Dbejte o své zdraví

53002 , Pardubice , pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

Škoda, že nejde dát 0. Opravdu špatný přístup k pacientovi. Podcenění situace, které vyústilo akutní operací a hospitalizaci na JIP. Pacient byl z ordinace poslán pěšky do nemocnice a to až po týdnu nahlášených potíží a bolestí. Prosím, zvolte si jiného lékaře.

Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

Po marném chození od lékaře k lékaři mi až Pan Doktor Vrbica pomohl dobře stanovenou diagnouzou a následnou správnou rehabilitací od bolesti nohy. Za jeho profesionální a precizní přístup k pacientovi mu velice děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

Za mě skvělý člověk a doktor. Empaticky, dobře se s ním komunikuje (clovek se nemusí bat zeptat apod.) pacientovi potize se snaží řešit, člověk na svém místě. Děkuji

Lékař: MUDr. Milan Peřina Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence normy jednání s pacientem

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

Lékař: MUDr. Aleš Machek Jiný

Podrobné UZ vyšetření ramene na žádost prak. Lékaře, příčina bolesti neodhalena, doktor sám začal o MRI a vysvětlil, že je takové vyšetření zbytečné, nenajdeme více než on při UZ. Upozorňuji, pan doktor měl plné informace o okolnostech vzniku poranění při pádu.
    Po půl roce bolestí, po návštěvě jiného specialisty a MRI zjištěna ruptura zadního labra a nutná operace :/
    Při diskuzi se specialistou ORT se nad postupem pana doktora pozastavili, s vysvětlením že UZ nemůže nikdy např. projít kostí a vždy bude něco ve stínu, MRI je naopak více než vhodné pro odhalení skutečné příčiny. Dále nebylo třeba rozvádět.

Lékař: MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

Jsem ráda, ze mi byla doporučená právě tato paní doktorka. Její přistup k pacientovi je skvělý. Bála jsem se vyšetření, ale lékařka i sestra mi pomohly strach překonat.

Lékař: MUDr. Viktor Haltuch Jiný

Zlaté ruce i srdce. Vždy vstřícný, umí poradit a úspěšně léčí. Nejenom léčí, v PKN mi operoval rameno i koleno. Rameno úplně v pořádku, koleno už lépe nešlo opravit. Asi nejlepší lékař.

Lékař: Dana Kotasová Jiný

Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru.

Lékař: Natálie Kaplanová Jiný

Dnes domluvený zákrok - odstranění drobných benigních výrůstků (5 ks) a JETT PLASMA MEDICAL.
    Vše v naprostém pořádku, sestřička i paní doktorka velmi milé, skvěle vysvětlený postup zákroku a další případná opatření nebo možnost objednání.
    Za mě naprosto v pořádku.

Lékař: MUDr. Petr Erben Jiný

Pan Doktor je úžasný, pomohl mi léčbou, ale i slovem - má opravdu pochopení a dokáže se vcítit. Sestřička je milá a příjemná. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala.