Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Dalibor Karbula

Pediatr, MUDr.

• P

Pan doktor Karbula byl nejlepší dětský doktor, kterého jsem měla čest poznat. CHodili jsme k němu dva roky a změnili jsme jen díky stěhování. Od té doby utekl pouze rok a půl a my už vystřídali tři dětské lékařky. Ani jedna nesahá Panu doktoru ani po kotníky. Vše nám vždy vysvětlil...na co předepisuje léky, co máme za nemoc, na co má podezření. Děti ho měly rád, od té doby, co jsme k němu začali chodit, se veškerých vyšetření a prohlídek přestali bát...při každé návštěvě jsme se celá rodina bavila. Jeho vtipy nás vždy naprosto dostaly. Zkrátka..nemohu najít za Pana doktora odpovídající náhradu..což je smutné.

• Pan Doktor, je ochotný a když se člověk nestydí za to, že má o své ratolesti vážně velký strach a hned se neurazí u prvního podezření na nemoc, podané panem doktorem, informace a rady od něj jsou opravdu vysilující a myslim, že i k pochopení pro každého, je to super šprýmař a snaží se z každýho vyhnat pocit, že sem někde něco neuhlídala a co já sem to za matku, každý má strach o své nejmenší a on musí vědět nejlíp co vašemu dítěti pomůže, né internet a ani babský rady. Je prostě super a i kdybych měla dětí 10 tak mu je s klidnym svědomím naložim na krk :-) nechte si tady těch urážlivejch keců a zamyslete se radši samy nad sebou. On vždycky pomůže i když třeba jenom slovem. Děkuji Vám pane doktore, že Vás máme. Irena Kroupová Rybniště

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Félix Ndzahabato

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Moc dobrý lékař a velmi příjemná sestra.Čekací doba je super.Pokaždé když jsem objednaná vezmou i dříve.

• V

Docelá dobrý doktor, rozumná řeč jak s ním tak i zdr.sestrou, až na té čekací fronty před ordinaci ale to je dnes skoro všude.

• Eva Šroglová

Revmatolog,

• Lékařka s příjemným vystupováním. Snaha co nejkvalitněji vést vyšetření, aby docházelo ke zlepšení zdravotního stavu.

• Václav Hulínský

Internista, Chirurg, MUDr.

• Mudr. Hulínský dle rtg (CT dle informace na příjmu, mělo být provedeno, ale nebylo) diagnostikoval manželovi "klasického housera" a byl po týdnu převezen z nemocnice do domácího doléčení. Ani opiátové náplasti nepomáhaly a tak po radě známého chirurga, že manžel musí zpět, pokud se stav nezlepší během 3 dnů min. o 50% a musí vyžadovat řešení. Takže jsme jeli po několika dnech zpět do nemocnice. Díky lékařce z intení ambulance nemocnice, která nechala udělat okamžitě CT a povedlo se jí vytelefonovat vyšetření na magnetické rezonanci (do dvou dnů), tak manžel neskončil na vozíku. Na základě výsledků MR byl manžel do 6 dnů operován v nem. Liberec, kde byla odstraněna ploténka L4/L5 (totálně rozdrcená). Problém částečně necitlivých prstů levé nohy, jako důsledek nevhodné léčby, zatím přetrvává...

• Moc příjemné vystupování,ochota pomoct každému pacientovi,s takovým doktorem na svém místě se člověk jen tak nesetká,MOC CHVÁLÍM SUPR DOKTOR!!!!!!! Růžičková L.Milovice

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Renata Hájková

Fyzioterapeut, Internista, MUDr.

• Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,,

• K

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná. Působí vždy profesionálně a zatím vždy provedla důkladné vyšetření. Věřím, že svému oboru plně rozumí a dokáže tak i efektivně pomoci. Po několikaletém problému s příčným plochonožím, kdy jsem vyzkoušela řadu rehabilitací a cvičení, mi dokázala hned na poprvé doporučit účinnou rehabilitaci, která mi jako první výrazně pomohla a vrátila naději na řešení mého problému. Můžu jen doporučit. kv

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Michal Hamtil

Chirurg,

• K
      Umístění: Nemocnice NymburkSlužby: Operace tristive zlomeniny pravého zápěstí

Pan MUDr. Michal Hamtil mě velmi dobře operační zákrok provedl a následna peče je na velmi vysoké úrovni. Moc děkuji. Karel Imlauf, Lysá nad Labem

• Vlastimil Víšek CSc.

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• .
      Umístění: jiné místoSlužby: Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Abdominoplastika

Už po první konzultaci mě pan doktor překvapil svým lidským a vstřícným přístupem a byť jsem byla objednaná i na jinou kliniku, první setkání okamžitě rozhodlo. Po váhovém úbytku ca 35kg jsem měla vytahanou povislou kůži na břiše a vlivem těhotenství také ca 3cm rozestup břišních svalů. Měla jsem hrozné deprese. Díky panu doktorovi se citím jako nový člověk, výsledek operace je ještě lepší než jsem doufala. Je to nesmírně milý, empatický, příjemný člověk a z mého pohledu naprostý profesionál. Dneska jsem byla po měsíci na KO a mohu říct, že kdybych se ještě někdy rozhodla pro nějaký estetický zákrok, nikomu jinému bych své tělo nesvěřila, než právě zase panu doktoru Víškovi. Děkuji moc!!!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Dušan Kolařík

Gynekolog,

• Umístění: Nemocnice NymburkSlužby: Porod

S panem primářem Kolaříkem jsem se setkala při mém druhém porodu. Díky Bohu mě "jen" zašíval, porod jinak vedly supr porodní asistentky, které to tam drží nad vodou. Zašívání bylo, ach jo, tak hrozné, tak moc bolestivé a nekonečně dlouhé. Byl velmi necitlivy, nic mi neumrtvil, šil do živého, vynadal mi když jsem ssebou bolestí cukla. Arogantní, chladný přístup.. Už jsou to dva roky a pořád je mi zle od žaludku jen na to pomyslím. Příště budu raději rodit doma, nebo v Hradci.. Nymburk už nikdy.. Ze svého okolí nejsem zdaleka jediná s podobným názorem na pana primáře. Osobně jsem se nesetkala s maminkou která by mu fandila.

• A
      Umístění: Nemocnice NymburkSlužby: gynekologická operace

Pan primář D. Kolařík je neskutečný profesionál a muž na svém místě. Měla jsem velké štěstí , že jsem se neskutečnou náhodou dostala do jeho ordinace a pak i na gynekologicko - porodnické oddělení v Nymburce. Můžu jen říci, že po týdnu hospitalizace jsem se setkala s maximální spokojeností a nadstandardním přístupem celého oddělení. Všem moc děkuji.......????

• Ladislav Muška

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místo

Dobrý deň. MUDr. Muška ma operoval ešte v čase, keď pracoval na Slovensku. Keďže v tejto dobe nemám na pána doktora kontakt ,rada by som mu touto cestou opakovane veľmi pekne poďakovala za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Po dlhej dobe som bola na bežnej prehliadke u svojho gynekológa, ktorý konštatoval, že operácia bola profesionálne prevedená a dotazoval sa, ktorý doktor ma operoval. Smutne som mu oznámila, že tento môj doktor odišiel do Českej republiky. Je mi veľmi ľúto, že žijem v krajine odkiaľ "musia" takýto špecialisti odchádzať. Keď tu čítam niektoré negatívne komentáre, nedá povedať, že by bolo dobre pozrieť sa na seba samých, či my sa správame tak, ako vyžadujeme od iných. Väčšinou to totiž tak nebýva. Ešte raz Vám ďakujem pán doktor. M. Ondejková

• M

Čtu recenze a nemůžu uvěřit, že mě vyšetřoval ten stejný doktor, jako tu popisujete.Pan doktor je velice hodný,vstřícný a ještě se mě sám ptal, zda mám nějaké otázky.Na vše rád odpoví,pečlivě vyšetří ultrazvuk.
      Za mě absolutní spokojenost.Patří mezi ty nejhodnější lékaře, co jsem poznala.

• Nataša Popperová

Anesteziolog, MUDr.

• L
      Umístění: Ambulance léčby bolestiSlužby: Systémový lupus

Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým.

• L
      Umístění: Ambulance léčby bolesti

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a její profesionální přístup je na vysoké úrovni. Pochvala patří i sestřičce. Velká spokojenost. Děkuji