku a díky ní syna hned druhý den převezli do Ústecké nemocnice .Nebýt jí tak nevím jak by to dopadlo.Mužu jen doporučit je opravdu skvělá lékařka .

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Blanka Vraspírová

Plastický Chirurg, MUDr.

• S
      Umístění: ESTETICUSTI s.r.o.Služby: Jiný

Po operaci mi bylo oznámeno, že mám pětky. Přitom jsem chtěla trojky. Jizvy mi popraskaly.. Prsa byla těžká.. 100tisic jsme vyhodili do kanálu. 7let zátěže na záda.. Jsem přeoperovaná na jiné klinice. Sem, už bych se nevrátila. Po narkóze mi bylo špatně. Na klinice v Ph mi nic nebylo. Za mě nikdy víc..

• T

Dr.Vraspírová je možná zkušená,ale nějak na mě nezapůsobila,velmi vehementně vnucovala aplikaci nití a další zákrok, který vůbec nebyl nutný, protože můj obličej jednak vidím sama a jednak jsem byla na vícero konzult. a žádný lékař o vhodnosti zákroku neřekl ani slovo. Navíc i ceny jsou dost vysoké a to i v porovnání s Prahou.