Kyselina hyaluronová Říčany

Jakého specialistu hledáte?
  • „Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s kloubním aparátem ať už po nevydařené operaci, nebo po úraze. Léčba v nemocnici měla nevalné výsledky a plánovali další operace pro léčbu kolene. U pana doktora Zemana mne překvapil profesionální přístup celého kolektivu a hlavně léčba která má opravdu výsledky. Už po několika návštěvách v ordinaci výrazné zlepšení pohyblivosti a to hlavní, bez bolestí. Investice do zdraví se vyplatí. Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• Plastický chirurg, Dermatolo… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

od 3 400 kč

• „Mnoho let jsem pacientkou dr.Konigové,úžasný profesionál,ale také lidský přístup paní doktorky byl vždy na prvním místě.Nyní jsem již po druhé byla ošteřena paní doktorkou Felšoovou a přístup byl stejný.Příjemný,milý se snahou pomoci.Obě lékařky zasluhují nejlepší hodnocení.Děkuje Mgr.Alena Kotoučová Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

od 4 500 kč

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

od 4 500 kč

• „Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

Mánesova 36, Praha Mapa

Klinika Mediestetik

Dermatologické konzultace

500 Kč

• „Была на процедуре лазерной шлифовки в клинике Алтос у врача- Катерины Вяцковой. До этого сильно мучала проблема акне, была уверена, что уже не поможет ничего. К счастью, поняла, что ошиблась! Действительно уникальная процедура, выравнивающая кожу лица и в разу улучшающая структуру. Довольна! Всем рекомендую! Více

Praha, Praha Mapa

ordinace