Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Nemocnice Nymburk
Boleslavská třída 425/9, Nymburk 288 02
Nemocnice Nymburk logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Specialisté

Názory o lékařích (11)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Václav Hulínský Jiný

  Skvělý přístup, odborník na úrovni. Ochotně pomůže se správnou léčbou.

  B
  MUDr. Stanislav Martan Jiný

  Pan doktor byl nemluvný, neempatický, nic nám nevysvětlil. Po téhle zkušenosti již gynekologii ani porodnici Nymburské nemocnice nenavšítívím.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  Vladimír Marek Jiný

  Skvělý doktor, především skvělý chirurg šikovné ručičky, nemůžu si stěžovat , ví jak se na lopatě sedí mohu doporučit!!

  I
  MUDr. Stanislav Martan Jiný

  S panem doktorem jsem se setkala při přerušení těhotenství. Pan doktor nejen, že se nepředstavil, nebyl schopný ani odpovědět na můj pozdrav. Více asi není třeba dodávat. Celé naše setkání bylo pro mě velmi negativní- nulová komunikace, o empatii se nedá mluvit ani náhodou. Tohoto lékaře nemůžu doporučit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Stanislav Martan Jiný

  Moc děkuji doktorů za perfektní provedení operace . Byl ochotný vysvětlit všechno . Doporučuji všem

  J
  Mgr. Tomáš Krajíček Jiný

  Vše naprosto výborné. Od přístupu pana Krajíčka až po výsledek díky rehabilitaci. Jednoznačně jeho postupy jsou vždy individuálně navrženy a aplikovány dle potřeb pacienta.

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Stanislav Martan Jiný

  Pan doktor Martan mě operoval při mimoděložnim těhotenství laparoskopicky a odebral mi vejcovod. Jeho podezření tedy bylo správné, ačkoliv to z UTZ nebylo jednoznačné.
  Od první návštěvy nemocnice mi zodpověděl všechny otázky, vyšetření bylo pečlivé, chtěl mě mít pod dohledem právě on, i mě operovat. Pan doktor byl věcný a profesionální.
  Jako zlepšení bych uvítala poskytnutí více informací "sám od sebe", nicméně já jsem zvídavá a ptala jsem se hodně sama a bylo mi uspokojivě odpovedeno. Pokud by pan doktor přidal vlastní představení u první návštěvy a úsměv k tomu, bylo by to úplně dokonalé.
  Celková zkušenost s oddělením gyn-por v Nymburce toho času byla výborná. Skvělá péče doktorů i sestricek. Nemohu si na nic stěžovat.

  P
  Dušan Kolařík Jiný

  Za mě mohu pana primáře jen doporučit. Přes své velké komplikace jsem mu důvěřovala a postoupila na jeho doporučení velkou gyneklogickou operaci, o které tvrdil, že je jediná ktera mi může pomoci. Vše vysvětlil, povzbudil mě, že ti zvládnu atd. Operaci provedl skvěle a já se po ní cítila ještě lépe ???? A jsem mu vděčná za to, že je teď opravdu už dobře. Jediné co em mrzí, že jsem nepospechla hned a nesla jsem na operaci dříve. Za mě jedině DOPORUČUJI!!!

  Ověřený profil
  Dušan Kolařík Porod

  S panem primářem Kolaříkem jsem se setkala při mém druhém porodu. Díky Bohu mě "jen" zašíval, porod jinak vedly supr porodní asistentky, které to tam drží nad vodou. Zašívání bylo, ach jo, tak hrozné, tak moc bolestivé a nekonečně dlouhé. Byl velmi necitlivy, nic mi neumrtvil, šil do živého, vynadal mi když jsem ssebou bolestí cukla. Arogantní, chladný přístup.. Už jsou to dva roky a pořád je mi zle od žaludku jen na to pomyslím. Příště budu raději rodit doma, nebo v Hradci.. Nymburk už nikdy.. Ze svého okolí nejsem zdaleka jediná s podobným názorem na pana primáře. Osobně jsem se nesetkala s maminkou která by mu fandila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  Dušan Kolařík gynekologická operace

  Pan primář D. Kolařík je neskutečný profesionál a muž na svém místě. Měla jsem velké štěstí , že jsem se neskutečnou náhodou dostala do jeho ordinace a pak i na gynekologicko - porodnické oddělení v Nymburce. Můžu jen říci, že po týdnu hospitalizace jsem se setkala s maximální spokojeností a nadstandardním přístupem celého oddělení. Všem moc děkuji.......????

  Došlo k chybě, zkuste to znovu