MUDr. Vitali Diacenco

Psychiatr · Více o specializacích

Ústí nad Labem 1 adresa

10 názorů

Zkušenosti

Odborník na:

  • Psychiatrie

Pacienti, které ošetřuji

Dospělí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vitali Diacenco
Psychiatrická ambulance pro dospělé

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí Nad Labem-Střekov, Ústí nad Labem 400 03

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    S panem doktorem jsem velice spokojená,líbí se mi jeho empatický přístup,vysvětlení,trpělivost a profesionalita.Paní asistentka je také velice trpělivá,profesionální a snaží se vyjít vstříc i s dřívějším objednáním když je problém.Takže doporučuji tuto ordinaci navštívit pokud je potřeba.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • T

    S panem doktorem spolupracujeme již delší dobu. Naše zkušenosti s ním a paní asistentkou jsou jen ty nejlepší. Vždy jsou velmi profesionální, vstřícní a ochotní. Našim klientům se maximálně věnují, vše vysvětlí a neztrácí trpělivost ani s těmi problémovejšími, kteří potřebují intenzivnější péči.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • D

    Doporučujeme!!! Velmi dobrá spolupráce ve všech ohledech, flexibilita, ochota pomoci, vysvětlení nemoci, empatie, vstřícnost. Musím vyzdvihnout velmi pozitivní přístup při změně termínu schůzky a snaha se přizpůsobit našim časovým možnostem. Pokud jsme se nedovolali, paní asistentka vždy volá zpět, reaguje i na emaily.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • T

    Vše mi zde vyhovuje. Pan doktor je milý a asistentka též.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • T

    Silně nedoporučuji. Docházela jsem přes rok a již mám nového psychiatra. Měnil mi léky po měsíci a dostávala jsem jich tuny. Doktor byl neempatický, skákal do řeči, pro všechno měl svoje vysvětlení, kterému věřil a vám nedal ani prostor to vůbec doříct. Pan doktor nabírá hned, což je jediná výhoda, ale doporučuji vydržet k někomu lepšímu.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • T

    Velmi nepříjemný zážitek. Názor píši až po delší době, neboť jsem chtěla situaci pozusovat s určitým časovým odstupem, ale pouze jsem se ve svém názoru utvrdila. Doktor nebyl empatický ani chápavý, nedostala jsem dostatečný prostor pro vysvělení mého akutního psychického stavu a už mi byly předepisovány naprosto neadekvátní léky. Za mě opravdu nedoporučuji, obzvlášť pokud jste v opravdu špatném psychickém rozpoložení, nebo zažíváte těžkou životní situaci. Panu psychiatrovi bych doporučila svým pacientům skutečně naslouchat.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • M

    Pan doktor vyslechne, vysvětlí a velmi dobře poradí. Kromě léků doporučí i jiná další řešení a opatření, aby léčba byla co nejúčinnější a člověku se zlepšil stav.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • H

    Otřesná asistentka, doktor předepíše akorát tuny léků, hlavně pravidelně chodit na kontroly. Raději jinam

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • L

    Prisly jsme s dcerou na objednany termin. Velmi neprijemna, arogantni a neschopna asistentka nas servala v cekarne, co tam delame. Pan doktor me s dcerou pak serval, co si k asistence pry dovoluji (kdyz jsem se branila vsem osocovanim slecny asistentky). Vyhodil nas bez leku pro 15 letou dceru. O nejake empatii nemuze byt rec. Naprosto neuveritelne. Na psychiatrii!!!

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný  • 

  • Skveli doktor. Naslouchá, umí poradit a nenacpal me zbytečnými léky. Hned věďěl co mi sedne a jen ďíky ňemu mohu normálně fungovat v životě.

     • Psychiatrická ambulance pro dospělé  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu