Klinika Laser Esthetic

(8 názorů)

Klinika Laser Esthetic

Washingtonova 17

110 00 , Praha , hl. město Praha

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť poskytují nadstandardní péči, která není hrazena ze zdravotního pojištění

• Klinika Laser Esthetic
je renomovanou klinikou, která nabízí své odborné lékařské služby již více jak 15 let.
Klinika poskytuje vysoce odbornou péči odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Zaměření kliniky na estetickou a preventivní medicínu zahrnuje zejména zákroky plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, cévní chirurgie, diagnostiky, sonografie a preventivního lékařství. Veškerou ambulantní, operační i lůžkovou péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Klinika je držitelem mezinárodního certifikátu kvality ISO 9001:2008 a akreditovaným školícím zařízením pro využití laserů v medicíně.
• špičkově vybavené laserové centrum
• moderní přístrojové vybavení dvou operačních sálů
• maximální komfort a bezpečí vysoce odborné výkony nejen zkušených lékařů, ale celého zdravotnického týmu
• pooperační péče na intermediálním pokoji s centrálním monitoringem základních životních funkcí
• nepřetržitý dohled anesteziologa
• zdarma pooperační doléčení jizev laserem samozřejmostí
• nadstandardní strava (výběr z pěti jídel)
• volné připojení k WiFi
• parkování v objektu kliniky
• komorní a rodinné prostřední, absolutní diskrétnost
více informaci na www.laseresthetic.cz
Zákroky:

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Simona Bedřichová laserová léčba kožní léze

Musím se také připojit a nechápu některé názory zde, také si kladu otázku, kde je chyba ???? Na které straně ???? Paní doktorka je absolutní profesionál v laserové léčbě, prošla jsem mnoho zařízení, ale v Laser Esthetic to opravdu funguje, v čele s paní doktorkou Bedřichovou. Absolutně doporučuji, měla jsme odstranění znamének a ještě botox, vše naprostá spokojenost a paní doktorka skvělá, má dob rý humor a je velmi lidská !
    Viola Antalová

Lékař: MUDr. Simona Bedřichová odstranění znamének

Po přečtení recenzí jsem byla trošku vystrašená, ale paní doktorka je prostě skvělá! Vše krásně vysvětlila, prohlédla a hned mi odstranila 4 znaménka z obličeje. Injekci jsem si nenechala dát - zákrok bolel, ale dalo se to přežít. Výsledek ještě nemohu zhodnotit, ale pro všechny, kteří se rozhodují a čtou negativní recenze zde chci přidat tu svou pozitivní. Paní doktorka je super a s důvěrou se na ní opět obrátím a co víc, budu se i těšit na setkání s ní.

Lékař: MUDr. Otakar Lucák botox

Špatná domluva, hrozný přístup nic nevysvětleno.poprve a naposled.arogance i ze strany manželky.ceny přemrštěné

Lékař: MUDr. Simona Bedřichová odstranění znamének

Dobrý den,chtěla bych ještě jednou i zde poděkovat p.dr.Bedřichové za její profesionalitu i lidský přístup,byla jsem na odstanění nepěkných útvarů v obličeji,erbiovým lasrem,měla jsem strach,a něvěděla comi čeká,paní dr.má smysl pro humor,moc šikovné ručky a to je pak nějaký strach tutam,začínám se vylupovat ,ale vše bez větší bolesti jsme zvládly snad i s úsměvem.Příroda mi jich nadělila trochu více,než bych si sama přála,takže se ještě sama ráda vrátím k dalšímu odstranění na krku,dnes už vím co mě čeká a nebojím se vůbec ničeho.Jak se zahojím sem u Vás zpět.Moc děkuji všem i sestřičce i personálu,za profesionální služby.

Lékař: MUDr. Simona Bedřichová léčba akné

Dobrý den, je mi 21let a bojovala jsem s akné, odmítala jsem kůvli tomu chodit z domu. Vyzkoušela jsem spoustu mastí, krémů, jídelníčků, procedůr a metod, když jsem dostala doporučení na tuto kliniku, byla jsem zoufalá, schopna podstoupit cokoli.
    Paní doktorka mi doporučila mast, o které jsem se nasledně dozvěděla, že je na můj problém nedostačující, 2x týdně jsem docházela na jakýsi ozařování fialového a červeného světla, který mi z obličeje udělal minové pole. Bylo mi řečeno, že pleť se začne zlepšovat minimálně po 10ti aplikacích za 800kč. Potom mě pleť svěděla tak, že jsem měla chuť si rozškrábat obličej, logicky jsem měla zakazáno mačkat. Na každém centimetru jsem měla bolák, ať už bílý nebo červený. Bylo to hrozné styděla jsem se mluvit na lidi, ale věřila jsem doktorce. Teď zpětně lituji toho, že jsem to neřešila, alespoň touto recenzí někomu pomůžu, aby zvážil své rozhodnutí, čas a také peníze.

Lékař: MUDr. Ivana Úlehlová kožní výplně, odstranění kožních výrůstků laserem

Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková

Lékař: Prim. MUDr. Miroslav Krejča zvětšení prsou

Když jsem se rozhodla zvětšit prsa, jasná volba byl pan doktor Krejča. Už moje maminka si ho velice chválila za jeho přístup a pěči. Prsa mi díky cvičení skoro zmizela a já chtěla mít plný dekolt pro svůj pocit ženskosti a ten teď právě mám. Nečekala jsem, jak štastná díky této operaci budu! Shodli jsme se s panem dokotorem na velikosti, která sedí k mé postavě. Právě konzultace s panem doktorem jsou velice příjemné, je velmi lidský a milý. Vše Vám vysvětlí, ukáže a vy se tím pádem ještě více tešíte na zákrok. V klinice o mě bylo skvěle postaráno. Operace proběhla bez potíží, tak jak měla. Ani bolest po operaci nebyla hrozná, byla jsem připravená na větší. Den po operaci jsem se vrátila zpět domů. Všechy pokyny od pana doktora a sestřiček jsem dodržovala pečlivě, byla v klidu a každou kontrolu u pana doktora jsem byla víc a víc spokojenější. Po dobu dvou měsíců jsem byla opatrná, protože jsem si nedovolila pokazit, tak dokonale provedené dílo a doporučuji to všem ženám, aby nepodceňovaly rekonvalescenci!!Nosila jsem speciální podprsenku nakonec tři měsíce, protože jsem v ní byla jistější a i teď si jí na spání ráda vemu. S cvičením jsem začla po 5 týdnech, jen chůzi na pásu. Postupně jsem přidávala silové treninky. Prsa mají krásný a přirozený tvar, i když mám kulaté implantáty. Lidé, kteří nevědí, že jsem operaci podsoutila ani kolikrát nepoznají, že mám prsa umělá. Dovolím si říct, že mám dokonalý dekolt a že jsem tak krásně, čistě udělaný zákrok ještě neviděla! Recenzi píši až po 9 měsících po zákroku a jsem více než spokojená..Jizvičky jsou maličké. Nemůžu víc než doporučovat a chválit pana doktora Krejču za jeho přístup a jak už jsem zmiňovala dokonale odvedenou práci!

Lékař: MUDr. Ivana Úlehlová léčba akné

Velmi příjemné vystupování. Velice šetrná, jemná a detailní v ošetření. Zájem o klienta a jeho problém, snaží se opravdu pomoci. Předepsala mi přípravky na akné, který mi opravdu fungují. Jsem velice spokojena. Paní doktorku mohu jen doporučit.