Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (78)

Obecné skóre

  J
  Ověřený profil
  Gabriela Seidlová Jiný

  Chtěl bych srdečně poděkovat paní doktorce za její neúnavnou péči, profesionální přístup, ale i velkou dávku empatie. Její znalosti a ochota jsou obrovské. Rád bych vyzdvihl ještě pečlivost se kterou přistupuje ke každé nemoci. Přál bych si potkat více doktorů o kterých bych mohl napsat stejně pochvalnou recenzi.

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

  Paní doktorka je ve svém oboru špice! Protože je velice úspěšná v léčbě,
  mnoho spokojených pacientů se vždy vrací a doporučují její ordinaci dalším. Termíny jsou proto delší, než u jiných lékařů.

  M
  MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

  Paní doktorka se ke mně vždy chovala slušně a její léčba byla komplexní a účinná. Mohu ji jen doporučit.


  P
  MUDr. Michaela Tichá Jiný

  Nepříjemná, arogantní. Hledám raději jiného zubaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  MUDr. Jiřina Cabalová Jiný

  S pomocí paní doktorky Jiřiny Cabalové řeším již léta průběžně své problémy, vždy s vysokou profesionalitou a se skvělým výsledkem. Děkuji.


  R
  MUDr. Zuzana Fillová Jiný

  pani doktorka i sestricka jsou skvele, prijemne, sympaticke, vsechno vysvetli.
  dnesni osobni zkusenost


  A
  Ilona Michalová Jiný

  Včera drobný chirurgický zákrok. Objednán na 8.00 a ve stejném čase mě vyzvedla sestřička v čekárně ordinace. Od paní doktorky Michalové zákrok profesionální a lidsky velice vstřícný, ochotná sestřička mi během operace dokonce přinesla k uchu zvonící mobil, který jsem zapomněl vypnout. Necítil jsem se jako pacient, ale jako klient. Děkuji.


  M
  PhDr. Ludmila Kotlínová Jiný

  Vystřídali jsme čtyři logopedy během dvou let a bez výsledku. Paní doktorka naučila syna perfektně mluvit za dva měsíce. Děkuji.


  M
  Ověřený profil
  Martin Šebele Jiný

  Měl jsem obrovské štěstí, když jsem se u pana doktora před lety zaregistroval. Je to vynikající odborník, vždy příjemný a ochotný se skvělým přístupem k problémům pacienta. Naprostý profesionál !! Ošetřil mě po víkendovém úrazu a opět se mohu bez problémů najíst a smát se. Díky, díky "Pane doktore"!!


  K
  MUDr. Zuzana Fillová Jiný

  Paní doktorka zastupovala mou praktickou lékařku. S jedním problémem pomohla telefonicky, s druhým pak v ordinaci (nemusela, mohla mě odkázat jinam). Obě, i se sestřičkou, jsou moc milé a příjemné. Děkuji za pomoc!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Plaňanská 573/1, Praha 108 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání