Modelace prsou Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Plastický chirurg, Chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• Plastický chirurg

„Velmi příjemný p.doktor.Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a poradil.Doporučuji všem, kteří chtějí něco změnit na sobě. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Estetická a plastická chirurgie

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

• Plastický chirurg

„Skvělý chirurg.Profesionální přístup.Byla jsem u pana doktora na zvětšení prso a mohu jen doporučit!

• Plastický chirurg

„Vubec si nedovedu predstavit, ze by pan doktor mohl byt arogantni. Je to velmi mily, vtipny, empaticky clovek, ktery se snazi pomoci. Absolvovala jsem u nej rekonstrukci prsou po ablaci. Po velmi spatne zkusenosti s lekarkou, ktera mi ablaci provedla, byla komunikace, absolvovani celeho vykonu a nasledna pece naprosto bezproblemova a profesionalni. Rozhodne to neni lekar, ktery dela svou praci jen pro penize. Kez by bylo takovych lekaru vice. Více

• Plastický chirurg

„Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit. Více

• Plastický chirurg

„Jsem po operaci horních víček a jsem moc spokojená, rozhodně se mi ulevilo, hlavně večer. Pana doktora moc doporučuji. Více

Spálená 14, Praha Mapa

MEDICOM Clinic

• Plastický chirurg

„Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

Modelace prsou

od 44 000 kč

• „Chtěla bych se podělit o pozitivní zkušenost s rhinoplastikou, kterou jsem podstoupila minulý rok u pana docenta Měšťáka. Budu ráda, když tím pomohu jiným zájemkyním o plastiku nosu překonat strach a rozhodnout se. Za mě naprostá spokojenost a to jak s výsledkem, tak s přístupem lékaře. Velmi si cením jeho lidského přístupu k pacientům, nezajímá se jen o samotný problém se kterým za ním přijdete, ale i o Váš příběh a důvody. Už na konzultaci si získal moji důvěru svojí empatií, laskavostí a schopností vcítit se i tím, jak se mnou vše probral a opravdu vysvětlil. Je až nevídané, že i přes jeho popularitu zůstává stále tak skromným, pokorným člověkem a je znát, že spokojenost pacientů je u něho vždy na prvním místě, na rozdíl od některých jiných estetických chirurgů, kterým jde především o zisk. Ne nadarmo se říká, že plastická chirurgie je chirurgií Duše a proto plastický chirurg musí být i dobrým psychologem. Pan docent Měšťák je jedním z mála lidí, kteří mají dar léčit tělo i Duši, čímž dělá pro svoje pacienty mnohem více, než "jen" opravení nedostatků na těle. Se samotným výsledkem operace jsem spokojena, pan doktor má skvělé estetické cítění, neudělá výraznou na první pohled "umělou" změnu, ale má schopnost přesně vidět, co se k tváři hodí a podtrhnout přirozenou krásu ženy. Pooperační průběh byl bez komplikací a zcela bezbolestný. Pobyt na klinice Esthé byl příjemný, skvělá péče, hezké prostředí a velmi milý personál. Více

• Plastický chirurg

„Pan doktor jsem skvělý lékař i člověk. Jako odborníka ho lze s klidným srdcem doporučit. Já k němu šla na výměnu implantátů po 17ti letech, počítala s klasickou modelací a nakonec mám modelaci pouze kolem dvorce a jsem velice spokojená Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Skvělý lékař a člověk. Opravil u mě modelací nesouměrně provedenou plastiku prsou po jiném plastickém chirurgovi. Za svojí prací si stojí a má cit pro tuto práci. Děkuji :) Více

Luční 7a/2776, Praha 3, Praha Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Plastický chirurg

„Pred 3 lety jsem u pana doktora absolvoval zvetseni licnich kosti pomoci implantatu a s vysledkem jsem stale vic nez spokojen. Mily personal, pan doktor se opravdu zajimal o vysledek jakeho chci dosahnout a dokonce mi udelal i simulaci vysledku zakroku pomoci rychle rozpustitelne injekce. Takovy zajem pomoci a opravdu rozumet problemu je velmi vzacny. Absolutne doporucuji. Více

• Plastický chirurg

„Jsem moc spokojená! Pan doktor svou práci odvádí velice dobře. Moooc hodné sestřičky! Děkuji !!!! :)

Spálená 14, Praha Mapa

MEDICOM Clinic

• „Pan doktor si zaslouží každou z 5ti hvězdiček. Po všech směrech je to člověk na správném místě. Skvělý jak při konzultacích- poslechne, co máte za představu, zodpoví veškeré otázky, komunikuje na 100 procent s pacientem, je příjemný a profesionální. Vybrala jsem si jej po tom, co jsem viděla jeho práce prsou na Instagramu. Nakonec jsem u něj podstoupila augmentaci prsou, ale také rhinoplastiku. Po domluvě jsem měla oba zákroky najednou a tím i velké obavy, ale výsledek je naprosto dokonalý a přesně tak jak jsem si přála. Pan doktor mě ubezpečil, že je tato kombinace možná a že jsem v dobrých rukách a opravdu se tak stalo. Rekonvalescence naprosto v pořádku, žádné komplikace. Co se týče prsou tak skvělý tvar (použity implantáty Ergonomix Motiva), které vypadají úplně dokonale, jak co se týče velikosti, tak i celkového vzhledu, na dotek přirozené, jizva minimální, kratoučká, bez otoku a radost obrovská. U nosu jsem měla představu co chci a co naopak v žádném případě nechci a pan doktor mě vyslechl, trpělivě prošel fotky a opravdu vytvořil nos, který je přesně tak, jak jsem si přála: rovný, bambule pryč a místo ní krásná plošinka, zkrácený, ale přitom ne pršák. I když je ještě malinko nateklý, už ted jsem naprosto spokojená. Čekala a promýšlela jsem tyto dva zákroky již od puberty a jsem nesmírně ráda, že jsem si nakonec počkala a vybrala tohoto chirurga. Za dvě hodinky spánku mě zbavil mých veškerých estetických trápení. Opravdu vřele doporučuji. PS na Esthe mají také skvelého anesteziologa, který mne zbavil mého největšího strachu z umělého uspání :) Více

• Plastický chirurg

„Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

1 názor

„Perfektní výsledek a komunikace. Liposukce bricha a oblasti pasu ze zadu. Na základe výsledku, doobjednané paže. Děkuji moc! Více

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy