Beskydské centrum duševního zdraví

Centrum vzniklo v návaznosti na proces Reformy psychiatrické péče, jejímž cílem je zvyšování kvality života osob s duševním onemocněním a zabránění dlouhodobým pobytům v psychiatrických léčebnách. Slu... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Beskydské centrum duševního zdraví

Elišky Krásnohorské 249

738 01 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním

O nás

Centrum vzniklo v návaznosti na proces Reformy psychiatrické péče, jejímž cílem je zvyšování kvality života osob s duševním onemocněním a zabránění dlouhodobým pobytům v psychiatrických léčebnách. Služby našeho centra vypadají v praxi tak, že buď vyrážíme za klienty do jejich domácností nebo si domlouváme návštěvy přímo v prostorách centra. Veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, zázemí centra je bezbariérové a jsme k dispozici osobně, na mailu i telefonicky. Díky multioborovému týmu zdravotníků, sociálních pracovníků, psychiatra, peer konzultanta a klinického psychologa jsme schopni nabídnout celé spektrum služeb, které danému klientovi mohou pomoci. Může se jednat o poradenství v náročné životní situaci, úpravu medikace, práci s rodinou klienta, aktivizaci klienta a mnoho dalšího.

Kontaktovat nás můžete na čísle 704 987 724.

Typ zařízení

  • další