Zkušenosti
Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Josefská 577/10, Teplice 415 01
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
15 názorů
-
D
Drahomíra Honsů
Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Má někdo hodnocení na pana doktora jako na sexuologa?předem děkuju
• • •
-
K
Koudelová
Pan Mudr. Kaválek mi již při první nášteve předepsat tak silné opiáty, že jsem po 2 týdnech skončila v nemocnici. Nakonec sděloval mé osobní a intimní informace a názory po telefonu sice rodinným příslušníkům, ale snad existuje nějaké lékařské tajemství, jsem velice rozlobena. Rozhodně nedoporučuji!!
• • •
-
Pacient
Kéž by byli všichni lékaři tak chápaví,vždy ve všem pomůže,vyhoví,poradí.Jsem moc spokojená.
• • •
-
Pacient
top
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```• • •
-
Pacient
vřele doporučuji
• • •
-
Pacient
Ocitl jsem se téměř na konci cesty, MUDr. Kaválek mi pomohl, po 5 letech jsem se trošku zhoršil, ale zítra k němu zajdu a budu vědět, že mi pomůže. Předem díky J.S
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pana Mudr.Romana Kaválka navštěvuji teprve od února letošního roku, jsem moc ráda, že mě při počtu svých pacientů ještě přijal. Cítím se u něj velice bezpečně,Chtěla , bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za pohodu,pochopení,lidský přístup,povzbuzení,úsměv a podání ruky,upřimný zájem a pocit, že při mé návštěvě je zde pan dr. právě jen pro mě!!Patří mu můj hluboký dík. S úctou Daniela Suchá
• • •
-
Pacient
Je nejlepsi psychiatr
• • •
-
Pacient
Příjemný starší pán.Jsem sním velice spokojen.
• • •
Odpovědi
4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hro
Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Prosím obraťte se na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.
Dobrý den mám 10 letou dceru ktera potřebuje hodně velikou pomoc má stavy kdy nás chce zabít a má ho
Dobrý den mám 10 letou dceru ktera potřebuje hodně velikou pomoc má stavy kdy nás chce zabít a má hodně velikou nenávist k pritelovi a sveho bratra který má teprve 5 roků.Ve skole si vyhrožuje nůžkami a je vulgární az je to nevhodné,Prosím potřebují opravdu velikou pomoc už nevíme co z jejíma…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Prosím obraťte se na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.