Veramedica, s.r.o.

(6 názorů)

Veramedica, s.r.o.

Vítězné náměstí 10

160 00 , Praha , hl. město Praha

Korektivně dermatologická ambulance MUDr. Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií. Klientům nabízíme kromě léčby všech kožních onemocnění i široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků.
Klademe důraz na špičkové laserové vybavení a garantujeme aplikaci vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Sledujeme novinky, které přispívají k omlazení a pomáhají zpevnit kůži a vyhladit vrásky. Několikrát ročně absolvujeme školení ve špičkových evropských centrech.
Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ordinační hodiny

• Frakční CO2 rejuvenace
  • Chemický peeling
  • Blefaroplastika – plastika horních a dolních víček

Vyšetření

• Odborné čištění pleti při akné
  • Korekce jizev

Nemoci

• Laserové odstranění ochlupení
  • Laserové odstranění pigmentací a znamének
  • Laserové ošetření akné

Nejbližší zařízení

• Věra Terzijská

Dermatolog, MUDr.

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Refresh pleti- estetická dermatologie

Dnes jsem byla u paní doktorky na Skinboosteru v Perfect Clinic a celkovém refreshi obličeje. Skvělý přístup, medicínsky i lidsky. Jako velké plus vnímám i delší dobu konzultace, měla dost času se na všechno zeptat a zároveň jsem obdržela pár dermatologických rad navíc, včetně doporučení na vhodné produkty. Byla jsem příjemně překvapená a rozhodně doporučuji dál! Příjemná a profesionální doktorka!

• Š

profík,děkuji za mladší vzhled,šindelářová

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Dogoši

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Od mých 18 let do 23 me trapilo cysticke akne, prostridala jsem zhruba pet koznich, ale zadny mi nedokazal pomoci az potom, kdyz jsem objevila tuhle doktorku. MUDr. Eva Dogoši nasadila lecbu a po trech mesicich jsem mela po problemu, takhle dlouho jsem nemela hladkou plet ani nepamatuju, nejenom, ze mi pomohla uzdravit akne, ale i mou psychiku, urcite doporucuji, navic je moc mila a sympaticka.