Psychiatr Jihlava

• Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

• Psychiatr, Psycholog

1 názor

„Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Psychologické poradenství

600 Kč

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychiatrie Vysočina

Psychiatrické konzultace

600 Kč

• „K tomuto lékaři chodím již čtyři roky a jsem s jeho péčí spokojen. Byl bych rád uplně v pořádku, avšak to spíše nejde. Léky potřebuji a doktor se sám snaží, abych jich bral co nejméně. Když mě některé nevyhovovali (každý organismus je jiný), měl ochotu zkusit jiné. Když se mi nepovedlo dodržet léčbu, nebo přišli komplikace, mohl jsem to s důvěrou sdělit. Pokud však někdo nemá k lékaři důvěru, je to těžké, psychiatrů je málo. Dále jsem však svědectvím dobré péče: nejsou třeba hospitalizace, dloudodobě pracuji, mám dobré vztahy s okolím. Více

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Kaštanová 21, Jihlava Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Celý můj dosavadní život, bylo jen utrpení, houpačka. Jsem Borec, říkal jsem si pomůžu si sám, bez pomoci!! Jenže houpat a čekat, až se ta houpačka zastaví? nezastaví!!! no tak zkusím cvokaře, bez urášky k Milanu Pátkovi. Díky jemu, jsem dostal smysl života. Poděkování, je málo. Více

Nádražní 1, Třešť Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan Doktor je skvělý lékař, který svému oboru rozumí. Je empatický, vyslechne, orientuje se v problematice jako málokdo. Víc takových! Více

Pedopsychiatrická ambulance

• „Velké dík pani doktorce Zemanové.která dokáže porozumět pacienta a její profesionalita se projeví na léčbě pacienta.Takový přístup k nemocným by měli mýt všichni lékaři což jsem se přesvědčil že to tak není hlavně v Jihlavě.Velké dík. Arnošt Hausvater Více

Nádražní ulice, Havlíčkův Brod Mapa

zdravotní středisko

• „Paní Doktorka je velice citlivá a milá nevím proč ostatní na ní píšou špatné Názory dokazala mě vyslechnout a dokonce poradit a když jsem jí líčil můj život a z čeho mam úzkosti a deprese tak na ní bylo vidět že se mnou soucítí Více

Panský vrch 450, Humpolec Mapa

Psychiatrická ambulance

• „To, že paní doktorka s každým pacientem nepláče nad jeho osudem neznamená, že je arogantní. Je psychiatr, ne psycholog a i jako psychiatr je nadstandardně empatická. Po pěti letech léčby jsem včera odešla z její ordinace jako "zdravý" člověk a musím se přiznat, že jsem zamáčkla slzu - paní doktorka mi bude velice chybět. Je mi 25 let a myslím si, že mě nikdy nebrala jako "konkurenci" - nemá to zapotřebí! Vypadat tak dobře jako ona si přeje každá žena ;-) Pro případné další "kritiky" - když někdo potřebuje opravdu pomoc, tak neřeší, jaké má doktor charakterové vlastnosti ;-) Doktorce Kovaříkové (Šoukalové) velice děkuji a přeji spoustu vyléčených a spokojených pacientů, jako sem já sama. Karolína Více

Masarykovo náměstí 34, Jihlava Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Výborný přístup k pacientovi, empatie, v případě problému možnost okamžité návštěvy, v neposlední řadě příjemná sestřička. V mém případě vždy pomohla. P. doktorka je prostě fakt dobrá :) Více

Psychiatrická ambulance

• „Mně paní doktorka velice pomohla. Mrzí mě, když tady na ni čtu negativní příspěvky.. Já mám naštěstí velmi dobrou zkušenost - se mnou si vždy popovídala, mohla jsem se svěřit, byla jsem ráda, že mně někdo vyslechl a řekl mně svůj názor. Při mých zlepšeních mě chválila, neuvěřitelně mně to dodávalo sílu a vděčím ji za své vyléčení z anorexie. Už bych to nechtěla nikdy zažít a jsem ráda, že jsem to díky ní a její léčbě překonala. Děkuji:) Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Psychiatrická ordinace