Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Poliklinika Malešice
Plaňanská 573/1, Praha 108 00
Poliklinika Malešice logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (82)

MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Návštěvu u paní doktorky nedoporučuji.Byl velice zarážející její neprofesionální přístup k mému otci, který je jejím dlouhodobým pacientem, a kvůli náhlé zhoršené pohyblivosti a psychickému stavu jsme šli k paní doktorce na kontrolu.Její arogance, despekt a netolerantní přístup nás nepříjemně překvapil a odradil tak paní doktorku ještě kdykoliv navštívit.
    Pokud netrpíte závažnými problémy, ušetřete si tento nepříjemný zážitek a navštivte raději jiného odborníka.

MUDr. Zdeňka Janouškovcová Jiný

Paní doktorka projevuje o pacienta velký zájem, je vidět nadstardantní snaha pacientovi pomoci, vše mu vysvětlit a navíc urychleně. Velká pochvala

Jana Myslivečková Jiný

Kéž by byli praktičtí doktoři všichni jako paní doktorka Myslivečková.
    Její empatie, přístup a hlavně snaha pomoci a nic nezanedbat je vzácná. Mohu jen a jen doporučit!

MUDr. Jarmila Trnčíková Jiný

Potřebovala jsem kapky na zánět spojivek které se mi zopakovalo, jelikož to teď litá a já pracuji ve školství a nakazila jsem se od nějakého studenta. Sestra mě odbyla a SMS poslala k ocari, když je čtvrtek. Nikoho nesezenete tak rychle. Léky neposlala. Pokud Vím ona je jen sestra a o léčbě rozhoduje lékař. S paní doktorkou jsem vždy byla spokojená.

Gabriela Seidlová Jiný

Chtěl bych srdečně poděkovat paní doktorce za její neúnavnou péči, profesionální přístup, ale i velkou dávku empatie. Její znalosti a ochota jsou obrovské. Rád bych vyzdvihl ještě pečlivost se kterou přistupuje ke každé nemoci. Přál bych si potkat více doktorů o kterých bych mohl napsat stejně pochvalnou recenzi.

MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

Paní doktorka je ve svém oboru špice! Protože je velice úspěšná v léčbě,
    mnoho spokojených pacientů se vždy vrací a doporučují její ordinaci dalším. Termíny jsou proto delší, než u jiných lékařů.

MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Paní doktorka se ke mně vždy chovala slušně a její léčba byla komplexní a účinná. Mohu ji jen doporučit.

MUDr. Michaela Tichá Jiný

Nepříjemná, arogantní. Hledám raději jiného zubaře.

MUDr. Jiřina Cabalová Jiný

S pomocí paní doktorky Jiřiny Cabalové řeším již léta průběžně své problémy, vždy s vysokou profesionalitou a se skvělým výsledkem. Děkuji.

MUDr. Zuzana Fillová Jiný

pani doktorka i sestricka jsou skvele, prijemne, sympaticke, vsechno vysvetli.
    dnesni osobni zkusenost