Poliklinika KOLF s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• A
    Lékař: Dana Kotasová Jiný

Výborná paní doktorka, která se o vás skutečně zajímá a chce vám pomoci. Nic pro ni není problém. Děkuji!

• P
    Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

Tak tento pan doktor to s pacienty rozhodně nemyslí dobře! Byla jsem u něj na zákroku odstranění hemeroidů I. a II.st. pomocí laseru. Zákrok jsem si platila sama (a nejednalo se zrovna o malou částku), neboť jej pojišťovna prý nehradí, nicméně chtěla jsem podstoupit nějaký šetrnější zákrok. Jelikož se panu dr. nepodařilo napoprvé hemeroidy odstranit, podstoupila jsem zákrok znovu, v domnění, že se bude opět jednat o šetrnější mnou placenou metodu. Pan dr. mi však bez mého souhlasu a bez jakéhokoliv vysvětlení provedl velice bolestivé vypalování hemeroidů jakýmsi "plamenometem" , zákrok byl velmi bolestivý, celé okolí konečníku i střevo mám popálené a po třech týdnech mi stále přetrvává velká bolest v podbřišku. Na můj dotaz, co mi to prováděl za zákrok , mi pan dr. neodpověděl. Pouze mi sdělil, že se jedná o kombinovanou metodu, dokonce mi nevytiskl ani žádnou lékařskou zprávu! K tomuto lékaři už nikdy více!!!

Lékař: Dana Kotasová Jiný

Naprosto skvělá lékařka s výborným přístupem k pacientům. Máte pocit, že se o vás lékař skutečně zajímá a chce pomoci.

Lékař: MUDr. Marie Toušková Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník, vždy milá a ošetření nebolí, na její názor se vždy mohu spolehnout

• K
    Lékař: MUDr. Jiří Kubeš Jiný

Vše vysvětlí, poradí a nechává po diskusi a vysvětlení možnosti léčby na volbě pacientů. Prostě "pan Doktor" jak bychom si představovali celá rodina. Více takových.

• A
    Lékař: MUDr. Karel Šťastný Jiný

Ve věku 31 let a ročním synem jsem si koncem 3.2015 nahmatala bulku v prsu a vybrala si nejlépe hodnoceného mamologa z Pce. Objednali mě hned ten týden na konec ordinační doby. Do ordinace jsem vešla 5 min před zavíračkou a taky se zavíračkou se se mnou rozloučili. Pan Dr. udělal jen UZ prsou, prý nezhoubný nádor 3 cm, kontrola 9.2015, pak že se domluvíme na ambulantním odstranění. Tímto se se mnou rozloučili. Žádné jiné vyšetření mi neudělali, třeba jako biopsii, mamograf. Po dalších 2 týdnech nám svědomí nedalo a objednal mě otec na mamologii do jiného většího města. Agresivní zhoubný nádor prsu BRCA 1+ . Od začátku dubna jsem začala chemoterapie. Tam mi zachránili život. Neměla jsem ani čas zabývat se panem doktorem, proto píši až teď. Doktoři nejsou neomylní, tak pokud se Vám něco nebude zdát, navštivte i jiného lékaře. Tohoto já nedoporučuji!

• R
    Lékař: Ivan Miro Jiný

Nech je aky je ale keď som prišla vždy počúval a aj pomohol a keď bolo treba tak poslal aj na odbornú ambulanciu.Je to o prístupe doktor a pacient.

• V
    Lékař: MUDr. Milan Peřina Jiný

I v době koronavirové mi velmi rychle pomohl od šílené bolesti kolene. Přijel jsem s francouzskými holemi. S citem mi aplikoval obstřik a po zhodnocení RTG jsem u něho byl ještě 2x na kontrole. Už bez francouzských holí (hurá).
    V případě zhoršení stavu se mám ozvat telefonicky.
    Jsem jeho dloholetý pacient. Je to člověk na svém místě. Na rozdíl od většiny ambulantních ortopedů má neocenitelné zkušenosti z nemocniční praxe včetně bohaté operativy.
    Takže u něho jste opravdu v dobrých rukách.

• K
    Lékař: MUDr. Karel Šťastný Jiný

Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi.

Lékař: MUDr. Milan Peřina Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence lidského jednání

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu