Poliklinika KOLF s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• Š
    Lékař: MUDr. Hana Lochmanová Jiný

Nedam na pani doktorku dopustit ,ochotna a proste na svém miste.. Dokonce me zachranila i zivot poslala me na kardio a do 14 dnu jsem byl po operaci srdce,moc zato dikyy všem pani doktorku doporučuji.To ze nekdo čeka dele v čekarne,je tim ze pani doktorka všem vysvetluje co a jak maji a co maji delat

• K
    Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Za více než dvacet let první dermatoložka, která moje potíže s pletí brala vážně, efektivně vyřešila, dobře poradila a přitom neprosazovala žádné drahé procedury, ale jednoduchý, účinný přístup doplněný jasným vysvětlením. Oceňuji její profesionální a přitom velmi zdvořilý přístup, věcnou komunikaci, kdy ovšem současně máte pocit, že se vám lékař dostatečně věnuje a v danou chvíli je tu skutečně jen pro vás.

• S
    Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Paní doktorka arogantní, po celou dobu kouká do počítače, bez nějakého náznaku zájmu o pacienta, po 8 měsících léčby mé problémy stále přetrvávají. Dle zprávy od paní doktorky jsme prý ale spokojená a vyléčená. Nedoporučuji

Lékař: MUDr. Jiří Kubeš Jiný

Pan doktor je úžasný, vše vysvětlí a skoro to nebolí. Já mám zuby sice zdravé, ale nikdy jsem se nebála jít na prohlídku. Dokonce se tam někdy i těším

Lékař: Dana Kotasová Jiný

Výborná paní doktorka, která se o vás skutečně zajímá a chce vám pomoci. Nic pro ni není problém. Děkuji!

• P
    Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

Tak tento pan doktor to s pacienty rozhodně nemyslí dobře! Byla jsem u něj na zákroku odstranění hemeroidů I. a II.st. pomocí laseru. Zákrok jsem si platila sama (a nejednalo se zrovna o malou částku), neboť jej pojišťovna prý nehradí, nicméně chtěla jsem podstoupit nějaký šetrnější zákrok. Jelikož se panu dr. nepodařilo napoprvé hemeroidy odstranit, podstoupila jsem zákrok znovu, v domnění, že se bude opět jednat o šetrnější mnou placenou metodu. Pan dr. mi však bez mého souhlasu a bez jakéhokoliv vysvětlení provedl velice bolestivé vypalování hemeroidů jakýmsi "plamenometem" , zákrok byl velmi bolestivý, celé okolí konečníku i střevo mám popálené a po třech týdnech mi stále přetrvává velká bolest v podbřišku. Na můj dotaz, co mi to prováděl za zákrok , mi pan dr. neodpověděl. Pouze mi sdělil, že se jedná o kombinovanou metodu, dokonce mi nevytiskl ani žádnou lékařskou zprávu! K tomuto lékaři už nikdy více!!!

• M
    Lékař: Dana Kotasová Jiný

Naprosto skvělá lékařka s výborným přístupem k pacientům. Máte pocit, že se o vás lékař skutečně zajímá a chce pomoci.

• M
    Lékař: MUDr. Marie Toušková Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník, vždy milá a ošetření nebolí, na její názor se vždy mohu spolehnout

• K
    Lékař: MUDr. Jiří Kubeš Jiný

Vše vysvětlí, poradí a nechává po diskusi a vysvětlení možnosti léčby na volbě pacientů. Prostě "pan Doktor" jak bychom si představovali celá rodina. Více takových.

Lékař: MUDr. Karel Šťastný Jiný

Ve věku 31 let a ročním synem jsem si koncem 3.2015 nahmatala bulku v prsu a vybrala si nejlépe hodnoceného mamologa z Pce. Objednali mě hned ten týden na konec ordinační doby. Do ordinace jsem vešla 5 min před zavíračkou a taky se zavíračkou se se mnou rozloučili. Pan Dr. udělal jen UZ prsou, prý nezhoubný nádor 3 cm, kontrola 9.2015, pak že se domluvíme na ambulantním odstranění. Tímto se se mnou rozloučili. Žádné jiné vyšetření mi neudělali, třeba jako biopsii, mamograf. Po dalších 2 týdnech nám svědomí nedalo a objednal mě otec na mamologii do jiného většího města. Agresivní zhoubný nádor prsu BRCA 1+ . Od začátku dubna jsem začala chemoterapie. Tam mi zachránili život. Neměla jsem ani čas zabývat se panem doktorem, proto píši až teď. Doktoři nejsou neomylní, tak pokud se Vám něco nebude zdát, navštivte i jiného lékaře. Tohoto já nedoporučuji!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu