Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: MUDr. Drahomíra Tomíčková Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou skvělé. Vždycky milé, ochotné.Pristup k dětem úžasný. Nesetkala jsem se s takovým lékařem. Několik krát jsem si neuvědomila jaký je den,zavolala jsem paní doktorce a i když byla doma,poradila,pomohla, věnovala nám svůj čas. Do ordinace chodíme s dcerkou rádi. Čekárna plná zajímavých hraček, dítě se krásně zabaví. Přeji si víc takovejch doktorů..

• R
    Lékař: MUDr. Jiří Holubář Jiný

Lékař se choval arogantně. Způsob léčby natržených vazů indikoval jen pohmatem bez využit UZ, který by v tomto případě byl vhodný. Po sundání sádry vůbec neřešil otok a modřiny. Jiný lékař mi po týdnu od sundání první sádry dal sádru novou protože vazy byly stále poškozené. Lékař jde spíše na kvantitu než na kvalitu.

• L
    Lékař: Jana Myslivečková Jiný

Paní doktorka je skvělá, energetická, vše vysvětlí, nic nepodcení, pacientovi se plně věnuje. Naprostá spokojenost.

• B
    Lékař: MUDr. Zdeňka Brejchová Jiný

Prijemna lekarka, moc mi pomohla kdyz jsem ji dobre popsala sve problemy. Poslala me i na dalsi potrebna vysetreni ke specialistum pro celkovy obrazek.

• P
    Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Sympaticky, vstricny a mily lekar. Vyborna komunikace. Jediny maly nedostatek je, ze se na miste neda platit kartou. Jinak naprosta spokojenost. Mohu doporucit

• N
    Lékař: MUDr. Stanislav Martan Jiný

Doktor, který by při screeningu měl být trochu lidský a ne udělat vyšetření, poslat pacinetku na genetiku s pozitivním screeningem, nevysvětlit vůbec situaci a ještě ji vystrašit negativním komentářem Ve finále v nemocnici přišli na to, že screening byl negativní a gentika v pořádku.

• A
    Lékař: MUDr. Stanislav Martan Jiný

Absolutní nezájem o pacientku, arogantní chování, přes nespočet dotazů nevysvětlení diagnózy, úplně zbytečně nás vystrašil. Nikdy více

MUDr. Stanislav Martan

Podle Kübler-Rossové existuje 5 fází vyrovnávání se s diagnózou. První je popření a hned druhá je obviňování - nejčastěji zdravotníka. Proto neexistuje žádný dokonalý lékař, to by musel dávat vždy jen dobré zprávy. Těhotenství se říká jiný stav a platí to zejména pro emoce, a ještě víc pro ty negativní. Prvotrimestrální screening není diagnostická metoda ale jen screening. Jeho úkolem je vyčlenit nízkorizikové maminky od těch, které vyžadují další podrobnější prenatální diagnostiku. Je to metoda, která je založena na statistice velkého množství těhotenství. Aby byl výsledek co nejobjektivnější může ji provádět jen lékař s certifikátem, který musí každý rok obnovovat. Našim úkolem je ale i každému vysvětlit, že se jedná jen o screening, a ten má stejně jako jiné screeningy omezenou přesnost. Jeho výsledkem je jen určité riziko, ne diagnóza... Každého, kdo ode mě odchází se ptám, jestli všemu rozumí... Bohužel i tak se může stát, že mě pak obviní, že jsem je "zbytečně strašil".

• J
    Lékař: MUDr. Vít Kratochvíl Jiný

Ztráta času + čekání u lékaře je jen třešnička.
    Bez toho aby mě poslal na rengen mi ihned nabízel léčbu bolesti nějakou placenou metodou, nemohl ale zaručit že mi to pomůže. Nakonec mě na mou žádost zaslal na rengen ale nic tam nenešel. Snažil se mě ´´léčit´´ přes rok s bolestí kolene ale nevěděl odkud se bere.
    Nyní jsme navštívila jiného ortopeda, který už jen z popisu bolesti měl podezdření, které si hned ověřil na rengenu. Čeká mě operace kolene.

• I
    Lékař: MUDr. Drahomíra Tomíčková Jiný

Úžasný pediatr. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Vždy ochotné, vysvětlení konkrétní, lidský přístup ke všem. Vždy vyřešení jakýchkoli problémů. Děkujeme moc.

• M
    Lékař: MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Paní doktorka Soukupová je skutečně odbornicí svého oboru. Její přátelský přístup k nové/neznámé pacientce mě velmi mile překvapil. Vždy když jdu k novému lékaři prvotní obavy jsou právě z přístupu. Bylo mi vše pečlivě vysvětleno, následně provedené ošetření, kterého jsem se bála (vpichy do nataženého svalu) bylo krok po kroku opět vysvětleno a provedení bylo minimálně bolestivé. Jak jsem již říkala, odcházela jsem naprosto spokojená a bez bolesti, kterou můj praktický lékař nijak neřešil a považoval jí za pouhé "nachlazení zad" (které mě trápilo skoro celé dva měsíce). Děkuji a určitě se na paní doktorku Soukupovou budu i v budoucnu ráda obracet. Spokojená klientka, Míša

• Došlo k chybě, zkuste to znovu