Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť poskytují nadstandardní péči, která není hrazena ze zdravotního pojištění

• Klinika Laser Esthetic
je renomovanou klinikou, která nabízí své odborné lékařské služby již více jak 15 let.
Klinika poskytuje vysoce odbornou péči odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Zaměření kliniky na estetickou a preventivní medicínu zahrnuje zejména zákroky plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, cévní chirurgie, diagnostiky, sonografie a preventivního lékařství. Veškerou ambulantní, operační i lůžkovou péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Klinika je držitelem mezinárodního certifikátu kvality ISO 9001:2008 a akreditovaným školícím zařízením pro využití laserů v medicíně.
• špičkově vybavené laserové centrum
• moderní přístrojové vybavení dvou operačních sálů
• maximální komfort a bezpečí vysoce odborné výkony nejen zkušených lékařů, ale celého zdravotnického týmu
• pooperační péče na intermediálním pokoji s centrálním monitoringem základních životních funkcí
• nepřetržitý dohled anesteziologa
• zdarma pooperační doléčení jizev laserem samozřejmostí
• nadstandardní strava (výběr z pěti jídel)
• volné připojení k WiFi
• parkování v objektu kliniky
• komorní a rodinné prostřední, absolutní diskrétnost
více informaci na www.laseresthetic.cz
Zákroky:
• plastická operace očních víček
• plastická operace nosu
• plastická operace obličeje a krku , Facelift
• plastická operace ušních boltců
• zvětšení prsů implantáty
• zvětšení prsů vlastním tukem
• modelace povislých prsů
• zmenšení prsů
• plastická operace břicha
• ambulantní tumescenční liposukce
• vibrační liposukce
• laserové odstranění mateřských znamének
• laserové odstranění pigmentací

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (13)

MUDr. Michal Entner Běžný termín

Byla jsem na operaci horních víček a jsem velmi spokojená. Přístup pana doktora velmi profesionální, lidský. Měla jsem z operace samotné velké obavy a vše proběhlo skvěle.

Prim. MUDr. Miroslav Krejča konzultace v oboru plastické chirurgie

Na operaci jsem zatím nebyla, ale musím rict, ze je pan doktor moc mily, empaticky a nemohu si konzultaci vynachvalit.

MUDr. Ivana Úlehlová laserové odstranění kožních výrustků

Dnes již podruhé na zákroku odstranění znamének laserem u paní doktorky, poprvé v roce 2019. Citlivý přístup, podrobné vysvětlení, doporučení domácího ošetření. Během bezbolestného zákroku milá, empatická.

MUDr. Ivana Úlehlová laserové odstranění kožních výrustků

Odstranění znamínek laserem na Klinice Laser Esthetic u paní doktorky Úlehlové bylo skvělé a pohodové. Bojím se všeho, zejména bolesti. Ale paní doktorka znamínka řádně vyšetřila, vše vysvětila. Lidský přístup. Rychlé a kvalitní ošetření. Mohu jen doporučit.

Prim. MUDr. Miroslav Krejča Facelifting různé modifikace a rozsahy

u pana doktora jsem byla na quickliftu, vše proběhlo skvěle, komunikace výborná, zákroku v místním znecitlivění jsem se bála, ale pan doktor mě celou dobu uklidňoval a moc děkuji za jeho profesionální práci, s výsledkem jsem velice spokojená a i všechny kontroly byly v pořádku. Určitě doporučuji pana doktora Krejču a příště se zase ráda svěřím do jeho rukou

MUDr. Simona Bedřichová laserová léčba kožní léze

Musím se také připojit a nechápu některé názory zde, také si kladu otázku, kde je chyba ???? Na které straně ???? Paní doktorka je absolutní profesionál v laserové léčbě, prošla jsem mnoho zařízení, ale v Laser Esthetic to opravdu funguje, v čele s paní doktorkou Bedřichovou. Absolutně doporučuji, měla jsme odstranění znamének a ještě botox, vše naprostá spokojenost a paní doktorka skvělá, má dob rý humor a je velmi lidská !
    Viola Antalová

MUDr. Simona Bedřichová odstranění znamének

Po přečtení recenzí jsem byla trošku vystrašená, ale paní doktorka je prostě skvělá! Vše krásně vysvětlila, prohlédla a hned mi odstranila 4 znaménka z obličeje. Injekci jsem si nenechala dát - zákrok bolel, ale dalo se to přežít. Výsledek ještě nemohu zhodnotit, ale pro všechny, kteří se rozhodují a čtou negativní recenze zde chci přidat tu svou pozitivní. Paní doktorka je super a s důvěrou se na ní opět obrátím a co víc, budu se i těšit na setkání s ní.

MUDr. Otakar Lucák botox

Špatná domluva, hrozný přístup nic nevysvětleno.poprve a naposled.arogance i ze strany manželky.ceny přemrštěné

MUDr. Otakar Lucák

Zdravím Vás. Omlouvám se, ale opravdu si nejsem jist, na koho jste recenzi psala. Ale pokud zmiňujete, že jsem nic nevysvětlil, nepodal žádné informace, pak jste asi byla u jiného lékaře. Patřím mezi ty, kteří věnují konzultacím nejvíce času. Navíc, po prodeji kliniky se nyní plastické chirurgii věnuji pro zábavu, o to více a rád se svými klienty komunikuji, a to nejen o odborných věcech. Lidé mne zajímají. O tom, zda jsem arogantní musí rozhodnout spíše mí jiní pacienti. Já si to nemyslím, protože mám svou práci a své pacienty mám rád. Proto tuto práci dělám. Že jste asi byla u jiného lékaře a na jiném pracovišti svědčí i Vaše zmínka o arogantnosti mé ženy, která se mnou nepracuje již minimálně 7 let. A ceny nastavuje klinika, na které není pracuji a jsou v porovnání s okolními klinikami naprosto srovnatelné. Nicméně, v každém případě je mi líto, že jste získala negativní dojem, ať za tím stálo cokoliv. Přeji Vám jen to nejlepší. MUDr. Otakar Lucák

MUDr. Simona Bedřichová odstranění znamének

Dobrý den,chtěla bych ještě jednou i zde poděkovat p.dr.Bedřichové za její profesionalitu i lidský přístup,byla jsem na odstanění nepěkných útvarů v obličeji,erbiovým lasrem,měla jsem strach,a něvěděla comi čeká,paní dr.má smysl pro humor,moc šikovné ručky a to je pak nějaký strach tutam,začínám se vylupovat ,ale vše bez větší bolesti jsme zvládly snad i s úsměvem.Příroda mi jich nadělila trochu více,než bych si sama přála,takže se ještě sama ráda vrátím k dalšímu odstranění na krku,dnes už vím co mě čeká a nebojím se vůbec ničeho.Jak se zahojím sem u Vás zpět.Moc děkuji všem i sestřičce i personálu,za profesionální služby.

MUDr. Simona Bedřichová léčba akné

Dobrý den, je mi 21let a bojovala jsem s akné, odmítala jsem kůvli tomu chodit z domu. Vyzkoušela jsem spoustu mastí, krémů, jídelníčků, procedůr a metod, když jsem dostala doporučení na tuto kliniku, byla jsem zoufalá, schopna podstoupit cokoli.
    Paní doktorka mi doporučila mast, o které jsem se nasledně dozvěděla, že je na můj problém nedostačující, 2x týdně jsem docházela na jakýsi ozařování fialového a červeného světla, který mi z obličeje udělal minové pole. Bylo mi řečeno, že pleť se začne zlepšovat minimálně po 10ti aplikacích za 800kč. Potom mě pleť svěděla tak, že jsem měla chuť si rozškrábat obličej, logicky jsem měla zakazáno mačkat. Na každém centimetru jsem měla bolák, ať už bílý nebo červený. Bylo to hrozné styděla jsem se mluvit na lidi, ale věřila jsem doktorce. Teď zpětně lituji toho, že jsem to neřešila, alespoň touto recenzí někomu pomůžu, aby zvážil své rozhodnutí, čas a také peníze.

Kontakt

Washingtonova 17, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps