Psychiatr Opava

• „Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

č.d. 202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

• „Dobrý den, panu lékaři více děkuji, protože mě svými dotazy a podněty, které občas dráždí mé ego, podporuje ve více vnitřní práci-uzdravování se. Ano, trvá to, je to více dřina, bolí to, ale má to větší smysl ! Držme si palce! Krásný den vám všem ! Go go ours lives ! Josef, Krnov Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

AGAPÉ psychiatrická ambulance s.r.o.

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala, Děkuji, Veronika Roztočilová Více

Skautská 1081, Ostrava Mapa

Dům duševního zdraví

• „Pan primář Taraba, je lékař v pravém slova smyslu! Léčí, pomáhá a dává naději. Vždy vyslechne, poradí a udělá si na vás tolik času, kolik potřebujete, bez ohledu na plnou čekárnu...protože ví, že je pro vás důležité! Děkuji pane doktore Více

Englišova 526, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

Rooseveltova 47, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit! Více

17.listopadu, Ostrava Mapa

FNSP. Poruba

Panelová 6119/15, Ostrava Mapa

Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ???? Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

• „Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a snaží se s ním najít to nejlepší řešení pro pacienta. Určitě doporučuji :) Více

Olomoucká 406/2, Opava Mapa

Psychiatrie pro děti, dorost, dospělé

• „Milý lékař ochoten pomoci a naslouchat, dochvilný nespěchající a hlavně , vzal nás bez čekání k okamžité léčbě,která je úspěšná Více

17. listopadu 1790/5, 708 00 Ostrava - Poruba, Ostrava Mapa

Dětská a dorostová psychiatrická ambulance - Fakultní nemocnice Ostrava

• Olomoucká 88, Opava Mapa

Psychiatrická léčebna v Opavě

• „honza hanak dr javurek je a bude giga kapacita.proč ?Tak třeba si myslim že Mudr Chvila by mu nepředal to,co pracně budoval.Ja když jsem byl v nesnázích tak mi s přehledem jeho vlastním pomohl i když jsem si to tak zcela nezasloužil.Mohl říct ne ale já ho vážně zajímal. Více

Olomoucká 88, Opava Mapa

Psychiatrická léčebna Opava

• „Paní doktorka Stašková je velmi dobrá lékařka, která se snaží pacientovi pomoct, jak už léky, které jsou moderní a dobré, tak pomůže i konzultací s ní, popovídá si s pacientem, naslouchá pacientovi a bere v potaz i jeho názory,pacientovi věří a tím je pro pacienta velkou oporou,kterou nemá každý u svého lékaře a v poslední řadě je velmi dobrý diagnostik a hlavně to to člověk se srdcem na správném místě a jako pacientka jsem cítila,že se mám v těžké chvíli o koho opřít a věřila mi a tím mi pomohla. Celé dva roky jí děkuji a děkovat nepřestanu když jsem byla ve velmi špatné situaci. Tuto Paní doktorku moc doporučuji, není to je dobrý psychiatr, ale i skvělý člověk. Více

Zahradní 4, Hlučín Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Skvělý, lidský, empatický člověk, skvělý lékař, výborný psycholog a psychiatr. Když to řeknu lidově "sebral mne hrobníkovi z lopaty." Díky, pane primáři, tisíceré díky. Více

Sušilova 1, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie a psychologie

• „ja jsem sním spokojen

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Chodila jsem už k několika psychiatrům. Pana doktora Procházky si moc vážím. Lze s ním prodiskutovat, jak mi sednou léky, co bych chtěla ubrat či přidat, je profesionál a zároveň má velmi lidský a "normální" přístup (jedná s člověkem jako se sobě rovným) a s tím se u psychiatrů i jiných lékařů nesetkávám zas tak často..prostě není profesionálně zdeformovaný i při tak náročné práci. Vyslechne, když potřebuji, tak mě povzbudí a dodá odvahu do dalšího boje s nemocí; je trpělivý, když jsem zrovna trochu "rozjetá". On i sestřička jsou moc fajn. Navíc v čekárně nečekám nikdy dlouho. Rozhodně doporučuji. Více

Husova 672, Vítkov Mapa

• Psychiatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorka má o pacienta zájem,snaží se poradit a pomoci, narozdíl od jiných lékařů,kteří předepíší prášky od bolesti a odchod z ordinace. Více

Hlavní 126, Opava Mapa

AMBULANCE MYOSKELETÁLNÍ MEDICÍNY A AKUPUNKTURY

• „Skvělá lékařka a zlatý člověk s lidským přístupem. Škoda jen, že už paní doktorka odešla do zaslouženého důchodu. Přeji ji ještě spoustu krásných let prožitých ve zdraví , klidu a pohodě. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava