Otorinolaryngolog Liberec

• „U pana doktora jsem dceři nechala nastřelit náušnice. Telefonicky jsem se domluvila se sestřičkou, že až s dítětem přijdu, stačí zaklepat. Čekárna je menší, ale moc hezká. Po zaklepání jsem dostala na výběr náušnice a po dalším pacientovi jsme šly na řadu :-) pan doktor moc milý, ochotný, se sestřičkou mi vysvětlili vše, co jsem potřebovala vědět. Více

Herrmannova 4, Liberec Mapa

Odborný lékař otorinolaryngolog

• „Rychlé bezbolestné vyšetření. Lidský přístup, důvěra. Neobjednaná a čekala jsem jen 30 minut - paráda.

Na Bojišti 84, Liberec Mapa

ORL ambulance Liberec

• Otorinolaryngolog

„Pana doktora doporučuji. Je milý, opravdu se snaží pomoci, je empatický, chápavý... s ním bylo snadné překonat odpor k naslouchatku ... dobu jsem se snažila smířit se s tím, ze ve třiceti budu mit sluchadlo. Mam za sebou tolik proplakaných nocí, návštěv orl specialistů... stačila hodina u pana doktora Adama a jsem v klidu a vlastně se těším na nový život s kompenzační pomůckou. Více

Odborný lékař foniatr, otorinolaryngolog

• Otorinolaryngolog

„Po velmi nepříjemné zkušenosti z JBC nemocnice je to úplný opak. Pak doktor velmi příjemný, milý, ochotný i sestra. Vyborné chování k dětem. Po odborné stránce také pomohl, jsem velmi spokojena. Jinam nepůjdu. Více

Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou Mapa

Ambulance ORL a Foniatrie

• „Výborná paní doktorka, moc si vážím toho, že v této době mě v klidu vyslechne porozumí mým problémům a řeší vše ochotně a mile. Za mě super, super. Ano je velmi milá. Více

Klášterní 117/5, Liberec Mapa

Odborný lékař otorinolaryngolog

• „Paní doktorka je odborník na svém místě, navíc lidská, empatická. Vyšetření bylo beze spěchu, důkladné, mé otázky zodpověděla. Za sebe doporučuji. Více

Odborný lékař otorinolaryngolog

• „Velmi příjemná paní doktorka. Lidský a profesionální přístup. Trpím na opakované záněty zvukovodu a člověk je z toho vždy lehce podrážděn, ale díky pozitivnímu přístupu, rady a opravdu profi vyšetření je vám hned lépe i po psychické stránce, což je neméně důležité. Za mě 1 s hvězdičkou. Je málo lékařů, kteří jsou schopni se i usmát a povzbudit. Více

Odborný lékař otorinolaryngolog

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Má osobní zkušenost s paní doktorkou říká - jedoznačně doporučit. Recepty a zprávy sice klape pěkně postaru na psacím stroji, ale má dobrý odborný základ, je poctivá a pacienty neodbývá a v případě zájmu pacienta vše odborně (a v přiměřené úrovni) vysvětlí. Mě pomohla. Více

Tyršova 394, Semily Mapa

• Otorinolaryngolog

„Děkuji za velice důstojný,obětavý,precizní výkon pana doktora,vysoká profesionalita,smekam před panem doktorem.Taci by měli být všichni a hlavně v nemocnici.Liberecka nemocnice ach raději se vyhnout obloukem.Vazeny pane doktore ještě jednou děkuji za Váš přístup k pacientovi,vysokou profesionalitu a odbornost,též děkuji Vaší sestřičce,oba profici,ať se druzí od Vás učí Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, oddělení ORL

1 názor

„V létě jsme byli na dovolené v Jizerkách a začalo mě pobolívat ucho. Občasné zaléhávání a bolest při zmačknutí ... tak trochu jsem na to levé ouško náchylná !!! Vyhledali jsme pohotovost a zhostila se nás MUDr. Alena Dunajová. Hned při příchodu do ordinace jsem byla velmi mile překvapena .... jelikož jsem ve věku, kdy dávám přednost "mladším generacím" - přeci jen, je příjemnější, když vás ošetřuje krásná, mladá doktorka, než postarší dáma se třepajícíma rukama :) tímto to myslím pouze obrazně, nikoliv tím nechci nikoho urazit !!! Hned při prvním podíváním se do ucha, zjistila, že je to zánět zvukovodu. S citem a velkou opatrností mi začala ucho ošetřovat. Milá, ochotná, šikovná, pohotová, příjemná a spolehlivá. Z lékařského hlediska na profesionální úrovni !! Uměla si se vším poradit, rychlá a obratná. Rozumí své práci a dělá ji zodpovědně a dobře. Dovolím si říct, že s lepší doktorkou, jsem se snad ještě nesetkala !!! Mohu maximálně doporučit !!!! :)) Více

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

• Otorinolaryngolog

„Skvělý odborník, nejlepší z nejlepších . Umí skvěle odhadnout příčinu potíží, stanovit diagnozu a vést léčbu správným směrem. Jana H Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• Otorinolaryngolog

„Já jsem s panem primářem velmi spokojená, vždy se mé dceři pečlivě věnoval a odvedl skvělou práci. Díky :)

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Velmi příjemná a sympatická doktorka. Když se mi v ordinaci udělalo zle, hned se o mě postarala a s problémy mi vždy pomohla. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Byl jsem za ním s problémem s nosní přepážkou a jeho přístup mě přijemně překvapil. Jako malý jsem z návštěv ušního oddělení měl strach, ale u tohohle doktora se není čeho bát. Více

Husova10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec