Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00, Praha, hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Jiřina Cabalová

Dermatolog, Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Poliklinika MalešiceSlužby: Bradavice na chodidle

Výborná lékařka s profesionálním přístupem. Problém s bradavicí na noze, který řešil předešlý lékař chirurgicky i roztoky přes rok se zhoršující tendencí. Zvládla během pár měsíců kompletně odstranit.

• Jakykoliv problem vyresi, opravdu jednicka ve svem oboru! Dokonale leci akne v jakemkoliv veku! Botox apod. naprosta parada!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Zdeněk Otava, FEBU

Urolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Malešice

Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď.
      Jsem velmi spokojená a mohu doporučit.
      Děkuji

• I
      Umístění: Poliklinika MalešiceSlužby: součást preventivní prohlídky v důchodovém věku - opakovaně

Drobný nedostatek: čekání i po hodině, na niž jsem byl objednán.
      Dále jen velmi kladné hodnocení:
      - zjevně široké i speciální teoretické zázemí
      - viditelná dlouhodobá praktická zkušenost
      - opakované podrobné nespěchavé vyšetření
      - výtečná komunikace: podrobné a srozumitelné vysvětlení, odpovědi na dotazy, nenátlaková konzultace variant řešení s přihlédnutím k názoru pacienta, pečlivá zpráva obvodnímu lékaři
      - důvěryhodné a příjemné vystupování
      Ivan Rynda

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jana Nedbálková

Internista, MUDr.

• H

Výborná lékařka a odbornice.

• Lenka Mášová

Ošetřovatel,

• S

Skvělá agentura, velmi profesionální, sestry domácí péče jsou ohleduplné, na profesní úrovni, laskavé a spolehlivé. Mohu vřele doporučit. Budete mít méně starostí o své stařičké rodiče, pokud budete kombinovat svoji péči s péčí této agentury.

• Hana Pavlíčková

Neurolog, MUDr.

• Doktor,který v dnešní době nepracuje s PC nepůsobí příliš důvěryhodně. Paní doktorka tudíž není schopna operativně komunikovat s jinými pracovišti a způsob její léčby mi celkově připadá spíše teoretický.

• M

Dobra lekarka, ale dlouhe cekaci doby v cekarne, i kdyz je pacient objednan.

• Jitka Kalodová

Zubař, MUDr.

• H

Paní doktorka je velice šikovná a pečlivá. Díky ní jsem téměř v 50 letech přestala mít panickou hrůzu ze zubařů a co je nejdůležitější neměla jsem zuby ve skleničce, jak vypadalo, že tomu bude po zásahu předešlého lékaře. Paní doktorka zachránila co se dalo a co se mohlo, vzhledem ke stavu mého chrupu udělat. Vřele doporučuji její péči.

• Zdeňka Štichová

Psycholog, PhDr.

• Milá usměvavá lékařka mě pomohla, doporučuji, ale mívá dost plno.

• Paní doktorku vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Čechák

Zubař, MUDr.

• Aha, tak v tomto případě, píšete komentář ke špatnému jménu, neboť Mudr. JIŘÍ Čechák je již desítky let v praxi a skutečně k němu chodíme 27 let. Syna stomatologa má, ale ten se jmenuje jinak.

• vždy naprostá profesionalita, dobře odvedená práce....tohoto lékaře navštěvujeme s celou rodinou již 27 let a nikdy jsme se nikdo z nás nesetkali s arogancí a dalšími negativními zkušenostmi, které popisují někteří z ostatních. Naopak vždy své pacienty nabádá, aby své ratolesti vodili na preventivní prohlídky od útlého dětství, právě proto, aby si na zubaře zvyklo, proto si nedokážu představit, jak pan doktor Čechák řve na pacientku s 2letým dítětem a nechá dítě čekat v čekárně. Nikdo z mé početné rodiny ani přátel, kterým jsme doktora Čecháka museli s naprosto čistým svědomím doporučit, ho znají jako příjemného, šikovného odborníka na svém místě.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vlasta Gollerová

Internista, Revmatolog,

• Velmi dobrá lékařka,odborností a přístupu k pacientovi.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena opravdu se vyzná ve svém oboru

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• František Staněk

Internista, MUDr.

• Pečlivý, příjemný k pacientům, významý odborník - zcela mi vyléčil katetrizací nohu, která byla ucpaná, zase můžu chodit.

• Se svými problémy jsem se obrátila na MUDr Staňka a byla jsem mile překvapena jeho přístupem a odborným vysvětlením. V ordinaci vládne příjemná atmosféra, tak se opravdu vyplatí, i přes trochu delší objednací lhůty, k tomuto lékaři - specialistovi objednat.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře