Klinika Laser Esthetic

(109 názorů)

Klinika Laser Esthetic

Washingtonova 17

110 00 , Praha , hl. město Praha

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť poskytují nadstandardní péči, která není hrazena ze zdravotního pojištění

• Klinika Laser Esthetic
je renomovanou klinikou, která nabízí své odborné lékařské služby již více jak 15 let.
Klinika poskytuje vysoce odbornou péči odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Zaměření kliniky na estetickou a preventivní medicínu zahrnuje zejména zákroky plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, cévní chirurgie, diagnostiky, sonografie a preventivního lékařství. Veškerou ambulantní, operační i lůžkovou péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Klinika je držitelem mezinárodního certifikátu kvality ISO 9001:2008 a akreditovaným školícím zařízením pro využití laserů v medicíně.
• špičkově vybavené laserové centrum
• moderní přístrojové vybavení dvou operačních sálů
• maximální komfort a bezpečí vysoce odborné výkony nejen zkušených lékařů, ale celého zdravotnického týmu
• pooperační péče na intermediálním pokoji s centrálním monitoringem základních životních funkcí
• nepřetržitý dohled anesteziologa
• zdarma pooperační doléčení jizev laserem samozřejmostí
• nadstandardní strava (výběr z pěti jídel)
• volné připojení k WiFi
• parkování v objektu kliniky
• komorní a rodinné prostřední, absolutní diskrétnost
více informaci na www.laseresthetic.cz
Zákroky:

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Květa Gazdíková

• J

Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím.

• K

Moc příjemná paní, která se vážně zajímá o to co vás trápí a snaží se vyřešit váš problém, úžasný přístup!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Pavel Hlava

Plastický Chirurg, MUDr.

• P

Byla jsem na klinice Laser esthetic a pan doktor mi dělal facelifting - profesionální a vstřícný doktor, odvedl skvělou práci, vřele doporučuji.

• D

Pan doktor možná umí nosy,ale to ostatní hrůza,jsem po abdominoplastice,kdy vypadám skoro stejně tak jako před,akorát že navíc mě hyzdí ošklivá jizva a lituju že jsem k němu šla,asi nemá zájem na tom,aby něco vědomě udělal špatně,ale on to prostě neumí,proto si dobře rozmyslete jestli k němu na nějaký zákrok půjdete.kolegyni dělal augmentaci a výsledek je taky neuspokojivý.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Michal Entner

Chirurg, Plastický Chirurg, MUDr.

• Z

Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji.

• H

Veliká spokojenost s panem doktorem! Byla jsem u něho na klinice Laser esthetic na tumescenční liposukci a výsledek je skvělý, navíc mě moc potěšil jeho přístup a starostlivost. Cítila jsem se tam opravdu dobře.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Milan Bartášek

Chirurg, MUDr.

• K

K panu Bartáškovi chodím pravidelně každý rok na kontrolu. Je to profesionál !
      S odstraněním křečových žil metodu VNUS Closure, jsem byla velmi spokojená a překvapená výsledkem. Neměla jsem žádné problémy vykonávat svou práci. Hned druhý den jsem fungovala jako vždy. Rychle se vše hojilo. S klasickou operací se to nedá vůbec srovnat !
      Pan doktor je pro mě kouzelník. Jako jediný lékař, mi opravdu dokázal pomoct a stále pomáhá. Léčba je účinná. Pokud je potřeba, absolvuji na podzim nebo na jaře sklerotizaci - odstranění malých žilek. Jsem nyní velmi spokojená a pana doktora mohu jen doporučit.

• P

U pana Bartáška jsem byla na odstranění křečových žil radiofrekvenční metodou a jsem opravdu spokojená. Je pravda, že jsem si za zákrok musela zaplatit, ale v porovnání s běžným odstraněním se to nedá srovnat. Už druhý den jsem mohla do práce. Kamarádka, která tuto operaci podstoupila běžným způsobem na pojišťovnu se z toho vzpamatovávala velmi dlouho. Panu doktorovi touto cestou velmi děkuji

• Ivana Úlehlová

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: atopický ekzém, předepsat masti

Mám atopický ekzém od dětství, proto potřebuji k tomu masti, i s kortizonem i bez koritzonu proti suchosti. Lékařka hned začala mě vyptávat, proč změním lékaře, proč nemám dokumentaci od předchozího - to jsem bohužel neměla, ale to vyptávání hned způsobilo nepřátelskou atmosféru.

Řekla jsem ji co běžně používám, která mast způsobí mi nejlíp a co používám proti suchosti. Mám víc než 40 let zkušeností, a nejsem proti experimentů, ale tyhle ty osvědčené masti jsem chtěla pro jistotu mít.

Ona mi předepsala něco jiného, co vůbec není špatný jako pokus (100g asi stačí na 2 týdny - ani nenavrhovala kontrolu za 2 týdny...), ale odmítala předepsat tyhle ty které vím že fungují, naprosto vyhodila mě.

Prý proti suchosti nic víc nepotřebuji nebo můžu si koupit bez receptu - jenomže s receptem je to zadarmo, ale prý ona má nějaký rozpočet který nesmí přeskočit. Tomu nerozumím, jsem si myslela že to nahradí pojišťovna komu platím hodně.
      Předchozí lékařka v Brně sama navrhovala že předepíše největší dávku, odtud znám že je to možné...

Po hádání se sestrou která zkusila tuto nepříjemnou situaci nějak vyřešit, nakonec lékařka aspoň dala mi recept na tuto nejdůležitější mast ale celá návštěva a neochotnost tam mi hodně naštvala.

Nedoporučuji.

Anebo možná jenom mě ona nechtěla jako pacienta mít a trochu schválně se chovala tak protivně? Protože ostatní tady mají opačnou zkušenost...

• L
      Umístění: Klinika Laser EstheticSlužby: kožní výplně, odstranění kožních výrůstků laserem

Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Miroslav Krejča

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Dobrý den,
      U pana doktora jsem byla již 2x, augmentace a následná augmentace po prasklem implantátu. Vždy mi bylo vše podrobně vysvetelno, pan doktor je milý a precizní. Jelikož má mnohaletou práxi nejen v plastické chirurgii, dokáže posoudit co je našim rozmarem a co je potřeba řešit. Není to plasticky chirurg, který do Vas za každou cenu řeže a chce vytěžit maximum, je to doktor s lidským přístupem a vždy zváží, zdali je potřeba ještě dalšího podrobného vysetreni, aby předešel případným komplikacím. Mohu jen doporučit! Rada se k němu přihlásím znovu...:-)

• Umístění: Klinika Laser EstheticSlužby: zvětšení prsou

Když jsem se rozhodla zvětšit prsa, jasná volba byl pan doktor Krejča. Už moje maminka si ho velice chválila za jeho přístup a pěči. Prsa mi díky cvičení skoro zmizela a já chtěla mít plný dekolt pro svůj pocit ženskosti a ten teď právě mám. Nečekala jsem, jak štastná díky této operaci budu! Shodli jsme se s panem dokotorem na velikosti, která sedí k mé postavě. Právě konzultace s panem doktorem jsou velice příjemné, je velmi lidský a milý. Vše Vám vysvětlí, ukáže a vy se tím pádem ještě více tešíte na zákrok. V klinice o mě bylo skvěle postaráno. Operace proběhla bez potíží, tak jak měla. Ani bolest po operaci nebyla hrozná, byla jsem připravená na větší. Den po operaci jsem se vrátila zpět domů. Všechy pokyny od pana doktora a sestřiček jsem dodržovala pečlivě, byla v klidu a každou kontrolu u pana doktora jsem byla víc a víc spokojenější. Po dobu dvou měsíců jsem byla opatrná, protože jsem si nedovolila pokazit, tak dokonale provedené dílo a doporučuji to všem ženám, aby nepodceňovaly rekonvalescenci!!Nosila jsem speciální podprsenku nakonec tři měsíce, protože jsem v ní byla jistější a i teď si jí na spání ráda vemu. S cvičením jsem začla po 5 týdnech, jen chůzi na pásu. Postupně jsem přidávala silové treninky. Prsa mají krásný a přirozený tvar, i když mám kulaté implantáty. Lidé, kteří nevědí, že jsem operaci podsoutila ani kolikrát nepoznají, že mám prsa umělá. Dovolím si říct, že mám dokonalý dekolt a že jsem tak krásně, čistě udělaný zákrok ještě neviděla! Recenzi píši až po 9 měsících po zákroku a jsem více než spokojená..Jizvičky jsou maličké. Nemůžu víc než doporučovat a chválit pana doktora Krejču za jeho přístup a jak už jsem zmiňovala dokonale odvedenou práci!

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

• Simona Bedřichová

• S
      Umístění: Klinika Laser EstheticSlužby: léčba akné

Dobrý den, je mi 21let a bojovala jsem s akné, odmítala jsem kůvli tomu chodit z domu. Vyzkoušela jsem spoustu mastí, krémů, jídelníčků, procedůr a metod, když jsem dostala doporučení na tuto kliniku, byla jsem zoufalá, schopna podstoupit cokoli.
      Paní doktorka mi doporučila mast, o které jsem se nasledně dozvěděla, že je na můj problém nedostačující, 2x týdně jsem docházela na jakýsi ozařování fialového a červeného světla, který mi z obličeje udělal minové pole. Bylo mi řečeno, že pleť se začne zlepšovat minimálně po 10ti aplikacích za 800kč. Potom mě pleť svěděla tak, že jsem měla chuť si rozškrábat obličej, logicky jsem měla zakazáno mačkat. Na každém centimetru jsem měla bolák, ať už bílý nebo červený. Bylo to hrozné styděla jsem se mluvit na lidi, ale věřila jsem doktorce. Teď zpětně lituji toho, že jsem to neřešila, alespoň touto recenzí někomu pomůžu, aby zvážil své rozhodnutí, čas a také peníze.

• L

Cca 5 let mne na očním víčku trápilo něco, co jsem laicky označoval za znaménko. Vzhledem k důvěře, kterou jsem za několik let k této známé klinice načerpal, neváhal jsem a obrátil se s žádostí o termín kontroly tohoto "znaménka" právě v Laser Esthetic. Přednostní termín bych asi zmiňovat neměl, protože jej pak bude chtít každý, ale bylo by škoda za něj zde paní ředitelce Cíchové nepoděkovat. V pátek později odpoledne jsem přišel na kliniku s mírnou obavou, co mě bude čekat. Paní doktorka Bedřichová si mne ale okamžitě získala svým profesionálním a přitom lidským přístupem. Po bližší kontrole "útvaru" na víčku a i dalších znaménkách (správně fibromech) na krku jsme se s paní doktorkou domluvili, že když se budu o místa po "znaménkách" správně starat během letních měsíců, můžeme přejít k odstranění. Jako správný odvážný muž jsem si nechal píchnout lokální anestetikum a během maximálně 10 minut mi paní doktorka se sestřičkou odstranily erbiovým laserem veškeré nežádoucí útvary. Celý zákrok provázela přátelská atmosféra a úsměv všech tří. Na závěr jsem dostal opět upozornění, jak se o ošetřená místa starat zejména s ohledem na sluneční záření. Dnes, s odstupem 6 týdnů mám víčko bez znaménka a bez výraznějšího zbarvení. Na krku po fibromech není ani vidu. Tímto bych chtěl celému týmu kliniky Laser Esthetic poděkovat za prvotřídní péči. Vím, že pro odstranění většího znaménka, už příště o formě ani o klinice nebudu vůbec přemýšlet. S přáním mnoha dalších spokojených klientů / pacientů.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Otakar Lucák

Plastický Chirurg, MUDr.

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: operace prsou

Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce.

• E

V máji 2014 má operoval dr.Lucak.Výsledok je katastrofálny.Bol to môj sen mať opäť krásne,pevné prsia a za sumu takmer 3000€ mám síce pevnejšie ale opäť padnuté prsia.Od začiatku som mala problémy,po operacii sa neprišiel ani dr.spýtať ako sa cítim,videla som iba sestričku a po operácii ráno som sa nestihla ani ucesat a museli sme odist,cesta nám trvala skoro 4,5 hod.a kontroly 5 min.Pooperačné problémy trvali dlho a tých má zbavil až na ny chirurg v našom meste.
      Po ročnej kontrole mi dr.Lucak navrhol s úplným kľudom ďalšiu op,ďalšiu úpravu,samozrejme ďaľšie €,ale ja som sla do operácie s tým,že ďalšia nebude potrebná a € tiež na stromoch nerastú.
      Moje zhrnutie:maximálna nespokojnosť s prístupom a o výsledku ani nehovoriac.Som strasne sklamaná.Lutujem cas a €,ktoré som vrazila do opky na tejto klinike!

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře