Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• nemocnice

• R
    Lékař: MUDr. Stanislav Martan Jiný

Pan doktor Martan mě operoval při mimoděložnim těhotenství laparoskopicky a odebral mi vejcovod. Jeho podezření tedy bylo správné, ačkoliv to z UTZ nebylo jednoznačné.
    Od první návštěvy nemocnice mi zodpověděl všechny otázky, vyšetření bylo pečlivé, chtěl mě mít pod dohledem právě on, i mě operovat. Pan doktor byl věcný a profesionální.
    Jako zlepšení bych uvítala poskytnutí více informací "sám od sebe", nicméně já jsem zvídavá a ptala jsem se hodně sama a bylo mi uspokojivě odpovedeno. Pokud by pan doktor přidal vlastní představení u první návštěvy a úsměv k tomu, bylo by to úplně dokonalé.
    Celková zkušenost s oddělením gyn-por v Nymburce toho času byla výborná. Skvělá péče doktorů i sestricek. Nemohu si na nic stěžovat.

• P
    Lékař: Dušan Kolařík Jiný

Za mě mohu pana primáře jen doporučit. Přes své velké komplikace jsem mu důvěřovala a postoupila na jeho doporučení velkou gyneklogickou operaci, o které tvrdil, že je jediná ktera mi může pomoci. Vše vysvětlil, povzbudil mě, že ti zvládnu atd. Operaci provedl skvěle a já se po ní cítila ještě lépe ???? A jsem mu vděčná za to, že je teď opravdu už dobře. Jediné co em mrzí, že jsem nepospechla hned a nesla jsem na operaci dříve. Za mě jedině DOPORUČUJI!!!

• Ověřeny pacient
    Lékař: Dušan Kolařík Porod

S panem primářem Kolaříkem jsem se setkala při mém druhém porodu. Díky Bohu mě "jen" zašíval, porod jinak vedly supr porodní asistentky, které to tam drží nad vodou. Zašívání bylo, ach jo, tak hrozné, tak moc bolestivé a nekonečně dlouhé. Byl velmi necitlivy, nic mi neumrtvil, šil do živého, vynadal mi když jsem ssebou bolestí cukla. Arogantní, chladný přístup.. Už jsou to dva roky a pořád je mi zle od žaludku jen na to pomyslím. Příště budu raději rodit doma, nebo v Hradci.. Nymburk už nikdy.. Ze svého okolí nejsem zdaleka jediná s podobným názorem na pana primáře. Osobně jsem se nesetkala s maminkou která by mu fandila.

• A
    Lékař: Dušan Kolařík gynekologická operace

Pan primář D. Kolařík je neskutečný profesionál a muž na svém místě. Měla jsem velké štěstí , že jsem se neskutečnou náhodou dostala do jeho ordinace a pak i na gynekologicko - porodnické oddělení v Nymburce. Můžu jen říci, že po týdnu hospitalizace jsem se setkala s maximální spokojeností a nadstandardním přístupem celého oddělení. Všem moc děkuji.......????

• K
    Lékař: Michal Hamtil Operace tristive zlomeniny pravého zápěstí

Pan MUDr. Michal Hamtil mě velmi dobře operační zákrok provedl a následna peče je na velmi vysoké úrovni. Moc děkuji. Karel Imlauf, Lysá nad Labem

• Došlo k chybě, zkuste to znovu