Plastická operace nosu Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „u pana doktora jsem byla na quickliftu, vše proběhlo skvěle, komunikace výborná, zákroku v místním znecitlivění jsem se bála, ale pan doktor mě celou dobu uklidňoval a moc děkuji za jeho profesionální práci, s výsledkem jsem velice spokojená a i všechny kontroly byly v pořádku. Určitě doporučuji pana doktora Krejču a příště se zase ráda svěřím do jeho rukou Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

Plastická operace nosu

od 36 250 kč

• Plastický chirurg, Chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• Plastický chirurg

„Velmi příjemný p.doktor.Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a poradil.Doporučuji všem, kteří chtějí něco změnit na sobě. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Estetická a plastická chirurgie

• „V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu. Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

Perfect Clinic

• „Po radikálnějším zhubnutí jsem musel podstoupit odstranění převislé kůže. Byl jsem u paní doktorky Toríškové. Teď už je moje přeměna kompletní a jsem moc spokojenej. Ta změna je fantastická moc děkuju paní Doktorce, jsem velikým dlužníkem. Více

U Malvazinky 5, Praha Mapa

Klinika Malvazinky

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

• Plastický chirurg

„Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit. Více

• Plastický chirurg

„Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

Konzultace plastické chirurgie

500 Kč

• Plastický chirurg

„Pan doktor jsem skvělý lékař i člověk. Jako odborníka ho lze s klidným srdcem doporučit. Já k němu šla na výměnu implantátů po 17ti letech, počítala s klasickou modelací a nakonec mám modelaci pouze kolem dvorce a jsem velice spokojená Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Skvělý lékař a člověk. Opravil u mě modelací nesouměrně provedenou plastiku prsou po jiném plastickém chirurgovi. Za svojí prací si stojí a má cit pro tuto práci. Děkuji :) Více

Luční 7a/2776, Praha 3, Praha Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Plastický chirurg

„Pred 3 lety jsem u pana doktora absolvoval zvetseni licnich kosti pomoci implantatu a s vysledkem jsem stale vic nez spokojen. Mily personal, pan doktor se opravdu zajimal o vysledek jakeho chci dosahnout a dokonce mi udelal i simulaci vysledku zakroku pomoci rychle rozpustitelne injekce. Takovy zajem pomoci a opravdu rozumet problemu je velmi vzacny. Absolutne doporucuji. Více

• Plastický chirurg

„Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

1 názor

„Velmi šikovný a lidský doktor, ačkoliv je mladší generace jeho profesionalita je na vysoké úrovni.U pana doktora jsem absolvovala augmentaci prsou, vše probíhalo v pořádku a nemohu si na nic absolutně stěžovat. Už na samotné konzultaci se mi pan doktor Križko skoro hodinu věnoval a pořád jsme přeměřovali a porovnávali implantáty. Nechala jsem to nakonec na něm, protože jsem měla z rozhovoru pocit, že je to opravdový odborník a estét. Samotný zákrok na Brandeis Clinic byl neuvěřitelný. Uplně mě nadchli sestřičky, které se o mě po operaci starali, připadala jsem si jako v ráji, neskutečná lidskost,vynikající přístup,ochota.Vůbec celý personál byl k nezaplacení. Ještě tedy musím podotknout,že jsem nikdy nespala v tak luxusním a vytříbeném pokoji:-) Pan doktor se ihned ráno přišel za mnou podívat a dával mi pooperační instrukce, poté kontrola za týden. Nyní mám měsíc po operaci a prsa mám opravdu krásná.Jsem velmi spokojená i s jizvami, které nejdou vůbec vidět.Pana doktora Križka vřele všem doporučuji, opravdu velký talent a navíc s klukovským humorem :-)))))Erika Č. Více

Králodvorská 13, Praha Mapa

BRANDEIS CLINIC

1 názor

„Zkušená paní doktorka. Operaci břicha udělala na jedničku. Krásně si pohrála, jizva je úzká a skrytá pod kalhotkami.

Králodvorská 13, Praha Mapa

BRANDEIS CLINIC