Doporučení psychologové s Oborová zdravotní pojišťovna Havířov

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji... Více

Tyršova 11, Ostrava Mapa

Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová

• „jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice doporučuji Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kolejní 12/1323, Ostrava Mapa

Slezské psychologické středisko s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Kvalitni odborník, milá.

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava 2, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

• „Příjemné prostředí i paní psycholožka, je pečlivá, klidná, empatická, ale zároveň odbornice, děti nejsou u ní ve stresu. Velmi vhodné pro děti s PAS. Diagnostika proběhla v pořádku. Absolvovali jsme několik návštěv. Jezdíme pravidelně na kontroly. Více

Mezi Cestami 1249, Dolní Lutyně Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Moc přijemná a taky krásná žena.Byly to asi jedny z nejpříjemnějších testu co jsem zažil.t.J.N

Kaštanová 268, Třinec Mapa

• „Kvalitní odborník,milá.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Byla jsem s paní doktorkou velice spokojená, moc mi pomohla, vyslechla me problémy a velice dobře mi poradila jak danou situaci zvládnout. Moc jí děkuji. Když jsem k ní přišla byla jsem hromádka neštěstí a jak jsem odcházela byl ze mě pozitivně naladěný člověk s radostí do života. Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Nekompromisní a účinná. Co jinde trvá měsíc, to jde za dvě schůzky. Není to příjemné :-) ale funguje.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.