(21 názorů)

Perfect Clinic Klinika plastické estetické chirurgie Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabíz... Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Kartouzská 10

Praha , hl. město Praha

Komenského 519/7

Liberec , liberecký

Klinika plastické estetické chirurgie

Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabízí svým klientům.

Dnes disponuje dvěma klinikami v Praze a Liberci a pečlivě sestavený tým plastických
chirurgů zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací. V nabídce zastoupena i cévní chirurgie a moderní trend naplńuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou. Více na http://www.perfectclinic.cz/

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Praha

Klienti pražské Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení dvou operačních
sálů, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává také vlastní tým anesteziologů.

Poslední novinkou kliniky je celé nové patro, věnované pouze miniinvazivním a ambulantním výkonům. Takříkajíc „ na počkání“ se provádí operace víček, uší, zvětšení rtů, výplně vrásek, ambulantní liposukce a některé liftingové zákroky v obličeji a výplně vlastním tukem. Kromě kratších objednacích lhůt potěší klienty atraktivní design zákrokového sálku i odpočinkové zóny s vlastnoručními podpisy lékařů týmu Kufa – Pros.

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Paděra modelace prsou

Skvele odvedena prace - vyjmuti imlantatu a zaroven odstraneni nevzhledne jizvy vznikle po drivejsi modelaci delane jinde. Zhruba po 2 letech neni misto rezu temer znat. Dekuji.

Lékař: MUDr. Lukáš Frajer Jiný

Pred 3 lety jsem u pana doktora absolvoval zvetseni licnich kosti pomoci implantatu a s vysledkem jsem stale vic nez spokojen.
    Mily personal, pan doktor se opravdu zajimal o vysledek jakeho chci dosahnout a dokonce mi udelal i simulaci vysledku zakroku pomoci rychle rozpustitelne injekce.
    Takovy zajem pomoci a opravdu rozumet problemu je velmi vzacny.
    Absolutne doporucuji.

Lékař: MUDr. Jiří Ferra modelace prsou

Pan doktor jsem skvělý lékař i člověk. Jako odborníka ho lze s klidným srdcem doporučit. Já k němu šla na výměnu implantátů po 17ti letech, počítala s klasickou modelací a nakonec mám modelaci pouze kolem dvorce a jsem velice spokojená

Lékař: MUDr. Roman Kufa zvětšení prsou

První konzultaci mě omylem nezapsali, takže jsem byla vsunuta mezi pacienty a konzultace tak byla na 5 min. Při druhé, řádnější konzultaci, si p.Kufa vyřizoval zprávu v telefonu, to už jsem měla zaplacenou zálohu. Operace měla být dvorcem, kvůli mini- modelaci a zmenšení bradavek a nechala jsem na něm zda kulaté nebo anatomické, tak abych ve výsledku měla vyplněnou i horní část. Plné trojky. Po probuzení jsem řízlá spodem, prsa jsou pětky -F a mám dražší anatomické, takže velké povislé prsa. Na dotaz proč jsem řízlá spodem, mi p. Kufa řekl, že je to tak lepší a méně komplikované. Za mě tedy kliniku ani Kufu nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Lukáš Frajer modelace prsou

U pana doktora jsem podstoupila plastiku nosu, zvetseni prsou a rtu pomoci implantátů . Jsem nadmíru spokojena, pan doktor byl milý, vstřícný, respektoval me prani. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Zdeněk Pros modelace prsou

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :)

Lékař: MUDr. Zdeněk Pros zvětšení prsou

Byla jsem na zvětšení prsou před par dny. Pan doktor je úžasný člověk,děla moc krásná prsa!! Už jsem od nej viděla více práci a vždy krásná a jak přírodní!!! Doporučuji!!!!!

Lékař: MUDr. Roman Kufa Běžný termín

Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup

Lékař: MUDr. Pavel Kobzík Horní víčka

Dobrý den, po zákroku u pana doktora jsem MAXIMÁLNĚ spokojená s výkonem. Výsledek i když ještě není zcela zahojený je víc než luxusní. Samotný výkon jak pana doktora, tak celého týmu včetně paní Barbory na recepci je víc než profesionální, a za to si zaslouží velké DĚKUJI! Pokud bych ještě někdy potřebovala jakýkoliv zákrok, ráda se na pana doktora opět obrátím....vřele budu doporučovat dál. Stejně tak, jako mě byl doporučen.
    Všichni byli velmi milý, a ochotní.
    Pěkný den všem :-) Hana.

Lékař: MUDr. Jaroslav Hirňák Otoplastika

Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :)