Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Martin Šebele Jiný

Dnes jsem pana doktora navštívila poprvé a jsem nesmírně vděčná za jeho práci a ochotu.
    Vždy jsem se zubařů bála,nebo mám špatné zkušenosti,zuby nemám v dobrém stavu a opravdu jsem moc ráda za takového lékaře, jakým je právě pan doktor Martin Šebele.
    Mockrát Vám pane doktore děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Krupka Jiný

Úžasný pan doktor. Moc ráda ho všem doporučuji. Byla jsem s kolenem i na vyšetření kyčlí. Velmi milý přístup.

Lékař: MUDr. Vít Kratochvíl Jiný

Nedoporučuji pana doktora pro sono kyčlí novorozenců! Pan doktor je velice strohý a nepříjemný, nevysvětlí nic, neinformuje o dané "vadě" dítěte – zkrátka napíše peřinku a je to! Nevydá lékařskou zprávu, tu dostanete až po ukončení léčby – dle sestry (po první návštěvě) máte počítat tak nějak za půl roku. Po vyděšených výrazech ve tvářích lékárnic, že chci peřinku pro takhle malou holčičku, dále po přečtení komentářů zde a nastudování problematiky "vady kyčlí novorozenců", jsme se s manželem rozhodli navštívit jiného ortopeda pro druhý názor. Zajímavé! Jak už tu psali jiní rodiče – i naše dcera je zcela zdravá a abdukce ne, že nepotřebná, ale dokonce velmi nevhodná! Jděte jinam!

Lékař: MUDr. Drahomíra Tomíčková Jiný

Naprosto skvělý přístup k dětem i rodičům. Vždy moc příjemná jak sestřička, tak paní doktorka. Jsem moc ráda, že jsem s oběma syny u paní doktorky od jejich narození. Nemohla jsem snad najít lépe.

Lékař: MUDr. Jiří Holubář Jiný

Hodně krátká návštěva, cukal se s vypsáním rehabilitací. Lehce arogantní. Aspoň se nečekalo dlouho.

Lékař: MUDr. Pavlína Nekulová Jiný

nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla, empatická, velmi milá a velmi profesionální, v ordinaci má všechny vymoženosti a neustále vylepšuje

Lékař: MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

U paní doktorky jsem opakovaně velmi spokojená, je velmi milá, lidská a snaží se ve všem pomoci. Stejný přístup má i sestřička. I přesto, že z kožních problémů nemůže být nikdo nadšen, ráda tuto ordinaci navštěvuji. Děkuji paní doktorce i sestře.

Lékař: MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

Kdysi mi byla ordinace této lékařky doporučená, tak jsem se tu zaregistrovala. Při objednání jsem chtěla přímo k paní doktorce, bylo mi řečeno, že ano, ale nakonec jsem skončila u jiné lékařky. Byla v pohodě, léčba pomohla, neřešila jsem to. Podruhé jsem byla opět u jiné lékařky, i když ta první tam pracovala dál. Takže osobní anamnézu říkat znovu. Nyní po třech letech jsem chtěla odstranit výrůstky kolem očí. Přišla jsem a sestra mi řekla, že mají moc lidí a nestíhají a objednávají jen jejich pacienty, nové nepřijmou. Trvala jsem na to, že už tu jsem registrovaná, tak se šla podívat do počítače. Potom mi řekla, že nejdříve g musím jít na konzultaci a podle toho se domluví termín, pokud to paní doktorka schválí. Termín konzultace mi dala za měsíc a půl. Přišla jsem půl hodiny před termínem, protože jsem byla u jiné lékařky v budově. Nakonec jsem šla na řadu hodinu a čtvrt po termínu, protože nestíhají a sestra ještě před vás pošle pacienty objednané po vás. Dnes přišel pán, že chce odstranit znaménka a rovnou mu domluvila termín. Mně sestra, co byla minule, řekla, že to nejde, asi mají málo peněz a musí dělat konzultace. Opět jiná lékařka, asi bude mít vždy jinou, mi v ordinaci řekla, že to je možné a odstraní mi je hned, pokud u sebe mám peníze. Jinak po objednání. Vzhledem k tomu, že u sebe v hotovosti tisíce jen tak nenosím, mám čekat další měsíc a půl. Kdyby mě rovnou objednala první sestra na odstranění, mohla jsem mít zákrok za sebou. Takto jsem zbytečně dvě hodiny navíc čekala, abych se dozvěděla, že mám dojít za měsíc a půl. Takže řešení snad za tři měsíce od té, co tam člověk přijde. Hledám jinou ordinaci. Kde se k pacientům chovají jako k lidem.

Lékař: Romana Tylová Jiný

Příjemná a zkušená lékařka, která vše podrobně vysvětlila, navrhla další postup. Objednání přesně na čas.

Lékař: MUDr. Zdeňka Janouškovcová Jiný

Znám paní doktorku dlouho, nejméně 15 let. Za tu dobu mně několikrát výrazně pomohla, také tím, že mou léčbu zjednodušila a účinně navrhla ukončení medikace, navržené jinde.