Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (48)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

  Poslala jsem dotaz k objednání na mail uvedený na internetu.
  Obdržela jsem odpověď, že mám zavolat sestře, prý mě objedná.
  Obratem jsem telefonovala, ale pro mé překvapení jsem dostala vyhubováno za napsaný mail. Po arogantních 5 minutách jsem konverzaci se sestrou raději přerušila. Proč mi odepsali na mail, že mám telefonovat, když o pacienta nestojí?

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Lékař: Jan Psutka Jiný

  Lékař se dostavil o hodinu později, vyšetřil 3 pacienty a začala přestávka téměř půl hodiny. Zřejmě čas svačiny. Není prostor pro akutní pacienty, jen objednaní. Do ordinace se však ráno nedalo dovolat. Vzhledem k tomu, ze jsem od lékaře, za kterého bere pacienty v době dovolené, mají přednost nejprve ti jeho. V příštím životě budu praktický lékař a bude mi krásně. Pacienti rukojmí, přijdu v 8:30, odejdu v 12h. Ještě, že moje úžasná paní doktorka takto nefunguje. Budu ji muset koupit minimálně velkou kytici.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  F
  Lékař: MUDr. Viktor Haltuch Jiný

  Pan doktor dostal snímky a vše na zlatém podnose, absolutně nepomohl, nebylo mu rozumět, zprávy od ostatních lékařů včetně rentgenů si ani nepřečetl.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  Lékař: MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

  Jsem velice spokojená sestřička vlídná, vše dobře vysvětlí, ochotná. Paní doktorka milá, příjemná . Vřele doporučuji.

  P
  Lékař: Monika Bílá Jiný

  Skvělá pomoc při problémech se zdravotním stavem mé osoby

  H
  Lékař: MUDr. Jiří Široký Jiný

  Sestřička super, u lékaře jsem byl několikrát, hrozně náladový, jedou super, podruhé hrůza. Při poslední návštěvě, co mě odmítl udělat drobný zákrok, sám navrhl, ať si najdu jiného lékaře, hrozný přístup.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

  Jsem pacientem pana doktora Tomáše Vrbici. Je to zatím nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznal a opravdu s ním nemohu srovnávat jiného dalšího doktora v oboru rehabilitačního lékařství.
  Jeho motto: "Nic není za těžko tomu, kdo chce.", naprosto přesně vystihuje jeho profesionalitu jak po odborné stránce, tak i po té lidské, má parfektní vystupování a vše dokonale vysvětlí.
  Pokaždé se k němu budu rád vracet.

  T
  Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

  Strašně jsem se vyšetření bál protože se dokážu dávit i při čistění zubů. Byla mi nabídnuta injekce na uklidnění. Vzhledem k tomu, že najít u mě žílu je problém i při odběru krve, po 2 pokusech jsme si řekli že to provedeme bez ní. Do úst nastříkán sprej, který jsem polknul. Po té kousnutí do náustku a šlo se na věc. Mírně nepříjemné byl jen průchod přes oblast hrtanu, kdy budete vyzvání polknout. Po tom už to je brnkačka nic nebolí. Trošku otravné je říhání na celou ordinaci :D
  Po vyšetření chvíli odpočíváte, mezitím pan doktor napíše zprávičku a řekne vám co máte za problém a doporučí další postup. Nebát se tohoto vyšetření. Víte na čem jste a rozhodně se refluxní choroba jícnu nemůže podceňovat z dlouhodobé hlediska. Moc příjemná sestřička a pan doktor. Doporučuji

  R
  Lékař: MUDr. Petr Erben Jiný

  Vynikající doktor,
  ochotný, má příjemné vystupování, vše vysvětlí.
  Když jsem měl problém s kolenem dokonce kvůli mě přišel do ordinace i ve svém volnu, to se v dnešní době jen tak nevidí!
  Sestřička je také velice ochotná a příjemná.
  Vřele doporučuji!

  P
  Lékař: MUDr. Jiří Široký Jiný

  Empatický a šikovný lékař. Sestřička velmi milá a ochotná. Taková kombinace se často nevidí. Objednání přesně na čas.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice 53002 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda