Poliklinika KOLF s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667

53002, Pardubice, pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Jaroslav Brotánek

Diabetolog, Internista, MUDr.

• Pan doktor má hrozný přístup k lidem, je vždy nepříjemný a důchodci se ho dost bojí. Často na pacienty křičí a zdravotní péče je také velmi špatná, nemá moc zájem o pacienta!

• Marcela Hockeová

Internista, Praktický Lékař,

• Sympatická, ochotná, milá. Nemám s ní problém, nebývám často nemocná a vždy se ke mě chová jako lékař fér :)

• S paní doktorkou jsem spokojená a jsem moc ráda, že vyměnila sestru. Bylo to tam jako u výslechu :))

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Roman Štilec

Internista, MUDr.

• U tohoto lékaře jsem byla pouze 2x,ale hodnotím ho velmi vysoko,jak po stránce odborné,tak i jiné.Velmi příjemný,pečlivý,ve všem poradí,člověka uklidní.Nejsem již nejmladší,ale takových lékařů jsem za život poznala pramálo.Vlasta Bořková

• Hana Lochmanová

Plicní Lékař, MUDr.

• Nemám výhrady konkrétně na paní doktorku, s vyšetřením jsem byla poměrně spokojená. O čekací době se ani zmiňovat nebudu, jelikož dvě hodiny strávit v čekárně tady není nic neobvyklého. Paní doktorka byla příjemná a ochotná ale bohužel mám výhrady k sestrám. Pouze jedna byla příjemná a jak už zde bylo psáno, pracuje za ty dvě další. Jedna práci "předstírá" nebo neustále seřazuje karty a druhá absolutně nedokáže vysvětlit vyšetření spirometrie (opravdu málokdo to nafouká správně)a její chování je naprosto neprofesionální a neochotné (měla jsem pocit, že ji snad obtěžuju tím, že se jí dovolím na něco zeptat) Obzvlášť ti starší tu spirometrii foukat neumí a tato sestra nechá šedesátiletou pacientku "foukat" až skoro zmodrá. Neustále se tam jedna druhé pletou a organizace práce je absolutně neefektivní i vzhledem ke třem sestrám a čtyřem paním doktorkám, které se zde střídají. Myslím, že zdravotnický personál je také vizitkou lékaře a proto NEDOPORUČUJI.

• JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI!!!

SHODUJI SE S NÁZOREM, ŽE ČEKÁRNA JE LETA LETOUCÍ PŘEPLNĚNÁ A NENÍ TAM ČLOVĚKA, KTERÝ BY TO NEKRITIZOVAL. Teda v té čekárně. Uvnitř ale už (většinou) mlčí...

TAK PLNO TAM ALE NENÍ PROTO, ŽE BY BYLA pí DOKTORKA TAK SUPER ODBORNÍK (ve skutečnosti tam vyšetřuje už sestra, napíše recept a vy si zajdete k doktorce jen pro souhlas a podpis), ALE PROTOŽE TAM MAJ TOTÁLNĚ DEBILNÍ ORGANIZACI PRÁCE. NAPROSTO NEKONCEPČNÍ. ALE PŘITOM TAM JSOU 3 (slovy tři!) SESTRY, ALE DĚLÁ FURT JEN TA JEDNA. OSTATNÍ JEN PRÁCI HLEDAJÍ A občas PŘEDSTÍRAJÍ, ŽE JI NAŠLY . Hlavně že na dveřích visí (jak jinak samozřejmě) amatérsky napsané "NEKLEPAT!!!)

KDO TAM CHODÍ (ať už pravidelně či ne) POTVRDÍ, ŽE SI VÁS OBJEDNAJ NA ROZMEZÍ HODIN, NE NA PŘESNOU HODINU, např. 4.4. NA 10-12h. .

- KDYŽ TAM PŘIJDETE UŽ V 9.30, TAK VÁS ODBYDOU SLOVY, "ŽE MUSÍTE ČEKAT, NEB JSTE OBJEDNANÝ AŽ NA 10-11h."

- KDYŽ TAM TEDY DORAZÍTE V 10.30 TAK NA ŘADU PŘIJDETE AŽ TAK KOLEM 14.30 - 15hod., PROTOŽE VÁM DOKOLA OPAKUJÍ, ŽE "JSOU TAM TAKY JEŠTĚ LIDI, KTEŘÍ BYLI OBJEDNÁNI NA HODINU JEŠTĚ PŘED VÁMI..."

- TO BY MNE ZAJÍMALO, CO BY SE STALO, KDYBYCH PŘIŠEL V PŘESNĚ V 10, RESP. PŘESNĚ V 11h., RESP .PŘESNĚ VE 12h...

A TO JSTE OBJEDNANÍ!!! Neobjednaní čekají i 5 - 6 hodin, ale i s vidinou, že se na ně TŘEBA řada NEDOSTANE VŮBEC!!!

MEZITÍM PROKLOUZNE DO ORDINACE BOČNÍMI DVEŘMI TU A TAM PACIENT, KTERÝ PRÁVĚ DORAZIL. NA DOTAZ LIDÍ, PROČ JE PŘEDBĚHL, TAM MAJÍ KOUZELNOU FORMULKU:

AKUTNÍ PŘÍPAD! POŘADÍ URČUJE LÉKAŘ!!!"

A Z MEDICÍNSKÉHO HLEDISKA? NEMOHU ŘÍCT ŠPATNÉ, TAKOVÉ POCITY JSEM NEMĚLA, ALE PRO DOKTORKU TYPICKÝ PŘÍKLAD IDEÁLNÍHO STAVU: CHCETE ZASE NAPSAT TY LÉKY, CO JSTE MĚLA MINULE? DOBŘE. TADY JE MÁTE... DALŠÍ PROSÍÍÍÍM....

CHCETE CHODIT K TÉTO pí DOKTORCE? MŮŽETE, POCHOPITELNĚ, ALE POČÍTEJTE S TÍM, ŽE TAK PO 2-3 NÁVŠTĚVÁCH (resp.NEKONEČNÝCH HODINÁCH V ČEKÁRNĚ) PŮJDETE (to je lepší varianta) NEBO VÁS ODVEZOU (horší varianta) ROVNOU K DALŠÍMU DOKTOROVI - K PSYCHIATROVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepatřím k těm, kteří by chodili od doktora k doktorovi, a možná právě proto jsem tak šokovaná z této plicní ordinace. To co se TAM DĚJE, TO SE JINDE NEVIDÍ ANI SNAD Z POLOVIČKY!

JEŠTĚ JEDNOU PROTO DŮRAZNĚ PŘED TOUTO PLICNÍ ORDINACÍ VARUJI!!!

Třeba jim to pomůže. VÁM ALE URČITĚ...

;-(((

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vladimír Zdražil

Psychiatr, MUDr.

Mne velice pomohl.

• P

Ja jsem byl spokojeny. Pomohl mi dostat se z velmi spatne situace. Ted jsem docela v pohode a kdyz budu mit problem, tak tam zase pujdu. Pta se na sex, i na detaily, ale myslim si, ze to je jeho prace. Vzdycky muzu rict, ze mu na tu konkretni nebudu odpovidat.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Ludmila Kuřová

Neurolog, MUDr.

• P

Jsem velmi mile překvapena, protože jsem byla u paní doktorky prvně a nevěděla jsem do čeho jdu. Obavy ze mě spadly už při vstupu do sesterny, sestřička byla velmi milá, vstřícná a cítila jsem se dobře. Paní doktorka mě důkladně prohlédla, všechna vyšetření kam mám jít mi popsala (jak vyšetření probíhá, kde se objednat, kudy tam jít) a působila na mě příjemně. Takovýchto lékařů a sestřiček by mělo být více a já si toho velmi vážím. Takže vřele doporučuji, protože takový přístup se často nevidí.

• B

Paní doktorku znám a chodím k ní přes 30let hodnocení je víc jak vynikající co do diagnostiky i léčby a o člověčím přístupu nemluvě.Můj muž (po operaci páteře s paresou) ji ctil a tak si představoval "rodinného" lékaře,protože i po onemocnění tou nejhorší nemoci,kdykoli přišel na neurol. kontrolu, z ní odcházel,vždy pln optimismu a za to ji patří dík celé naší rodiny, když manžel jí už sám nemůže poděkovat Díky paní doktorko

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Vladimíra Vašíčková

Diagnostik,

• B

Bohužel mám velice špatnou zkušenost s dotyčnou doktorkou i s její sestrou.Dnes po vyšetření mého 3.měsíčního syna,jsem se rozhodla podat na ni stížnost.Po vstupu do ordinace,jsem nezaznamenala pozdrav,což mě zarazilo, pouze mi přikázala ať malého položím na lehátko.Aniž by mi cokoliv řekla ať jej položím blíž aby jej mohla vyšetřit,škubla s ním nehorázným způsobem asi o 15 cm,jak kdyby to byla hadrová panenka.Malý dostal ihned hysterický záchvat a nebyl k utišení po celou dobu.Mě jen nařídila ať mu ty nohy držím pořádně.Copak takhle se vyšetřuje 3.měsíční kojenec?Jediná její otázka zněla jestli má malý ukrajinské jméno,co na tom záleží?Kdyby snad měl české,jednala by s ním lépe?Po vyšetření mi zdravotní stav syna ani nesdělila,což následně učinila sestra při našem odchodu mezi dveřmi.Prý se jim tam dnes pokálel pacient,ani se nedivím že se jim to tam po vyšetření doktorkou stalo.Tak asi proto si musela zlost vybít na mém synovi.Vím ,že stížností nic nezmůžu,ale tahle dr.nemá v sobě absolutně žádné lidské cítění,pro mě je to hyena a doporučila bych ji ať jde svůj lékařský diplom odevzdat.

• Josef Erben

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• Panu doktorovi jsem volala s důvěrou v jeho schopnosti, ale jeho chování mě velice zamrzelo protože nevím, kvůli čemu odmítl registrovat mojí 5-ti letou holčičku. Zachoval se velice arogantně vůbec můj problém nevyslechl a práskl telefonem. Dokonce mi začal tvrdit, že to pojišťovna nehradí tak malé děti a pod. na jeho popud jsem volala do pojišťovny kde mě bylo sděleno, že ho můžu kontaktovat a věk není problémem. Zklamání a velice necitlivý přístup k rodičům menších pacientů. A to jsem chtěla jen zkontrolovat hladinu vápniku v krvi, nakolik má holčička diétu.

• Vyborny doktor, jen se hrozně dlouho čeká v ordinaci na vyšetření. I když jste objednáni třeba na 9.h. tak se na řadu dostanete třeba až ve 12.h.Ale jinak parada.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Petr Erben

Ortoped, MUDr.

• J

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a hned musím napsat své hodnocení. Pana doktora znám velice dlouho. Byl můj ošetřující lékař ještě v nemocnici v roce 1992, kde mi pomohl nejen odborně, ale i psychicky po úmrtí mého syna. Mám spoustu postižení pohybového aparátu( kyčle, páteř ) a vždy mi pomohl od bolestí. Je velice milý, vstřícný, injekce ani obstřiky od něho vůbec nebolí. Manžela 2x operoval-absolutní spokojenost. Chodíme k němu celá rodina, dnes už i vnuci a jsme s nim moc spokojeni. Lepšího ortopeda neznám. Sestřička je také milá a šikovná. Nemám žíly, ale ona vždy bezbolestně zavede kapačky. Jsou to oba profesionálové, kterých si jako pacient i člověk velmi vážím. Děkuji za celou naši rodinu co pro nás děláte.Jarmila Dolažalová

• J

Pan doktor i sestřička oba -milí příjemní .Pan doktor odborník,chodím k němu už několik let čtyřikrát mě operoval a mohu všem vřele doporučit. Vždy příjemný a dobře naladěný . Vyslechne ,vysvětlí a pomůže.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Petr Formánek

Chirurg, MUDr.

• Pan doktor je specialista, své práci rozumí, pomohl mi při odstranění hemeroid. Ohodnotit ho mohu jen kladně.

• Dobré zkušenosti s operací žlučníku laparoskopicky.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře