Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1

108 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• O
    Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Paní doktorka je číslo trošku rázna ale je ochotná pomocí a poradit. Nejsem u ní registrovaná ale neposlala me jinam a pomohla vyřešit můj problém. Přesně ví o čem ptá a mluví. Děkuji moc krát!!!!

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan Doktor mi velmi pomohl už při první návštěvě v jeho ordinaci. X let jsem měla nějaké problémy - vystřídala pár doktorů a nikdo se zájmem mě léčit nebo mě zbavit bolesti. Díky panu Klimentovi jsem se zbavila bolesti, které mě trápily 10 let + léčba. Na pana doktora nedám dopustit. Nemám negativní zkušenost. Mohu jen doporučit. Sestřičky jsou moc milé. :)

Profesionální přístup - milý- rád vše vysvětlí

• B
    Lékař: MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Paní doktorka je nejen profesionál ve své oboru, ale má velmi lidský a empatický přístup. Řešila moje zdravotní problémy komplexně v souvislostech. Vše trpělivě vyslechla a vysvětlila. Vřele doporučuji návštěvu této lékařky. Dodala mi hodně pozitivní energie a povzbudila mě k další léčbě. Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Návštěva byla velmi rychlá a nic nebylo poradně vysvětleno, člověk se cítí odbytě a poradně ani neví na čem je. Když jsem se chtěla objednat na příště, měla jsem pocit, ze sestry obtěžují, jsou velmi arogantní, stejně jako pan doktor.

Lékař: MUDr. Lev Kliment Jiný

Pan doktor je moc pečlivý a empatický. Oproti jiným zkušenostem, návštěva u pana doktora byla příjemná, přestože důvod návštěvy byl tak bolestivý.

• L
    Lékař: MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Dle mé zkušenosti je paní doktorka Fillová necitlivá a neprofesionální lékařka. Nevěnuje se pacientovi, jak má.

• M
    Lékař: MUDr. Jiřina Cabalová Jiný

Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou.

• T
    Lékař: MUDr. Věra Masaříková Jiný

Výborná doktorka, pacientovi se věnuje, vše vysvětlí, aby to pochopil i laik, je velmi milá a příjemná.
    Chodili jsme k ní s dcerou, kvůli predilekce hlavičky, po cvičení se vše srovnalo během chvíle.

• M
    Lékař: MUDr. Drahomíra Tomíčková Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou skvělé. Vždycky milé, ochotné.Pristup k dětem úžasný. Nesetkala jsem se s takovým lékařem. Několik krát jsem si neuvědomila jaký je den,zavolala jsem paní doktorce a i když byla doma,poradila,pomohla, věnovala nám svůj čas. Do ordinace chodíme s dcerkou rádi. Čekárna plná zajímavých hraček, dítě se krásně zabaví. Přeji si víc takovejch doktorů..

• R
    Lékař: MUDr. Jiří Holubář Jiný

Lékař se choval arogantně. Způsob léčby natržených vazů indikoval jen pohmatem bez využit UZ, který by v tomto případě byl vhodný. Po sundání sádry vůbec neřešil otok a modřiny. Jiný lékař mi po týdnu od sundání první sádry dal sádru novou protože vazy byly stále poškozené. Lékař jde spíše na kvantitu než na kvalitu.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu