Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika KOLF s.r.o.
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice 53002
Poliklinika KOLF s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (55)

Obecné skóre

  I
  MUDr. Petr Erben Jiný

  Dneska mě operoval, vše ok, přístup celého týmu super.

  L
  MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

  Léčím se u MUDr. Tomáše Vrbici již řadu let. Žádný jiný doktor se mi tak nevěnoval a nezkoušel nové metody resp. podpůrné prostředky. Bez jeho léčby bych byla definitivní ležák. Moc mu za to děkuji, obdivuji jeho empatický přístup ke všem pacientům, profesionalitu a snahu o co nejlépší léčbu. Smekám před ním.

  M
  MUDr. Zbyněk Popelka Jiný

  Dobrý den, u MUDr. Popelky si na čekání stěžovat nemůžu, jak tady píší jiní, přišla jsem na řadu v podstatě hned, asi jsem měla štěstí, každopádně mě vyšetřil, řekl mi, že mám dvě oční vady a že si mám koupit brýle dole u jeho manželky v optice. Ptala jsem se, kolik mám dioptrií, to mi odmítl sdělit s tím, že manželka už bude vědět. Takže dioptrie nevím, nesdělila mi to ani jeho žena, a je opravdu sprosté, že vás těmito postupy nutí koupit si brýle u nich. Jedna návštěva stačila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  MUDr. Petr Erben Jiný

  Pana doktora si nesmírně vážím jako velice zkušeného profesionála a jako moudrého a citlivého člověka kterému na Vás záleží.Vždy se Vám snaží pomoci.
  Moc mu za vše děkuji

  L
  MUDr. Viktor Haltuch Jiný

  Pan doktor Haltuch velmi příjemný, vstřícný, odborník.
  Sestra v ordinaci velmi nepříjemná, s jedovatými poznámkami, zbytečně, vždy je to o přístupu člověka k člověku.Čekací doba- i při objednání- cca 2h. Dále si dovoluji upozornit, že za zaplacenou částku se má většinou vydávat potvrzení.....

  A
  Ivan Miro Jiný

  Jsme velice spokojeni s jeho přístupem. Je vstřícný,milý, vyhoví a vždy nám pomohl. Doktor Miro je skvělý doktor který poradí a pomůže.

  A
  Natálie Kaplanová Jiný

  Lékařka je arogantní. Asi spoléhá na to, že je v Pardubicích málo kožních lékařů a podle toho se zřejmě chová. Z návštěvy jsem měla takový pocit, že i kdybych měla dojíždět na kožní do Hradce k této doktorce už víckrát nepůjdu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

  Poslala jsem dotaz k objednání na mail uvedený na internetu.
  Obdržela jsem odpověď, že mám zavolat sestře, prý mě objedná.
  Obratem jsem telefonovala, ale pro mé překvapení jsem dostala vyhubováno za napsaný mail. Po arogantních 5 minutách jsem konverzaci se sestrou raději přerušila. Proč mi odepsali na mail, že mám telefonovat, když o pacienta nestojí?

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Jan Psutka Jiný

  Lékař se dostavil o hodinu později, vyšetřil 3 pacienty a začala přestávka téměř půl hodiny. Zřejmě čas svačiny. Není prostor pro akutní pacienty, jen objednaní. Do ordinace se však ráno nedalo dovolat. Vzhledem k tomu, ze jsem od lékaře, za kterého bere pacienty v době dovolené, mají přednost nejprve ti jeho. V příštím životě budu praktický lékař a bude mi krásně. Pacienti rukojmí, přijdu v 8:30, odejdu v 12h. Ještě, že moje úžasná paní doktorka takto nefunguje. Budu ji muset koupit minimálně velkou kytici.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  F
  MUDr. Viktor Haltuch Jiný

  Pan doktor dostal snímky a vše na zlatém podnose, absolutně nepomohl, nebylo mu rozumět, zprávy od ostatních lékařů včetně rentgenů si ani nepřečetl.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu