(16 názorů)

Perfect Clinic Klinika plastické estetické chirurgie Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabíz... Více

Kartouzská 10

Praha , hl. město Praha

Komenského 519/7

Liberec , liberecký

Klinika plastické estetické chirurgie

Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabízí svým klientům.

Dnes disponuje dvěma klinikami v Praze a Liberci a pečlivě sestavený tým plastických
chirurgů zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací. V nabídce zastoupena i cévní chirurgie a moderní trend naplńuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou. Více na http://www.perfectclinic.cz/

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Praha

Klienti pražské Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení dvou operačních
sálů, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává také vlastní tým anesteziologů.

Poslední novinkou kliniky je celé nové patro, věnované pouze miniinvazivním a ambulantním výkonům. Takříkajíc „ na počkání“ se provádí operace víček, uší, zvětšení rtů, výplně vrásek, ambulantní liposukce a některé liftingové zákroky v obličeji a výplně vlastním tukem. Kromě kratších objednacích lhůt potěší klienty atraktivní design zákrokového sálku i odpočinkové zóny s vlastnoručními podpisy lékařů týmu Kufa – Pros.

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: MUDr. Zdeněk Pros modelace prsou

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :)

• N
    Lékař: MUDr. Zdeněk Pros zvětšení prsou

Byla jsem na zvětšení prsou před par dny. Pan doktor je úžasný člověk,děla moc krásná prsa!! Už jsem od nej viděla více práci a vždy krásná a jak přírodní!!! Doporučuji!!!!!

• L
    Lékař: MUDr. Roman Kufa Běžný termín

Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup

• H
    Lékař: MUDr. Pavel Kobzík Horní víčka

Dobrý den, po zákroku u pana doktora jsem MAXIMÁLNĚ spokojená s výkonem. Výsledek i když ještě není zcela zahojený je víc než luxusní. Samotný výkon jak pana doktora, tak celého týmu včetně paní Barbory na recepci je víc než profesionální, a za to si zaslouží velké DĚKUJI! Pokud bych ještě někdy potřebovala jakýkoliv zákrok, ráda se na pana doktora opět obrátím....vřele budu doporučovat dál. Stejně tak, jako mě byl doporučen.
    Všichni byli velmi milý, a ochotní.
    Pěkný den všem :-) Hana.

• R
    Lékař: MUDr. Jaroslav Hirňák Otoplastika

Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :)

• M
    Lékař: MUDr. Roman Kufa Modelace Prsou

Ziji v zahranici a pro modelaci jsem se rozhodovala dost dlouho. Vse jsem zaridila telefonicky a po emailech. Na termin jsem cekala 4 mesice a konzultace s doktorem probehla v den operace (pred predeslym schvalenim dle zaslanych fotek). Vsechno slo hladce a personal na klinice je naprosto uzasny.
    Pan doktor je profik a s jeho praci jsem naprosto spokojena. Jedna vec je, ze toho moc nenamluvi :) ale je to profik a vi co dela. Ja jsem se mu sverila naprosto. Jen jsem rekla, jak si prsa presdstavuju a jestli to jde. Panu doktoru Kufovi jsem duverovala, ze odvede skvely vysledek a taky ze jo.
    Na internetu je tolik informaci a videi, ze nakonec nepotrebujete ani nic moc probirat. Alespon ja jsem nepotrebovala zadne dlouhe diskuze s doktorem. V budoucnu bych urcite znovu zvolila pana doktora Kufu bez vahani.
    A 5* pro sestricky! Naprosto uzasne a zprijemni vam cely prubeh jak pred operaci tak po.
    Nemuzu si vynachvalit.

• K
    Lékař: MUDr. Zdeněk Pros operace očních víček

Před měsícem byla jsem na operace horních víček, výsledek je fantasticky! Už skoro není vidět že jsem pozakroku. Trvalo to necelou hodinu a po třech dnech mohla jsem pracovat. Jsem velice spokojena. Doporučuji !

• Z
    Lékař: MUDr. Roman Kufa operace očních víček, facelift

Trochu mě tady překvapilo, že o Mudr. Kufovi někdo napíše, že je málomluvný, tak jsem se rozhodla zareagovat. Protože pan doktor snad ani reklamu nepotřebuje, jeho práce je tak výborná a profesionální, že pro to ani nemám výraz. Od začátku až do konce luxus. A že si drží nepatrný (opravdu jen nepatrný) odstup, se ani nedivím, protože se libí všem pacientkám :) a jen já vím o několika ženách v mém okolí, které u něho na konzultaci byly a chovaly se docela nevhodně, měly přihlouplé dvojsmyslné narážky a podobně :). Určitě to nemá jednoduché, ale vážně je skvělý. Vždy bych pro zákroky volila jeho nebo jeho kliniku. Žaneta

• L
    Lékař: MUDr. Zdeněk Pros zvětšení prsou

Byla jsem u pana doktora Prose 06/2017 na zvětšení prsou. Byla jsem spokojená jak s klinikou a přístupem, tak se zákrokem. Pana doktora jsem si vybrala na doporučení a byla to opravdu nejlepší volba, která mohla být! Pak doktor je vážně třída a jsem díky němu 100% spokojená.

• B
    Lékař: MUDr. Zdeněk Pros Výměna implantátu, prosakování silikonu

Pan doktor mě operoval poprvé v roce 2007, proto jsem pro operaci v roce 2017/leden zvolila opět jeho... Byla to ovšem velká chyba. Nejenže nerespektoval na jaké velikosti prsou jsme se dohodli. Také nedošlo na vyjmutí cyst, které měly být vyoperovány v průběhu operace, na žádost paní doktorky z mamo centra. Po operaci mi sdělil, že udělal kompromis a mám tedy o číslo větší prsa. Proč?! Byli jsme dohodnuti na výměně implantátu a případném zvětšení o zanedbatelnou velikost. Výsledek byl o číslo, vlastně ještě větší? ! Naprosto neprofesionální přístup, bez ohledu na profesi klientky, koníčky, stavbu těla a další. Musela jsem před nedávnem absolvovat operaci další, kdy mi byly cysty a obří implantáty vyjmuty...
    Pana doktora již nikomu nedoporučím.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu