Poliklinika KOLF s.r.o.

53002 , Pardubice , pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Dana Kotasová Jiný

Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru.

Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Dnes domluvený zákrok - odstranění drobných benigních výrůstků (5 ks) a JETT PLASMA MEDICAL.
    Vše v naprostém pořádku, sestřička i paní doktorka velmi milé, skvěle vysvětlený postup zákroku a další případná opatření nebo možnost objednání.
    Za mě naprosto v pořádku.

Lékař: MUDr. Petr Erben Jiný

Pan Doktor je úžasný, pomohl mi léčbou, ale i slovem - má opravdu pochopení a dokáže se vcítit. Sestřička je milá a příjemná. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala.

Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

Pan doktor mi před lety po půl roce chození po Ortopediích a kapačkách pomohl ihned jednou cílenou radou a cíleně vypsanými rehabilitacemi s bolestí zad, se kterou mi žádný rádoby Ortoped na Poliklinice nepomohl za celou dobu! Je super, že je tu někdo, kdo si pacienta prohlédne, zhodnotí a cíleným vyšetřením pomůže. Kolik by se pak ušetřilo na pojištění a dalších výdajích na úplně zcestných léčbách, které jsou našimi ortopedy indikovány, aniž by pacienta řádně prohlédli a vyslechli. Děkuji za pana doktora Vrbicu, že tu je a že je takový jaký je!

Š
    Lékař: MUDr. Hana Lochmanová Jiný

Nedam na pani doktorku dopustit ,ochotna a proste na svém miste.. Dokonce me zachranila i zivot poslala me na kardio a do 14 dnu jsem byl po operaci srdce,moc zato dikyy všem pani doktorku doporučuji.To ze nekdo čeka dele v čekarne,je tim ze pani doktorka všem vysvetluje co a jak maji a co maji delat

Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Za více než dvacet let první dermatoložka, která moje potíže s pletí brala vážně, efektivně vyřešila, dobře poradila a přitom neprosazovala žádné drahé procedury, ale jednoduchý, účinný přístup doplněný jasným vysvětlením. Oceňuji její profesionální a přitom velmi zdvořilý přístup, věcnou komunikaci, kdy ovšem současně máte pocit, že se vám lékař dostatečně věnuje a v danou chvíli je tu skutečně jen pro vás.

Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Paní doktorka arogantní, po celou dobu kouká do počítače, bez nějakého náznaku zájmu o pacienta, po 8 měsících léčby mé problémy stále přetrvávají. Dle zprávy od paní doktorky jsme prý ale spokojená a vyléčená. Nedoporučuji

Lékař: MUDr. Jiří Kubeš Jiný

Pan doktor je úžasný, vše vysvětlí a skoro to nebolí. Já mám zuby sice zdravé, ale nikdy jsem se nebála jít na prohlídku. Dokonce se tam někdy i těším

Lékař: Dana Kotasová Jiný

Výborná paní doktorka, která se o vás skutečně zajímá a chce vám pomoci. Nic pro ni není problém. Děkuji!

Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

Tak tento pan doktor to s pacienty rozhodně nemyslí dobře! Byla jsem u něj na zákroku odstranění hemeroidů I. a II.st. pomocí laseru. Zákrok jsem si platila sama (a nejednalo se zrovna o malou částku), neboť jej pojišťovna prý nehradí, nicméně chtěla jsem podstoupit nějaký šetrnější zákrok. Jelikož se panu dr. nepodařilo napoprvé hemeroidy odstranit, podstoupila jsem zákrok znovu, v domnění, že se bude opět jednat o šetrnější mnou placenou metodu. Pan dr. mi však bez mého souhlasu a bez jakéhokoliv vysvětlení provedl velice bolestivé vypalování hemeroidů jakýmsi "plamenometem" , zákrok byl velmi bolestivý, celé okolí konečníku i střevo mám popálené a po třech týdnech mi stále přetrvává velká bolest v podbřišku. Na můj dotaz, co mi to prováděl za zákrok , mi pan dr. neodpověděl. Pouze mi sdělil, že se jedná o kombinovanou metodu, dokonce mi nevytiskl ani žádnou lékařskou zprávu! K tomuto lékaři už nikdy více!!!