Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika KOLF s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667

53002 , Pardubice , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  P
  Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

  Škoda, že nejde dát 0. Opravdu špatný přístup k pacientovi. Podcenění situace, které vyústilo akutní operací a hospitalizaci na JIP. Pacient byl z ordinace poslán pěšky do nemocnice a to až po týdnu nahlášených potíží a bolestí. Prosím, zvolte si jiného lékaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

  Po marném chození od lékaře k lékaři mi až Pan Doktor Vrbica pomohl dobře stanovenou diagnouzou a následnou správnou rehabilitací od bolesti nohy. Za jeho profesionální a precizní přístup k pacientovi mu velice děkuji.


  A
  Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

  Za mě skvělý člověk a doktor. Empaticky, dobře se s ním komunikuje (clovek se nemusí bat zeptat apod.) pacientovi potize se snaží řešit, člověk na svém místě. Děkuji


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Peřina Jiný

  silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

  Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

  velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence normy jednání s pacientem

  suma sumárum

  neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

  možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Aleš Machek Jiný

  Podrobné UZ vyšetření ramene na žádost prak. Lékaře, příčina bolesti neodhalena, doktor sám začal o MRI a vysvětlil, že je takové vyšetření zbytečné, nenajdeme více než on při UZ. Upozorňuji, pan doktor měl plné informace o okolnostech vzniku poranění při pádu.
  Po půl roce bolestí, po návštěvě jiného specialisty a MRI zjištěna ruptura zadního labra a nutná operace :/
  Při diskuzi se specialistou ORT se nad postupem pana doktora pozastavili, s vysvětlením že UZ nemůže nikdy např. projít kostí a vždy bude něco ve stínu, MRI je naopak více než vhodné pro odhalení skutečné příčiny. Dále nebylo třeba rozvádět.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

  Jsem ráda, ze mi byla doporučená právě tato paní doktorka. Její přistup k pacientovi je skvělý. Bála jsem se vyšetření, ale lékařka i sestra mi pomohly strach překonat.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktor Haltuch Jiný

  Zlaté ruce i srdce. Vždy vstřícný, umí poradit a úspěšně léčí. Nejenom léčí, v PKN mi operoval rameno i koleno. Rameno úplně v pořádku, koleno už lépe nešlo opravit. Asi nejlepší lékař.


  J
  Lékař: Dana Kotasová Jiný

  Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

  Dnes domluvený zákrok - odstranění drobných benigních výrůstků (5 ks) a JETT PLASMA MEDICAL.
  Vše v naprostém pořádku, sestřička i paní doktorka velmi milé, skvěle vysvětlený postup zákroku a další případná opatření nebo možnost objednání.
  Za mě naprosto v pořádku.


  M
  Lékař: MUDr. Petr Erben Jiný

  Pan Doktor je úžasný, pomohl mi léčbou, ale i slovem - má opravdu pochopení a dokáže se vcítit. Sestřička je milá a příjemná. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu