Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Opava

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Velmi příjemná a profesionální lékařka. Dokáže perfektně formulovat otázky pacientovi , což velmi napomáhá ke správné diagnoze. Moc lepších a příjemnějších lékařu jsem v životě nepotkal. Více

Zacpalova 28, Opava Mapa

Ambulance dětské kardiologie a prenátální echokardiografie

• „Skvělá doktorka. Děti ji mají rádi. Dokáže i obejmout když vidí že jste na tom jako matka zle. Vážíme si ji. I sestřička je skvělá ženská. Více

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lékařka na svém místě,pokaždé přívětivý přístup a s dětma to umí. K MUDr.Geržové jsme přešli po velmi zlé zkušenosti s MUDr.Kučovou před osmi lety,od této doby nemáme jedinou připomínku k postupům a radám MUDr.Geržové.Tuto lékařku mohu za sebe jen doporučit,podle mě se jedná o jednu z mála rozumných, vstřícných a velice příjemných dětských lékařek. Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

Úvalno 13, Bruntál Mapa

Lichnov 300, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Revoluční 42, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Synové chodí do ordinace velmi rádi, je zde příjemné prostředí. Jako rodiče jsme s přístupem velmi spokojení, vždy když bylo potřeba, byla synům poskytnuta okamžitá péče. Za nás můžeme doporučit. Více

Mikulášská 61a, Krnov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji. Více

Panelová 6116/1, Ostrava Mapa

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékařka, chodila jsem k ní až do 19 let a nemůžu si na nic stěžovat, vždy pomohla.. Lekářka jak má být.

Opavská 57/3126, Kravaře Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pediatrička kterou jsem kdy měla pro svoje děti i pro sebe když jsem bylas jako dítě v její péči.Lékařka se srdcem na pravém místě,má ráda děti,vlídná k rodičům.Vždy měla pro nás úsměv na tváří a vlídné slovo a pochopení.Dovede výborně léčit svoje dětské pacienty :-) Více

U Zastávky 16/641, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „P. Čechová je ochotný člověk, přetáhne ordinační hodiny, když jsme potřebovali inhalátor tak přijela do Holasovic aby mi ho půjčila a to byl první svátek vánoční. A taky ji můžu otravovat po telefónu třeba v sobotu večer a vždy mi telefon vezme a poradí. Děkujeme že jsme u Vás :-) Více

č.d. 130, Holasovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já Více

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je výborná vždy hodná,ochotná určite bychom nemenili!!!Dcera k pani dr.chodi uz 13 let a vzdy rada....... Více

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou osoby pro tuto profesi přímo stvořené. Jejich přístup a profesionalitu by mohly vyučovat ve školách. Opravdu radost, pohoda a lidskost v jedné ordinaci. Děkuji za vše. Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Mudr.Reznerová je velmi zkušená ,dovede velmi rychle a přesně určit kde je hlavní příčina nemoci ,nevnucuje antibiotika,vyzná se v homeopatii,má velmi citlivý dobrý přístup k dětem,syn je už téměř dospělý , jsem ráda a tímto děkuji za péči ,kterou mu od malička věnovala. Více

Podvihovská 16/156, Opava Mapa