Dbejte o své zdraví

53002 , Pardubice , pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Jiří Široký Jiný

Empatický a šikovný lékař. Sestřička velmi milá a ochotná. Taková kombinace se často nevidí. Objednání přesně na čas.

Š
    Lékař: MUDr. Zbyněk Popelka Jiný

Spokojenost s přístupem a precizností během vyšetření. K panu doktorovi chodím již řadu let. Je to profesionál.

Lékař: Ivan Miro Jiný

Čekání v irdinaci mezi nemocnými ns razitko je děsný 8h čekání šílenost, hrůza, děs.. To přeci takhle fungovat nejde, má mít jeden den pro lidi ohledně vypisu dokumentace

Lékař: MUDr. Josef Erben Jiný

Za mě Doktor Top, Sestřička taky super.Za 7 let ani jeden jediný problém,a nejlepší na tom je že sem cizinec,a přesto snaha o pomoci a jednání výborně.

Lékař: MUDr. Karel Med Jiný

Škoda, že nejde dát 0. Opravdu špatný přístup k pacientovi. Podcenění situace, které vyústilo akutní operací a hospitalizaci na JIP. Pacient byl z ordinace poslán pěšky do nemocnice a to až po týdnu nahlášených potíží a bolestí. Prosím, zvolte si jiného lékaře.

Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

Po marném chození od lékaře k lékaři mi až Pan Doktor Vrbica pomohl dobře stanovenou diagnouzou a následnou správnou rehabilitací od bolesti nohy. Za jeho profesionální a precizní přístup k pacientovi mu velice děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Vrbica Jiný

Za mě skvělý člověk a doktor. Empaticky, dobře se s ním komunikuje (clovek se nemusí bat zeptat apod.) pacientovi potize se snaží řešit, člověk na svém místě. Děkuji

Lékař: MUDr. Milan Peřina Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence normy jednání s pacientem

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

Lékař: MUDr. Aleš Machek Jiný

Podrobné UZ vyšetření ramene na žádost prak. Lékaře, příčina bolesti neodhalena, doktor sám začal o MRI a vysvětlil, že je takové vyšetření zbytečné, nenajdeme více než on při UZ. Upozorňuji, pan doktor měl plné informace o okolnostech vzniku poranění při pádu.
    Po půl roce bolestí, po návštěvě jiného specialisty a MRI zjištěna ruptura zadního labra a nutná operace :/
    Při diskuzi se specialistou ORT se nad postupem pana doktora pozastavili, s vysvětlením že UZ nemůže nikdy např. projít kostí a vždy bude něco ve stínu, MRI je naopak více než vhodné pro odhalení skutečné příčiny. Dále nebylo třeba rozvádět.

Lékař: MUDr. Kateřina Eliášová Jiný

Jsem ráda, ze mi byla doporučená právě tato paní doktorka. Její přistup k pacientovi je skvělý. Bála jsem se vyšetření, ale lékařka i sestra mi pomohly strach překonat.