Botox Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Plastický chirurg

„Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se. Více

Jeseniova 30, Praha Mapa

FORMÉ clinic

od 1 600 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

• Plastický chirurg, Chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

od 2 000 kč

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Plastický chirurg

„Velmi příjemný p.doktor.Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a poradil.Doporučuji všem, kteří chtějí něco změnit na sobě. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Estetická a plastická chirurgie

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

od 1 500 kč

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

• Plastický chirurg

„Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit. Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Skvělý lékař a člověk. Opravil u mě modelací nesouměrně provedenou plastiku prsou po jiném plastickém chirurgovi. Za svojí prací si stojí a má cit pro tuto práci. Děkuji :) Více

Luční 7a/2776, Praha 3, Praha Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• „Sláva a díky paní Doktorce. Už od první chvíle bylo jasné, že se jedná o velmi příjemnou a sympatickou paní doktorku. Podání ruky na uvítanou je pro mě vždy prvním signálem správného doktora, ani paní doktorka tuto zdánlivou drobnost nevynechala. Pozorně naslouchá, podrobně vysvětluje a věnuje se člověku na 100% a to v příjemné vstřícné atmosféře. Vřele doporučuji a ještě jenou děkuji. Více

Bubenečská 284/12, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pan doktor je nejen štramák, ale také jemný a příjemný pan doktor. Vzbuzuje obrovskou důvěru. Nechala jsem si od něj povytáhnout padající tváře před třemi dny, s lokálním umrtvením. Při operaci mi pouštěl Beatles a celé 2 h si se mnou povídal. Uteklo to jako voda. :-) Teď jsem ještě dost oteklá a bolí to, ale věřím panu doktorovi, že mi pomohl opět k pocitu, že jsem hezká. Na kontrolu jdu za 10 dní. A těším se PS: ... a má bezvadnou sestřičku Příbram Více

Perfect Clinic

• „Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

Mánesova 36, Praha Mapa

Klinika Mediestetik

Dermatologické konzultace

500 Kč

• „perfektní přístup, špičkový výkon a příjemný ,lidský přístup a maximum informací bez jakýchkoliv poz. Jsem velmi spokojen jak se zákroky na mém obličeji, tak i v obličejové části mojí nezletilé dcery. Mohu jen doporučit a není to jen o penězích, všechno něco stojí, ale tady je výsledek výborný. Mita Lansky Více

Vítězné náměstí 10/829, Praha Mapa

Dermatovenerologická ordinace

od 2 000 kč

• Plastický chirurg

„U pana doktora jsem podstoupila plastiku nosu, zvetseni prsou a rtu pomoci implantátů . Jsem nadmíru spokojena, pan doktor byl milý, vstřícný, respektoval me prani. Mohu jen doporučit. Více

• Plastický chirurg

„Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic