Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: Daniela Rybářová Jiný

  Paní doktorka je naprosto vynikající - empatická, vstřícná, ochotná. Mám jinou lékařku, k ní jsem musela s akutním problémem, přesto mě přijala okamžitě a moc mi pomohla.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeňka Janouškovcová Jiný

  Znám paní doktorku dlouho, nejméně 15 let. Za tu dobu mně několikrát výrazně pomohla, také tím, že mou léčbu zjednodušila a účinně navrhla ukončení medikace, navržené jinde.


  S
  Lékař: Jana Myslivečková Jiný

  Paní doktorka se v ordinaci neobtěžuje nosit roušku. K pacientovi se chová se přezíravě a povýšeně. Dlouhé čekací doby a i přes objednání na konkrétní hodinu a den pacient v ordinaci čeká, až si paní doktorka uráčí udělat čas.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Čechák Jiný

  Pan doktor je pečlivý v prevenci i ošetření. Dbá na to, aby pacienti chodili včas na preventivní prohlídky. Zákroky řeší s analgezí, aby to nebolelo, a zároveň i esteticky, aby případná oprava vypadala dobře. Slušné jednání a přiměřený účet za to, co vám nezaplatí pojišťovna je myslím dnes již standart. Vřele doporučuji.


  M
  Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

  Pan MUDr. Lev Kliment velice milý, přátelský pán. Jde vidět, že své práci rozumí a především, že ho práce s lidmi baví. Taktéž jsou příjemné sestřičky, které vždy poradí. Vysoká reakce na zmeškané hovory nebo emaily. Což vysoce oceňuji. Není to úplně standart. Nechápu negativní komentáře a už vůbec nechápu reakce na pana doktora typu "arogantní". Zřejmě si spletly děvčata dveře nebo prohodily jména. Moc tedy tímto způsobem děkuji za kvalitní péči a energii, kterou celá ordinace této práci dává. A že někdy nemusí být příjemná a jednoduchá. Mějte všichni hezký den, M.


  O
  Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

  Paní doktorka je číslo trošku rázna ale je ochotná pomocí a poradit. Nejsem u ní registrovaná ale neposlala me jinam a pomohla vyřešit můj problém. Přesně ví o čem ptá a mluví. Děkuji moc krát!!!!


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

  Pan Doktor mi velmi pomohl už při první návštěvě v jeho ordinaci. X let jsem měla nějaké problémy - vystřídala pár doktorů a nikdo se zájmem mě léčit nebo mě zbavit bolesti. Díky panu Klimentovi jsem se zbavila bolesti, které mě trápily 10 let + léčba. Na pana doktora nedám dopustit. Nemám negativní zkušenost. Mohu jen doporučit. Sestřičky jsou moc milé. :)

  Profesionální přístup - milý- rád vše vysvětlí


  B
  Lékař: Jana Myslivečková Jiný

  Vážená paní doktorka je sympatická, profesionální.
  Zavčas určí a nasměruje k určitému problému.
  Jsem ráda, že ji mám, jen mě mrzí, že musí ordinovat také v roušce, to určitě vyčerpává po celodenním mluvení v ní. Přeji i ji hodně síly a zdraví.


  B
  Lékař: MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

  Paní doktorka je nejen profesionál ve své oboru, ale má velmi lidský a empatický přístup. Řešila moje zdravotní problémy komplexně v souvislostech. Vše trpělivě vyslechla a vysvětlila. Vřele doporučuji návštěvu této lékařky. Dodala mi hodně pozitivní energie a povzbudila mě k další léčbě. Moc děkuji.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

  Návštěva byla velmi rychlá a nic nebylo poradně vysvětleno, člověk se cítí odbytě a poradně ani neví na čem je. Když jsem se chtěla objednat na příště, měla jsem pocit, ze sestry obtěžují, jsou velmi arogantní, stejně jako pan doktor.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu