O nás

Perfect Clinic

Klinika plastické estetické chirurgie

Perfect Clinic získala své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabízí svým klientům.

Dnes disponuje dvěma klinikami v Praze a Liberci a pečlivě sestavený tým plastických
chirurgů zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací. V nabídce zastoupena i cévní chirurgie a moderní trend naplńuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou. Více na http://www.perfectclinic.cz/

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Praha

Klienti pražské Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení dvou operačních
sálů, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává také vlastní tým anesteziologů.

Poslední novinkou kliniky je celé nové patro, věnované pouze miniinvazivním a ambulantním výkonům. Takříkajíc „ na počkání“ se provádí operace víček, uší, zvětšení rtů, výplně vrásek, ambulantní liposukce a některé liftingové zákroky v obličeji a výplně vlastním tukem. Kromě kratších objednacích lhůt potěší klienty atraktivní design zákrokového sálku i odpočinkové zóny s vlastnoručními podpisy lékařů týmu Kufa – Pros.

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (32)

MUDr. Roman Kufa zvětšení prsou

Operace proběhla bez komplikací, pan Kufa je bezesporu profesionál. Jen bych si příště vybrala jiného doktora, protože pan doktor Kufa byl velmi skoupý na slovo a výsledek operace není takový, jak jsem si přála. Byla jsem u něj na augmentaci a krátká návštěva spočívala v tom, že mi přiložil k prsům vzorek implantátů a zeptal se: "takhle?" Já jsem pod pocitem spěchu (z jeho strany) souhlasila. Poté jsem do Perfect clinic volala, že bych ráda ještě prodiskutovala velikost implantátů. na recepci mi řekli, že to proberu až před operací. Před operací jsem několikrát musela zažádat, aby doktor přišel se mnou velikost prokonzultovat. Nakonec to bylo až na samotném sále. Velikost není taková, jak jsem si představovala, i přes to, že jsem mu ukazovala fotky. Pan doktor podle mě postrádá potřebnou empatii a mě jako pacientce se nevěnoval dostatečně.

MUDr. Jiří Paděra plastická operace nosu

Bohužel musím velmi negativně hodnotit. Nebudu hodnotit přístup pana lékaře po lidské stránce ale výsledek operace. V roce 2018 jsem s panem dr. Paděrou měla rhinoplastiku na doporučení mé známé. Můj nos potřeboval upravit nejen profilu ale především ze předu a to jeho vychýlenou osu. To se panu doktorovi vůbec nepodařilo a nos vypadal ještě křivější než kdy před tím. Následují rok jsem k panu doktorovi šla na reoperaci. A však druhá operace nedopadla o nic lépe, problémy s dýcháním o vychýlené ose a celkovému vizuálu už ani nemluvím.
    Třetí operaci už jsem u pana doktora podstupovat opravdu nechtěla, právě sedím se sádrou a modlím se, že tentokrát to vyšlo. Minimálně s přístupem a celkovou dokumentací jako si nový pan doktor pořídil jsem spokojená.
    Věřím, že pan Paděra je dobrý doktor, ale sám by měl vědět kde jsou jeho meze a těžší případy odmítnout, není na tom vůbec nic špatného. Naopak si myslím, že by mnoho lidí ušetřil nejen reoperací ale i peněz.

MUDr. Roman Kufa plastická operace nosu

Nos dle mých ocekavani! Velmi šikovný chirurg, u kterého jsem byla na reoperaci a konečně mě pohled do zrcadla opravdu těší. :))

MUDr. Jiří Paděra modelace prsou

Pan doktor Paděra je vynikající chirurg. O tom žádná. Výsledek je perfektní! Jen je trochu přísný při komunikaci, ale radši budu mít hezká prsa, než příjemný pokec a odfláknutou operaci :D

MUDr. Jiří Paděra plastická operace nosu

Pán doktor Padera ma zlate ruky bola som u neho pred 14 dňami na plastike nosu a som strasne spokojná a stastna výsledok uplne preskočil moje očakávania nemôžem nič viac len doporučiť .Som strasne stastna že som bola práve u neho.Nemám čo viac ani dodat doporučujem!

MUDr. Jiří Paděra plastická operace nosu

U pána doktora som sa rozhodla podstúpiť Rhinoplastiku a musím povedať, že som nadmieru spokojná so všetkým, ale najviac s konečným výsledkom, vďaka ktorému sa mi určite zmení kvalita života. Pán doktor Jiří Padeta má zlaté ruky! Ďakujem

MUDr. Jiří Paděra modelace prsou

mimořádně dobrý lékař, profesionál, příjemná komunikace, empatický. Vše pečlivě vysvětlí a ukáže. Zmenšení prsou o 4 velikosti není snadný úkol, ale dálo se to zvládnout na 1+. Nemohla jsem si přát lepšího lékaře.

MUDr. Pavel Kobzík Jiný

Spokojenost s panek doktorem po plastickém zákroku u nich na klinice Perfect Clinic. Profesionální přístup vč. personálu. Díky

MUDr. Roman Kufa zvětšení prsou

Nehezká prsa-humus prsa. Nedoporučuji. Musela jsem jít jinam na opravu, kde mi někdo jiný dával ten humus do kupy. Nikdy víc!

MUDr. Roman Kufa operace očních víček

P.Kufa mi podruhé operoval oční víčka , opět musím pochválit kvalitní a krásně profesionálně odvedenou práci , navíc je milý člověk a profesionál , snaží se pomoci s problémem dané oblasti která dotyčného trápí . I sestřičky jsou milé při operaci byla přijemná atmosféra , za mě s čistým srdcem doporučuji , lépe vidím a i esteticky se cítím dobře . Děkuji Markéta Galuszková

Kontakt

Kartouzská 10, Praha Zobrazit v Goole Maps