Nemocnice Nymburk

Nejbližší zařízení

• Dalibor Karbula

Pediatr, MUDr.

• P

Pan doktor Karbula byl nejlepší dětský doktor, kterého jsem měla čest poznat. CHodili jsme k němu dva roky a změnili jsme jen díky stěhování. Od té doby utekl pouze rok a půl a my už vystřídali tři dětské lékařky. Ani jedna nesahá Panu doktoru ani po kotníky. Vše nám vždy vysvětlil...na co předepisuje léky, co máme za nemoc, na co má podezření. Děti ho měly rád, od té doby, co jsme k němu začali chodit, se veškerých vyšetření a prohlídek přestali bát...při každé návštěvě jsme se celá rodina bavila. Jeho vtipy nás vždy naprosto dostaly. Zkrátka..nemohu najít za Pana doktora odpovídající náhradu..což je smutné.

• Pan Doktor, je ochotný a když se člověk nestydí za to, že má o své ratolesti vážně velký strach a hned se neurazí u prvního podezření na nemoc, podané panem doktorem, informace a rady od něj jsou opravdu vysilující a myslim, že i k pochopení pro každého, je to super šprýmař a snaží se z každýho vyhnat pocit, že sem někde něco neuhlídala a co já sem to za matku, každý má strach o své nejmenší a on musí vědět nejlíp co vašemu dítěti pomůže, né internet a ani babský rady. Je prostě super a i kdybych měla dětí 10 tak mu je s klidnym svědomím naložim na krk :-) nechte si tady těch urážlivejch keců a zamyslete se radši samy nad sebou. On vždycky pomůže i když třeba jenom slovem. Děkuji Vám pane doktore, že Vás máme. Irena Kroupová Rybniště

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• jaroslav chaluš

Chirurg, MUDr.

• X

Pan doktor Chaluš má zlaté ruce. Byla jsem na laparoskopické operaci žlučníku, po 24 hodinách jsem mohla jít domů absolutně bez komplikací. Jizvy po předchozí laparoskopické operaci využil k operaci žlučníku. Je to velicen charismatický, obětavý a špičkový lékař. Každému vřele doporučuji. Motlová

• Félix Ndzahabato

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Moc dobrý lékař a velmi příjemná sestra.Čekací doba je super.Pokaždé když jsem objednaná vezmou i dříve.

• V

Docelá dobrý doktor, rozumná řeč jak s ním tak i zdr.sestrou, až na té čekací fronty před ordinaci ale to je dnes skoro všude.

• Eva Šroglová

Revmatolog,

• Lékařka s příjemným vystupováním. Snaha co nejkvalitněji vést vyšetření, aby docházelo ke zlepšení zdravotního stavu.

• Ladislav Muška

Gynekolog, MUDr.

• M

Čtu recenze a nemůžu uvěřit, že mě vyšetřoval ten stejný doktor, jako tu popisujete.Pan doktor je velice hodný,vstřícný a ještě se mě sám ptal, zda mám nějaké otázky.Na vše rád odpoví,pečlivě vyšetří ultrazvuk.
      Za mě absolutní spokojenost.Patří mezi ty nejhodnější lékaře, co jsem poznala.

• V

Dobrý den, nevím zda-li se jedná o téhož lékaře, ale byla jsem u něj dnes v poradně v Nymurce, takové arogantní chování jsem již dlouho nezažila, nejen , že s pacientkou jedná jako s nesvéprávnou, ale také se ptá na informace, které má před sebu v průkazce.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Václav Hulínský

Internista, Chirurg, MUDr.

• Mudr. Hulínský dle rtg (CT dle informace na příjmu, mělo být provedeno, ale nebylo) diagnostikoval manželovi "klasického housera" a byl po týdnu převezen z nemocnice do domácího doléčení. Ani opiátové náplasti nepomáhaly a tak po radě známého chirurga, že manžel musí zpět, pokud se stav nezlepší během 3 dnů min. o 50% a musí vyžadovat řešení. Takže jsme jeli po několika dnech zpět do nemocnice. Díky lékařce z intení ambulance nemocnice, která nechala udělat okamžitě CT a povedlo se jí vytelefonovat vyšetření na magnetické rezonanci (do dvou dnů), tak manžel neskončil na vozíku. Na základě výsledků MR byl manžel do 6 dnů operován v nem. Liberec, kde byla odstraněna ploténka L4/L5 (totálně rozdrcená). Problém částečně necitlivých prstů levé nohy, jako důsledek nevhodné léčby, zatím přetrvává...

• Moc příjemné vystupování,ochota pomoct každému pacientovi,s takovým doktorem na svém místě se člověk jen tak nesetká,MOC CHVÁLÍM SUPR DOKTOR!!!!!!! Růžičková L.Milovice

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Renata Hájková

Fyzioterapeut, Internista, MUDr.

• Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,,

• K

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná. Působí vždy profesionálně a zatím vždy provedla důkladné vyšetření. Věřím, že svému oboru plně rozumí a dokáže tak i efektivně pomoci. Po několikaletém problému s příčným plochonožím, kdy jsem vyzkoušela řadu rehabilitací a cvičení, mi dokázala hned na poprvé doporučit účinnou rehabilitaci, která mi jako první výrazně pomohla a vrátila naději na řešení mého problému. Můžu jen doporučit. kv

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Michal Hamtil

Chirurg,

• K
      Umístění: Nemocnice NymburkSlužby: Operace tristive zlomeniny pravého zápěstí

Pan MUDr. Michal Hamtil mě velmi dobře operační zákrok provedl a následna peče je na velmi vysoké úrovni. Moc děkuji. Karel Imlauf, Lysá nad Labem

• Nataša Popperová

Anesteziolog, Ostatní, MUDr.

• J
      Umístění: Ambulance léčby bolestiSlužby: bolesti zad

Doporučuji ve všech ohledech. Paní doktorka mě při mých ukrutných bolestech zad opět postavila na nohy. Dostala jsem tu nejlepší péči, informovanost o mé bolesti, příčině bolesti a především indikace léčby. Ochota a lidský přístup. Ráda se na ni v případě potřeby znovu obrátím. Skvělá paní doktorka.

• Z
      Umístění: Ambulance léčby bolesti

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Empaticka, s profesionálním přístupem. Jsem ráda, že k ní docházím a že jsme "vychytaly" bolest. Návštěva je vždy příjemná.
      A jako bonus má sympatickou sestřičku, která je též profesionál ????

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Vlastimil Víšek CSc.

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• .
      Umístění: jiné místoSlužby: Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Abdominoplastika

Už po první konzultaci mě pan doktor překvapil svým lidským a vstřícným přístupem a byť jsem byla objednaná i na jinou kliniku, první setkání okamžitě rozhodlo. Po váhovém úbytku ca 35kg jsem měla vytahanou povislou kůži na břiše a vlivem těhotenství také ca 3cm rozestup břišních svalů. Měla jsem hrozné deprese. Díky panu doktorovi se citím jako nový člověk, výsledek operace je ještě lepší než jsem doufala. Je to nesmírně milý, empatický, příjemný člověk a z mého pohledu naprostý profesionál. Dneska jsem byla po měsíci na KO a mohu říct, že kdybych se ještě někdy rozhodla pro nějaký estetický zákrok, nikomu jinému bych své tělo nesvěřila, než právě zase panu doktoru Víškovi. Děkuji moc!!!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře