(57 názorů)

ul Sladkovského 415

530 02 , Pardubice , pardubický

Masarykova 885

396 01 , Humpolec , vysočina

OFTEX je moderní soukromá oční klinika a rozsáhlá síť špičkově vybavených očních center a optik. Poskytujeme a garantujeme nejvyšší kvalitu a komplexnost zdravotní péče v oboru očního lékařství pacientům z celé České republiky.

Co nabízíme?

1. Zkušený lékařský tým
Lékařský tým se skládá z předních odborníků na operativní řešení dioptrických vad, šedého a zeleného zákalu, onemocnění sítnice a sklivce, kteří disponují bohatými zkušenostmi. Máme vlastní specializované vzdělávání, absolvovali jsme stáže v zahraničí a samozřejmostí je pro nás účast na poli inovací, vědy a výzkumu.

2. Komplexní péče
Zajišťujeme komplexní a celoživotní ambulantní oftalmologickou péči pro všechny věkové kategorie. Specializujeme se na prevenci, vyšetření a diagnostiku závažných očních nemocí. Provádíme operace šedého zákalu, odstranění všech dioptrických vad a operace očního pozadí (sítnice a sklivce).

3. Prvotřídní přístroje i materiál
Naše pracoviště disponuje nejmodernějším přístrojovým vybavením a materiály nejvyšší kvality. Díky tomu jsme schopni rychle provádět přesnou diagnostiku i účinnou a šetrnější léčbu. Navíc se věnujeme prevenci všech očních onemocnění, především chorob sítnice.

4. Perfektní komunikace
Online objednání - termín si můžete velmi jednoduše rezervovat pomocí našeho propracovaného objednávkového systému. Vaši objednávku obratem zpětně potvrdíme. Rezervaci termínu lze provést i telefonicky. Jsme připraveni i na pacienty, kteří jsou pracovně velmi vytíženi. V rámci nadstrandardních služeb si můžete objednat provedení zákroku i v podvečerních hodinách či v sobotu. Vyšetření i operační zákroky provádíme ambulantně a v krátkých čekacích lhůtách.

Nonstop infolinka -víme, že především dostatek informací Vám dodá jistotu, že vše dobře dopadne. Máte na nás jakýkoliv dotaz? Potřebujete s námi cokoliv prokonzultovat? Proto je tu pro Vás nonstop infolinka 608 800 886. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

5. VIP karta
Jste naším věrným a spokojeným pacientem? Využijte výhod nadstandardní péče pro VIP klienty. VIP karta je tu pro všechny, kteří v rámci operační léčby na Oční klinice OFTEX zaplatili více než 15 000 Kč. Tito klienti mají po dobu jednoho roku (doba, po kterou VIP karta platí) nárok na přednostní objednání a komplexní nadstandardní péči na klinice i ve všech našich očních centrech.

6. Vzdělávání, věda a výzkum
Tým našich expertů se nesoustředí pouze na diagnostiku, léčbu, operace a prevenci očních nemocí. Uvědomujeme si, že oční medicína v 21.století je obor, který se velmi rychle rozvíjí a mění. Proto se neustále vzděláváme, jsme členy českých i mezinárodních odborných společností, pravidelně se účastníme kongresů doma i v zahraničí, výsledky naší práce publikujeme v českých i zahraničních renomovaných časopisech a vědecky se velmi aktivně podílíme na klinickém výzkumu v rámci českých i mezinárodních klinických studií.

7. Zkušenosti pacientů
Od roku 2008 jsme na Oční klinice a ve všech našich Očních centrech v Pardubickém, Královéhradeckém a Ústeckém kraji „otevřeli oči“ již více než 200 000 pacientů. Navrácením zraku jsme tak všem vrátili hodnotu, jejíž obrovský význam je pro kvalitní a plnohodnotný život člověka zřejmý každému.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu
  • Aplikace nitroočních injekcí
  • Operace sítnice a sklivce
  • Laserové operace
  • Operace víček (odstranění převislé kůže)

Vyšetření

Nemoci

• krátkozrakost
  • dalekozrakost
  • astigmatismus
  • problémy se zaostřováním - vetchozrakost (presbyopie)
  • problémy koordinace očí - „binokulární poruchy zraku“
  • degenerativní onemocnění sítnice

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Lisa Bytton vyšetření zraku

Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Jiří Spíšek Běžný termín

Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

Lékař: Prim. MUDr. Vladimír Korda Ph.D. Jiný

Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova

G
    Lékař: Prim. MUDr. Vladimír Korda Ph.D. Jiný

Chtěla bych, tímto způsobem, poděkovat primáři oční kliniky Oftex za záchranu levého oka mého tatínka. Teď na levé oko již vidí. Zároveň bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a doktorům, kteří se o něho s úsměvem a ochotou starali. Děkujeme. Gloserová a Černý.

