Psychiatr Ostrava

• Psychiatr, Psycholog, Sexuol… og, Psychoterapeut, Kouč Více

U Lesa, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• „Paní doktorka je milá, vše vysvětlí, popíše, vyslechne. Není problém cokoliv zkonzultovat. Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla. Ordinace je hezká a člověk se tam cítí příjemně. Více

Koněvova 1604/144, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Je to Pan.Doktor . Nejlepší psychiatr jakého znám Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem a ochotnou.Dekuji.V.Špaček Více

Pionýrů 2242, Frýdek-Místek Mapa

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pan doktor Raszka je velmi příjemný a hodný člověk. Pracuje na oddělení kde podmínky nejsou růžové a za to ho oceňuju, doporučuji. Více

Zámecké náměstí 26, Frýdek-Místek Mapa

www.michalraszka.cz

• „Empatická, trpělivá, milá, chápající....a hlavně opravdový odborník. Už několikrát mi neskutečně pomohla.

Zdeňka Chalabaly 2, Ostrava Mapa

Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland

• „Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

č.d. 202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

• Psychiatr, Psychoterapeut, P… sycholog Více

1 názor

„Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji. Více

U lesa Karviná ráj, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala, Děkuji, Veronika Roztočilová Více

Skautská 1081, Ostrava Mapa

Dům duševního zdraví

• „Pan doktor je sympatický empatický a fajn člověk dlouho spolu bojujeme díky jemu jsem se dostala na hospitalizaci do Třince kde bylo fajn. Po návratu me pan doktor pochválil a já mu poděkovala. A děkuju ješte jednou. Můžu jen doporučit. TÀŇA Více

Komenského 611/11, Karviná Mapa

Psychiatrická ambulance

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i navzdory své vytíženosti má velmi citlivý a lidský přístup, nepředepisuje jen léky a nazdar. Skutečně mi pomohla a jsem jí za to vděčná. Více

Na Hradbách 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie

• „Pan primář Taraba, je lékař v pravém slova smyslu! Léčí, pomáhá a dává naději. Vždy vyslechne, poradí a udělá si na vás tolik času, kolik potřebujete, bez ohledu na plnou čekárnu...protože ví, že je pro vás důležité! Děkuji pane doktore Více

Rooseveltova 47, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Znala jsem ho z dob, kdy působil ještě na Sosně, výborný lékař, citlivý, empatický s opravdovou snahou pomoci. Co ted vím tak ordinuje jen jeden den v týdnu, což je pro pacienty velká škoda. Většího "machra" v oboru jsem nepoznala. Více

Integrovaný sociální ústav, Frýdek-Místek Mapa

• Psychiatr, Psycholog, Psycho… terapeut Více

Elišky Krásnohorské 249, Frýdek-Místek Mapa

Beskydské centrum duševního zdraví

• „Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit! Více

17.listopadu, Ostrava Mapa

FNSP. Poruba

Panelová 6119/15, Ostrava Mapa

Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.