O nás

OFTEX je moderní soukromá oční klinika a rozsáhlá síť špičkově vybavených očních center a optik. Poskytujeme a garantujeme nejvyšší kvalitu a komplexnost zdravotní péče v oboru očního lékařství pacientům z celé České republiky.

Co nabízíme?

1. Zkušený lékařský tým
Lékařský tým se skládá z předních odborníků na operativní řešení dioptrických vad, šedého a zeleného zákalu, onemocnění sítnice a sklivce, kteří disponují bohatými zkušenostmi. Máme vlastní specializované vzdělávání, absolvovali jsme stáže v zahraničí a samozřejmostí je pro nás účast na poli inovací, vědy a výzkumu.

2. Komplexní péče
Zajišťujeme komplexní a celoživotní ambulantní oftalmologickou péči pro všechny věkové kategorie. Specializujeme se na prevenci, vyšetření a diagnostiku závažných očních nemocí. Provádíme operace šedého zákalu, odstranění všech dioptrických vad a operace očního pozadí (sítnice a sklivce).

3. Prvotřídní přístroje i materiál
Naše pracoviště disponuje nejmodernějším přístrojovým vybavením a materiály nejvyšší kvality. Díky tomu jsme schopni rychle provádět přesnou diagnostiku i účinnou a šetrnější léčbu. Navíc se věnujeme prevenci všech očních onemocnění, především chorob sítnice.

4. Perfektní komunikace
Online objednání - termín si můžete velmi jednoduše rezervovat pomocí našeho propracovaného objednávkového systému. Vaši objednávku obratem zpětně potvrdíme. Rezervaci termínu lze provést i telefonicky. Jsme připraveni i na pacienty, kteří jsou pracovně velmi vytíženi. V rámci nadstrandardních služeb si můžete objednat provedení zákroku i v podvečerních hodinách či v sobotu. Vyšetření i operační zákroky provádíme ambulantně a v krátkých čekacích lhůtách.

Nonstop infolinka -víme, že především dostatek informací Vám dodá jistotu, že vše dobře dopadne. Máte na nás jakýkoliv dotaz? Potřebujete s námi cokoliv prokonzultovat? Proto je tu pro Vás nonstop infolinka 608 800 886. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

5. VIP karta
Jste naším věrným a spokojeným pacientem? Využijte výhod nadstandardní péče pro VIP klienty. VIP karta je tu pro všechny, kteří v rámci operační léčby na Oční klinice OFTEX zaplatili více než 15 000 Kč. Tito klienti mají po dobu jednoho roku (doba, po kterou VIP karta platí) nárok na přednostní objednání a komplexní nadstandardní péči na klinice i ve všech našich očních centrech.

6. Vzdělávání, věda a výzkum
Tým našich expertů se nesoustředí pouze na diagnostiku, léčbu, operace a prevenci očních nemocí. Uvědomujeme si, že oční medicína v 21.století je obor, který se velmi rychle rozvíjí a mění. Proto se neustále vzděláváme, jsme členy českých i mezinárodních odborných společností, pravidelně se účastníme kongresů doma i v zahraničí, výsledky naší práce publikujeme v českých i zahraničních renomovaných časopisech a vědecky se velmi aktivně podílíme na klinickém výzkumu v rámci českých i mezinárodních klinických studií.

7. Zkušenosti pacientů
Od roku 2008 jsme na Oční klinice a ve všech našich Očních centrech v Pardubickém, Královéhradeckém a Ústeckém kraji „otevřeli oči“ již více než 200 000 pacientů. Navrácením zraku jsme tak všem vrátili hodnotu, jejíž obrovský význam je pro kvalitní a plnohodnotný život člověka zřejmý každému.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Věra Kratochvílová Jiný

Naprosto skvělý přístup jak paní doktorky ,tak sestřičky .Z návštěvy lékaře jsem většinou nervózní ,ale tady ze mě po pár vteřinách vše opadlo a na další návštěvu se snad budu i těšit .Obě dámy jsou velmi profesionální a lidské .Víc takových ordinací…..

MUDr. Věra Kratochvílová Jiný

Takto profesionální a přitom lidsky příjemnou konzultaci zdravotního stavu jsem již dlouho nezažil.
    Doporučuji.

MUDr. Jiří Spíšek Běžný termín

Pan doktor Spíšek je možná dobrý specialista, to nedovedu posoudit a už ani neposoudím, protože moje první návštěva u něj byla i tou poslední, protože se choval velmi arogantně.

MUDr. Věra Kratochvílová Jiný

Velice příjemné pracoviště , profesionální ,avšak lidský přístup k pacientovi.
    Naprosto nic ,co by se nechalo vytknout.

MUDr. Lisa Bytton vyšetření zraku

Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

MUDr. Jiří Spíšek Běžný termín

Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

MUDr. Jiří Spíšek operace horních vícek

dobry den, pro pana MUDr. Jiří Spíšek dne 11.9.2019 jsem byla u vás na operaci ocnich vicek moc jsem vam chtela podekovat jaky jste clovek byla jsem strachy bez sebe ale dokazete cloveka uklidnit po celou dobu jste komunikoval a to je opravdu uklidnujici oci uz red po dnedle 14 dnes jsou hezke ani velke modriny nebyli tak jeste jednou vam moc dekuji a mohu jen doporucit jste skveli lekar Marie Michálková

Kontakt

Purkyňova 103, Lanškroun 563 01 Zobrazit v Goole Maps
Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou 516 01 Zobrazit v Goole Maps
Kavánova 422, Hlinsko 539 01 Zobrazit v Goole Maps
Střelecká 839, Hradec Králové 500 02 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Duchcovská 53, Teplice 415 29 Zobrazit v Goole Maps
Nádražní 42, Česká Třebová 560 02 Zobrazit v Goole Maps