Lékař: MUDr. Jiří Spíšek operace horních vícek

dobry den, pro pana MUDr. Jiří Spíšek dne 11.9.2019 jsem byla u vás na operaci ocnich vicek moc jsem vam chtela podekovat jaky jste clovek byla jsem strachy bez sebe ale dokazete cloveka uklidnit po celou dobu jste komunikoval a to je opravdu uklidnujici oci uz red po dnedle 14 dnes jsou hezke ani velke modriny nebyli tak jeste jednou vam moc dekuji a mohu jen doporucit jste skveli lekar Marie Michálková

Lékař: Prim. MUDr. Vladimír Korda Ph.D.

K této ocni klinice mam jen výhrady, domnívám se, ze je bohuzel založena jen za účelem ne pomoci pacientovi ale k tvorbě zisku, mam zakal sklivce a P. Korda doporučil YAG laser, pojišťovna to nehradi, protože zákrok je k nicemu, probrano s odborníky ve VFN na Karlově náměstí v Praze, výkon stal 12.000, v te době se z 6.000 cena zdvojnásobila. Zakalky se nevstrebaji po rozbití laserem, jen třeba 1 velký se rozbije na spoustu malých, což je pak ve vidění jeste horsi. Protože jsem to nenechala byt, byla mi vrácena půlka peněz, ale zpackanou operaci mi je nikdy nevynahradi a vtipný je ze mi pak doporučil vitrektomii, u nej nikdy.

Lékař: Prim. MUDr. Vladimír Korda Ph.D.

Pana doktora Kordu znám ještě z doby, kdy se zaučoval u pana profesora Svěráka ve FNHK. Celá rodina uznávala odjakživa prof. Svěráka i jeho nástupce MUDr. Kordu jako špičkové odborníky a vážila si jich nejen pro odbornost, ale hlavně pro lidský přístup. Když pan profesor skončil a všichni jsme začali chodit k doktoru Kordovi, bylo zpočátku vše naprosto v pořádku. Brzy ale začal mít hodně ordinací po celém kraji, "pořídil si personál" a od té doby naše spokojenost značně poklesla. Často se stalo, že jsme se objednali k MUDr. Kordovi, který nás všechny zná natolik, že ani nepotřebuje číst kartu a hned všechno ví, nicméně nějak (nevím jak) jsme skončili u jednoho z jeho mladších kolegů a to byla pokaždé katastrofa. Jeden s námi zacházel jako s kusem hadru, další vůbec nevěděl, jaké máme nemoci, do karty se nepodíval a vše jsme znovu a znovu vysvětlovali, další vypadal, jako když ani není oční lékař, nic nevěděl, nic neuměl, sestra mu musela radit... Zkrátka jeden debakl za druhým.
    Někteří členové rodiny to vzdali a našli si jiného lékaře, ti, kteří k němu stále chodí si ale musí "tvrdě vybojovat", aby byli nejen objednáni, ale hlavně přijati k MUDr. Kordovi.
    Největší fiasko je ovšem optička v Ústí nad Orlicí, kde je jedna z ordinací OFTEXu. Babičce udělala brýle špatně. Celou dobu, kdy se měřily a "vyráběly" si vedla svou, nikoho nepustila ke slovu, babičce, která se stávajícími brýlemi přečte malá písmenka, nechala udělat nové, se kterými sice vidí na sto metrů (ve svém věku a o berlích to vážně nepotřebuje), ale nepřečte už ani slabikář.
    Když jsme potom o tomto informovali MUDr. Kordu, okamžitě se zavázal, že je nechá na náklady firmy předělat - řeklo by se, že "uznal reklamaci", nicméně opět nás poslal k té optičce. U ní jsem museli velice tvrdě prosadit, aby babičce udělala brýle, jaké potřebuje a ne takové, "jak se to dnes dělá". Nicméně povedlo se. Co nás však všechny šokovalo, byla její poznámka o MUDr. Kordovi: "No, to je škoda, že jste narazili zrovna na tohodle pana doktora. On je úplně mimo, neví, která bije. Příště běžte radši k paní doktorce (jméno si nepamatuju)" Neměli jsme sílu jí říct, co nám dalo za práci "narazit na tohodle pana doktora".
    Čili abych to shrnula, pan doktor Korda je špičkový lékař, ale za organizační stránku věci mu nemohu udělit pět hvězdiček, které by si jinak zasloužil.

Lékař: MUDr. Bagration Arutyunyan

Bohužel nemohu příliš doporučit. Ani na moji žádost nebyl schopný mi sdělit přesnou diagnózu (což by měl učinit již sám od sebe), předepsané kapky nepomohly.

Lékař: MUDr. Bagration Arutyunyan

Vynikající lékař, byl jsem na vyšetření již několikrát ochotný, vstřícný, nešetří úsměvem
    Vavřín Zbyněk Litomyšl

Lékař: MUDr. Ivana Harcubová

Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě.
    Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči!