Doporučení psychologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D Více

Místní 9, Havířov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „První psychoterapeut, který mi opravdu pomáhá! Jsem maximálně spokojená s jeho péčí. Zdravotní stav se mi hodně zlepšil, cítím se mnohem lépe celkově. Pan Václavík se velmi zajímá o pacienta, soustředí se na svou práci, je klidný a takový spořádaný. Prostě celkově mi vyhovuje a nedám na něj dopustit. Věnuje se klientovi na 100%. Výborná domluva schůzek. Je zodpovědný, milý a usměvavý! :-) Problémy řeší do hloubky, projde s Vámi celý Váš život. Nic mu neunikne, vše probere. To se mi moc líbí. Cítím zájem a péči. Má můj velký obdiv a dík! :-) Více

Slávky Budínové 841/8, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice doporučuji Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kolejní 12/1323, Ostrava Mapa

Slezské psychologické středisko s.r.o.

• „Skvělá psycholožka!!!! s nohama na zemi, absolutně chápe, co je v životě důležité a co není....velmi mi pomohla udělat si správný obraz o životě!!!§Moc doporučuji! Více

Kolejní 12/1323, Ostrava Mapa

Slezské psychologické středisko s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Kvalitni odborník, milá.

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava 2, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

• „Kvalitní odborník,milá.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Nekompromisní a účinná. Co jinde trvá měsíc, to jde za dvě schůzky. Není to příjemné :-) ale funguje.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.