Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Zdeňka Janouškovcová Jiný

Znám paní doktorku dlouho, nejméně 15 let. Za tu dobu mně několikrát výrazně pomohla, také tím, že mou léčbu zjednodušila a účinně navrhla ukončení medikace, navržené jinde.

Lékař: MUDr. Jan Čechák Jiný

Pan doktor je pečlivý v prevenci i ošetření. Dbá na to, aby pacienti chodili včas na preventivní prohlídky. Zákroky řeší s analgezí, aby to nebolelo, a zároveň i esteticky, aby případná oprava vypadala dobře. Slušné jednání a přiměřený účet za to, co vám nezaplatí pojišťovna je myslím dnes již standart. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan MUDr. Lev Kliment velice milý, přátelský pán. Jde vidět, že své práci rozumí a především, že ho práce s lidmi baví. Taktéž jsou příjemné sestřičky, které vždy poradí. Vysoká reakce na zmeškané hovory nebo emaily. Což vysoce oceňuji. Není to úplně standart. Nechápu negativní komentáře a už vůbec nechápu reakce na pana doktora typu "arogantní". Zřejmě si spletly děvčata dveře nebo prohodily jména. Moc tedy tímto způsobem děkuji za kvalitní péči a energii, kterou celá ordinace této práci dává. A že někdy nemusí být příjemná a jednoduchá. Mějte všichni hezký den, M.

O
    Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Paní doktorka je číslo trošku rázna ale je ochotná pomocí a poradit. Nejsem u ní registrovaná ale neposlala me jinam a pomohla vyřešit můj problém. Přesně ví o čem ptá a mluví. Děkuji moc krát!!!!

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan Doktor mi velmi pomohl už při první návštěvě v jeho ordinaci. X let jsem měla nějaké problémy - vystřídala pár doktorů a nikdo se zájmem mě léčit nebo mě zbavit bolesti. Díky panu Klimentovi jsem se zbavila bolesti, které mě trápily 10 let + léčba. Na pana doktora nedám dopustit. Nemám negativní zkušenost. Mohu jen doporučit. Sestřičky jsou moc milé. :)

Profesionální přístup - milý- rád vše vysvětlí

Lékař: MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Paní doktorka je nejen profesionál ve své oboru, ale má velmi lidský a empatický přístup. Řešila moje zdravotní problémy komplexně v souvislostech. Vše trpělivě vyslechla a vysvětlila. Vřele doporučuji návštěvu této lékařky. Dodala mi hodně pozitivní energie a povzbudila mě k další léčbě. Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Návštěva byla velmi rychlá a nic nebylo poradně vysvětleno, člověk se cítí odbytě a poradně ani neví na čem je. Když jsem se chtěla objednat na příště, měla jsem pocit, ze sestry obtěžují, jsou velmi arogantní, stejně jako pan doktor.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan doktor je moc pečlivý a empatický. Oproti jiným zkušenostem, návštěva u pana doktora byla příjemná, přestože důvod návštěvy byl tak bolestivý.

Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Dle mé zkušenosti je paní doktorka Fillová necitlivá a neprofesionální lékařka. Nevěnuje se pacientovi, jak má.

Lékař: MUDr. Jiřina Cabalová Jiný

Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou.