Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

Jarní 53 468

468 22, Železný Brod, liberecký

Typ zařízení

• klinika

• Jan Vlk

Internista, Praktický Lékař,

• Kvalitní lékař,naslouchá paciontům a dokáže vyléčit

• Lékař,který opravdu vyléčí.Naslouchá pacientům.

• Jana Tomášková

Alergolog, MUDr.

• Dodatek k hodnocení z 19.8. 2010

Samozřejmě doporučuji,došlo k překlepu,nebo co.

• H

Velmi pečlivá a vnímavá paní doktorka, do důsledku pátrající po příčině potíží, ochotná, velmi lidská a komunikativní, vstřícná k pacientovi. Děkuji jí za vzornou péči a odtranění mých potíží.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jan Vacek

Internista, Plicní Lékař,

• Vstřícný, ochotný, osobní a vnímavý přístup ke starším lidem. Mám osobní zkušenost z návštěv s mojí maminkou, která velice špatně slyší. Pan doktor byl polaždé velmi trpělivý.
      Miroslava Dontová

• Lékař to je pečlivý a velmi dobrý, pouze by měl pacienty objednávat na čas, je tam extrémně dlouhá čekací doba v čekárně, a sestry, ty jsou případ sám pro sebe. Takové lidi bych na půl roku poslal na úřad práce, pak by se jinak chovali k pacientům, než jako k obtížnému hmyzu...

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jana Kubánková

Psychiatr, MUDr.

• T

neempatická, nesympatická, všechno ví nejlíp, léky Vám nenapíše a pokud tak v minimálních dávkách. nedoporučuju!!!

• Libor Kavan

Gynekolog, MUDr.

• J

K panu doktorovi jsem utekla od jisté doktorky ze Mšena, jelikož ta mi sprasila i obyčejný preventivní každoroční výtěr, po kterém jsem vždy krvácela a byl velice bolestivý. Přešla jsem k doktorovi Kavanovi a u něj jsem doposud nic takového nezažila. Je milý, naslouchá a vyjde vstříc. A se sestřičkou taktéž problém nemám, je veselá a velmi přátelská.

• K

Pan doktor Kavan byl u porodu naši první dcery a děkuji mu za bezvadný, profesionální a citlivý přístup. Jsem ráda, že jsem mohla prožít porod ve Vrchlabí i předporodní péči v posledním měsíci těhotenství právě v době, kdy ve Vrchlabí působil jako primář. Velmi si toho vážím, děkuji mu za jeho snahu změnit přístup k ženám v českých porodnicích a určitě pana doktora doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Alena Jiránková

Dermatolog, MUDr.

• R

Paní doktorka je arogantní, nemá vlídný přístup k pacientovi. Neléčí - zkouší, pokud nedodržíte termín kontroly, jedná s vámi nadmíru povýšeně a téměř nepřipouští další ošetření.

• Š

Po vystřídání třech dermatologů a vleklých potíží mi byla doporučena tato lékařka. Paní doktorka je naprosto skvělá, během dvou minut určila správně diagnózu a po několika návštěvách problémy zmizely. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Regína Fišerová

Neurolog,

• Ochotná a zřejmě své práci i rozumí. Myslím že je odborník. Pomohla mi. Jsem po operací obou kyčlí a mám problém s pltýnkama. Prý dost opotřebované,operace nedoporučována (elektromagnetická rezonance). Také prý onemocněni periferních nervů v obou nohách (vyšetření AEG).Po předepsaných lécích je bolest snesitelnější.

DONÁT. J.

DONÁT. J.

• Oldřich Fiala

Chirurg, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!

• Z

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Petra Kordová

Psychiatr,

• Umístění: jiné místo

Paní doktorka je učiněný anděl. Pro zdraví pacienta je ochotná jít i nad rámec svých povinností, takže je to opravdový lékař. Komunikuje vždy vstřícně a laskavě. Je velmi empatická a dává dobré rady. Navíc je velmi charismatická a má vždy dobrou náladu, takže i skvělý profesionál. Vždy se snaží dávat ty nejkvalitnější léky. Jsem u ní třetí rok a kdybych se nestěhoval, ani za nic bych ji nevyměnil.

• Robert Toscani

Otorinolaryngolog,

• R
      Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Jela jsem večer na pohotovost s bolestí dutin, bolely mě i zuby a ucho, vzala jsem si brufen a nic....p.doktor od začátku velice arogantní, na nic se mě nezeptal, nic nechtěl slyšet, řekl mi že mi nemůže pomoc ať si vezmu brufen a zítra zajdu k obvodnímu. Navíc mi do zprávy napsal, že jsem těhotná, což není pravda (asi to bylo někde ve starých záznamech ). Dával mi jasně najevo, že ho obtěžuji a že jsem ho vyrušila od fotbalu.....už nikdy. Navíc mi poradil ať si dutiny zkusím ledovat

• Já jsem s panem primářem velmi spokojená, vždy se mé dceři pečlivě věnoval a odvedl skvělou práci. Díky :)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře