Veramedica, s.r.o.

(4 názory)

Veramedica, s.r.o.

Vítězné náměstí 10

160 00, Praha, hl. město Praha

Korektivně dermatologická ambulance MUDr. Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií. Klientům nabízíme kromě léčby všech kožních onemocnění i široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků.
Klademe důraz na špičkové laserové vybavení a garantujeme aplikaci vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Sledujeme novinky, které přispívají k omlazení a pomáhají zpevnit kůži a vyhladit vrásky. Několikrát ročně absolvujeme školení ve špičkových evropských centrech.
Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ordinační hodiny

• Frakční CO2 rejuvenace
  • Chemický peeling
  • Blefaroplastika – plastika horních a dolních víček

Vyšetření

• Odborné čištění pleti při akné
  • Korekce jizev

Nemoci

• Laserové odstranění ochlupení
  • Laserové odstranění pigmentací a znamének
  • Laserové ošetření akné

Nejbližší zařízení

• Věra Terzijská

Dermatolog, MUDr.

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Refresh pleti- estetická dermatologie

Dnes jsem byla u paní doktorky na Skinboosteru v Perfect Clinic a celkovém refreshi obličeje. Skvělý přístup, medicínsky i lidsky. Jako velké plus vnímám i delší dobu konzultace, měla dost času se na všechno zeptat a zároveň jsem obdržela pár dermatologických rad navíc, včetně doporučení na vhodné produkty. Byla jsem příjemně překvapená a rozhodně doporučuji dál! Příjemná a profesionální doktorka!

• Š

profík,děkuji za mladší vzhled,šindelářová