Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

Jarní 53 468

468 22 , Železný Brod , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  P
  Lékař: Jiří FINK Jiný

  doktor ktery posloucha a radi v pripade psychicke potreby a ne jen pise leky a honem honem dalsi bez lidskeho pristupu k pacientovi super pristup moc dekuji

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Behenský nohy do x,bolesti nohou

  S nazory zde souhlasim. Myslim ze za svuj zivot jsem se s nekolika arogantnimi doktory setkala, ale tento pan doktor je opravdu top mezi vsemi. Navsteva trvala max. 5 minut a to vysetroval nejen me, ale i syna, absolutne ani jednomu z nas nepomohl a jeste nas stihnul za tu dobu tolikrat sjet a ponizit ze jsem odchazela z otevrenou hubou z ordinace. Sestricka prijemna i ta se ho snazila trochu krotit, ale marne, obdivovala jsem ji ze muze s takovym hova... pracovat. Horsiho doktora jsem opravdu nevidela. Kdyby alespoň jeho doktorské znalosti odpovidaly alespon trochu jeho chovani tak to clovek jeste prejde ale kdyz navis stoji i jako doktor na dve veci a jeste to neskutecne hulvacke chování to uz je moc. Uz nas tam nikdo neuvidi.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Behenský Tenisovy loket

  No asi tak...jako odbornika ho nemohu po jedné návštěvě posoudit, ale jako člověka ano. Slyšela jsem o jeho aroganci hodně, ale toto předčilo mé očekávání. S podobným přístupem jsem se fakt nesetkala. Popsala jsem mu svoji dosavadni neuspěšnou konzervativní lečbu. Prý " A co jako teď po mně chcete?Poprosila jsem pana doktora o vysvětleni diagnozy... otočil oči a odpověděl "Ježíš, latinsky tomu stejně rozumět nebudete. Na otázku co je rázovà vlna, odpověď "Rázová vlna" . Nejsem člověk co chodi obtěžovat lékaře, 17 let jsem nebyla v neschopnosti, navíc problém s loktem je evidentní...tak proč toto chování? Vážně jsem nic podobného nezažila. Ještě, že je možnost volby, neboť k tomuto panu doktori se už opravdu nechystám.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu