Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Holubář Jiný

Hodně krátká návštěva, cukal se s vypsáním rehabilitací. Lehce arogantní. Aspoň se nečekalo dlouho.

Lékař: MUDr. Pavlína Nekulová Jiný

nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla, empatická, velmi milá a velmi profesionální, v ordinaci má všechny vymoženosti a neustále vylepšuje

Lékař: MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

U paní doktorky jsem opakovaně velmi spokojená, je velmi milá, lidská a snaží se ve všem pomoci. Stejný přístup má i sestřička. I přesto, že z kožních problémů nemůže být nikdo nadšen, ráda tuto ordinaci navštěvuji. Děkuji paní doktorce i sestře.

Lékař: MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

Kdysi mi byla ordinace této lékařky doporučená, tak jsem se tu zaregistrovala. Při objednání jsem chtěla přímo k paní doktorce, bylo mi řečeno, že ano, ale nakonec jsem skončila u jiné lékařky. Byla v pohodě, léčba pomohla, neřešila jsem to. Podruhé jsem byla opět u jiné lékařky, i když ta první tam pracovala dál. Takže osobní anamnézu říkat znovu. Nyní po třech letech jsem chtěla odstranit výrůstky kolem očí. Přišla jsem a sestra mi řekla, že mají moc lidí a nestíhají a objednávají jen jejich pacienty, nové nepřijmou. Trvala jsem na to, že už tu jsem registrovaná, tak se šla podívat do počítače. Potom mi řekla, že nejdříve g musím jít na konzultaci a podle toho se domluví termín, pokud to paní doktorka schválí. Termín konzultace mi dala za měsíc a půl. Přišla jsem půl hodiny před termínem, protože jsem byla u jiné lékařky v budově. Nakonec jsem šla na řadu hodinu a čtvrt po termínu, protože nestíhají a sestra ještě před vás pošle pacienty objednané po vás. Dnes přišel pán, že chce odstranit znaménka a rovnou mu domluvila termín. Mně sestra, co byla minule, řekla, že to nejde, asi mají málo peněz a musí dělat konzultace. Opět jiná lékařka, asi bude mít vždy jinou, mi v ordinaci řekla, že to je možné a odstraní mi je hned, pokud u sebe mám peníze. Jinak po objednání. Vzhledem k tomu, že u sebe v hotovosti tisíce jen tak nenosím, mám čekat další měsíc a půl. Kdyby mě rovnou objednala první sestra na odstranění, mohla jsem mít zákrok za sebou. Takto jsem zbytečně dvě hodiny navíc čekala, abych se dozvěděla, že mám dojít za měsíc a půl. Takže řešení snad za tři měsíce od té, co tam člověk přijde. Hledám jinou ordinaci. Kde se k pacientům chovají jako k lidem.

Lékař: Romana Tylová Jiný

Příjemná a zkušená lékařka, která vše podrobně vysvětlila, navrhla další postup. Objednání přesně na čas.

Lékař: MUDr. Zdeňka Janouškovcová Jiný

Znám paní doktorku dlouho, nejméně 15 let. Za tu dobu mně několikrát výrazně pomohla, také tím, že mou léčbu zjednodušila a účinně navrhla ukončení medikace, navržené jinde.

Lékař: MUDr. Jan Čechák Jiný

Pan doktor je pečlivý v prevenci i ošetření. Dbá na to, aby pacienti chodili včas na preventivní prohlídky. Zákroky řeší s analgezí, aby to nebolelo, a zároveň i esteticky, aby případná oprava vypadala dobře. Slušné jednání a přiměřený účet za to, co vám nezaplatí pojišťovna je myslím dnes již standart. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan MUDr. Lev Kliment velice milý, přátelský pán. Jde vidět, že své práci rozumí a především, že ho práce s lidmi baví. Taktéž jsou příjemné sestřičky, které vždy poradí. Vysoká reakce na zmeškané hovory nebo emaily. Což vysoce oceňuji. Není to úplně standart. Nechápu negativní komentáře a už vůbec nechápu reakce na pana doktora typu "arogantní". Zřejmě si spletly děvčata dveře nebo prohodily jména. Moc tedy tímto způsobem děkuji za kvalitní péči a energii, kterou celá ordinace této práci dává. A že někdy nemusí být příjemná a jednoduchá. Mějte všichni hezký den, M.

O
    Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Paní doktorka je číslo trošku rázna ale je ochotná pomocí a poradit. Nejsem u ní registrovaná ale neposlala me jinam a pomohla vyřešit můj problém. Přesně ví o čem ptá a mluví. Děkuji moc krát!!!!

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan Doktor mi velmi pomohl už při první návštěvě v jeho ordinaci. X let jsem měla nějaké problémy - vystřídala pár doktorů a nikdo se zájmem mě léčit nebo mě zbavit bolesti. Díky panu Klimentovi jsem se zbavila bolesti, které mě trápily 10 let + léčba. Na pana doktora nedám dopustit. Nemám negativní zkušenost. Mohu jen doporučit. Sestřičky jsou moc milé. :)

Profesionální přístup - milý- rád vše vysvětlí