(120 názorů)

Perfect Clinic Klinika plastické estetické chirurgie Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabíz... Více

Kartouzská 10

Praha, hl. město Praha

Komenského 519/7

Liberec, liberecký

Klinika plastické estetické chirurgie

Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabízí svým klientům.

Dnes disponuje dvěma klinikami v Praze a Liberci a pečlivě sestavený tým plastických
chirurgů zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací. V nabídce zastoupena i cévní chirurgie a moderní trend naplńuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou. Více na http://www.perfectclinic.cz/

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Praha

Klienti pražské Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení dvou operačních
sálů, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává také vlastní tým anesteziologů.

Poslední novinkou kliniky je celé nové patro, věnované pouze miniinvazivním a ambulantním výkonům. Takříkajíc „ na počkání“ se provádí operace víček, uší, zvětšení rtů, výplně vrásek, ambulantní liposukce a některé liftingové zákroky v obličeji a výplně vlastním tukem. Kromě kratších objednacích lhůt potěší klienty atraktivní design zákrokového sálku i odpočinkové zóny s vlastnoručními podpisy lékařů týmu Kufa – Pros.

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.

Nejbližší zařízení

• Jiří Paděra

Plastický Chirurg, MUDr.

• Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit.

• Výborný plastik,s výsledkem operace jsem nadmíru spokojená...Příjemný,milý,všechno vysvětlil...

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lukáš Frajer

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora ráda doporučím. Moje osobní zkušenost je velice dobrá. Od první chvíle na mě uděllal jen ten nejlepší dojem. Když plastika tak jedině Mudr. Lukáše Frajera :)

• Pan doktor je veliký profesionál a mohu jen doporučit!!! Velmi příjemný mladý muž, který dokáže nejen uklidnit svým hlasem, ale odvést perfektní práci. Když budu chtít něco na sobě vylepšit, tak jedině od něj.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Ferra

Plastický Chirurg, MUDr.

• MUDr. Ferra mi před pár lety operoval obě ruce (karpální tunel). Jsem naprosto spokojena. Jizvy nejsou téměř vidět, hybnost a cit v rukách je naprosto v pořádku. Během celého léčení byl velmi příjemný, vstřícný a pečlivý. Pana doktora všem doporučuji. Je to skvělý odborník na svém místě.

• P

U Mudr. Ferry jsem byla na modelaci prsou na Klinice Perfectclinic. Od pocatku - konzultace, az po zahojeni jizev byl velmi vstricny a ochotny probrat jakoukoliv otazku. Po operaci jsem necitila temer zadnou bolest a s vysledkem jsem velice spokojena. Pana doktora rozhodne doporucuji, opravdu velmi profesionalni pristup!!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Zdeněk Pros

• K
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: operace očních víček

Před měsícem byla jsem na operace horních víček, výsledek je fantasticky! Už skoro není vidět že jsem pozakroku. Trvalo to necelou hodinu a po třech dnech mohla jsem pracovat. Jsem velice spokojena. Doporučuji !

• L
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: zvětšení prsou

Byla jsem u pana doktora Prose 06/2017 na zvětšení prsou. Byla jsem spokojená jak s klinikou a přístupem, tak se zákrokem. Pana doktora jsem si vybrala na doporučení a byla to opravdu nejlepší volba, která mohla být! Pak doktor je vážně třída a jsem díky němu 100% spokojená.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Roman Kufa

Plastický Chirurg, Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: Modelace Prsou

Ziji v zahranici a pro modelaci jsem se rozhodovala dost dlouho. Vse jsem zaridila telefonicky a po emailech. Na termin jsem cekala 4 mesice a konzultace s doktorem probehla v den operace (pred predeslym schvalenim dle zaslanych fotek). Vsechno slo hladce a personal na klinice je naprosto uzasny.
      Pan doktor je profik a s jeho praci jsem naprosto spokojena. Jedna vec je, ze toho moc nenamluvi :) ale je to profik a vi co dela. Ja jsem se mu sverila naprosto. Jen jsem rekla, jak si prsa presdstavuju a jestli to jde. Panu doktoru Kufovi jsem duverovala, ze odvede skvely vysledek a taky ze jo.
      Na internetu je tolik informaci a videi, ze nakonec nepotrebujete ani nic moc probirat. Alespon ja jsem nepotrebovala zadne dlouhe diskuze s doktorem. V budoucnu bych urcite znovu zvolila pana doktora Kufu bez vahani.
      A 5* pro sestricky! Naprosto uzasne a zprijemni vam cely prubeh jak pred operaci tak po.
      Nemuzu si vynachvalit.

• Z
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: operace očních víček, facelift

Trochu mě tady překvapilo, že o Mudr. Kufovi někdo napíše, že je málomluvný, tak jsem se rozhodla zareagovat. Protože pan doktor snad ani reklamu nepotřebuje, jeho práce je tak výborná a profesionální, že pro to ani nemám výraz. Od začátku až do konce luxus. A že si drží nepatrný (opravdu jen nepatrný) odstup, se ani nedivím, protože se libí všem pacientkám :) a jen já vím o několika ženách v mém okolí, které u něho na konzultaci byly a chovaly se docela nevhodně, měly přihlouplé dvojsmyslné narážky a podobně :). Určitě to nemá jednoduché, ale vážně je skvělý. Vždy bych pro zákroky volila jeho nebo jeho kliniku. Žaneta

Podívejte se na všechny názory (60) na lékaře

• Jaroslav Hirňák

• R
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: Otoplastika

Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :)

• M

U pana doktora jsem před měsícem podstoupila augmentaci prsou a už teď jsem s výsledkem maximálně spokojená! Prsa jsou krásná a když jsem poprvé viděla jizvičky, tak jsem nevěřila vlastním očím, jak jsou malinké a tenoučké. Plastického chirurga jsem hledala velmi pečlivě a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tohoto a mohu všem doporučit jak pana doktora Hirňáka, tak Perfect Clinic. Mockrát děkuji!! Monika K.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Pavel Kobzík

• H
      Umístění: Perfect ClinicSlužby: Horní víčka

Dobrý den, po zákroku u pana doktora jsem MAXIMÁLNĚ spokojená s výkonem. Výsledek i když ještě není zcela zahojený je víc než luxusní. Samotný výkon jak pana doktora, tak celého týmu včetně paní Barbory na recepci je víc než profesionální, a za to si zaslouží velké DĚKUJI! Pokud bych ještě někdy potřebovala jakýkoliv zákrok, ráda se na pana doktora opět obrátím....vřele budu doporučovat dál. Stejně tak, jako mě byl doporučen.
      Všichni byli velmi milý, a ochotní.
      Pěkný den všem :-) Hana.