O nás

FORMÉ clinic je renomovaná klinika v Praze umístěná ve vynikající lokalitě v blízkosti Hlavního nádraží a 10 minut od krásného pražského centra. Cílem naší kliniky je odlišit se od jiných soukromých zařízení, především kvalitním servisem a nabídkou nejrůznějších služeb našim klientům. Důraz přitom klademe především na perfektní, informovaný a ochotný personál. Naši péči chceme individuálně přizpůsobit potřebám zákazníka, který se u nás může těšit na nadstandardní služby.

- Nový koncept v péči o zákazníky
- Nečekaně nadstandardní služby

---
Formé clinic is a newly opened clinic in Prague, situated in an excellent location, located near the Main Train Station and 10 minutes from the beautiful City Center. The aim of our clinic is to be different to other private facilities, namely by a quality service and offering a wide scale of services to our clients We put an emphasis on a perfect, accommodating and informed staff. We want our medical care to be a fully customizable experience to our customer, who can expect extraordinary services.

- New concept in quality assurance
- Amazingly above standard services
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Jiří Bayer Jiný

Dne 26.2.24 jsem u pana doktora Bayera podstoupila plastickou operaci prsou ve Forme clinic a od té doby každý den děkuju, že sem si vybrala právě jeho. Je to opravdu nejlepší doktor jakého si můžete přát. Je lidský, trpělivě vám vše vysvětlí a je to neuvěřitelný sympaťák... a výsledek? Přesto, že jsem si jeho práci vyloženě našla předem, tak jsem z výsledku stále naprosto v úžasu. Své nejlepší kamarádce bych doporučila jedině jeho. Má zlaté ruce.
    Tereza Svobodová

MUDr. Jiří Bayer Jiný

Skvělý odborník , který mi precizně provedl reexcizi melanomu. Ani umrtvení mě nebolelo. Doporučuji.

MUDr. Petr Hýža Augmentace, abdominoplastika, liposukce

Dobrý den, v červnu jsem u pana Dr. Hýži podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Na konzultaci byl velice vstřícný, působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete :-) Chtěla jsem najednou augmentaci + abdominoplastiku + liposukci nohou. Pan doktor mi doporučil, že najednou to určitě nepůjde, byl by to moc velký zákrok. Domluvili jsme se nejdříve na augmentaci + abdominoplastice s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy. V den operaci byli všichni na klinice milí, ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit, jak sestřičky, anesteziolog, a samozřejmě pan doktor, který umí zázraky. Ani ve snu jsem nečekala takový skvělý výsledek. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky se vším pomáhají. Manžel a 2 děti za mnou mohli pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes, přesně po 2 měsících od operace jsem všem na klinice a nejvíce panu doktorovi vděčná za to, jak vypadám. Pan doktor má zlaté ruce, a rozhodně bych se k němu vrátila. Prsa mám krásně přirozená, Motiva 360, po břiše ani památky, a nohy na kterých jsem byla 30.7. pomalu splaskávají. Pokud bych uvažovala o další plastické operaci, půjdu jedině do Formé k panu Dr. Hýžovi.

MUDr. Petr Hýža modelace prsou

Na klinice jsem podstoupila modelaci prsou před týdnem. Výsledek předčil mé očekávání. Klinika je příjemná a útulná, velmi ochotný a vstřícný personál. Při konzultaci mi pan doktor Hýža vše ochotně vysvětlil, navrhl řešení a já mu plně důvěřovala a nechala vše na něm. Po třech týdnach od konzultace jsem nastoupila na zákrok a i tady byli všichni neuvěřitelně ochotní, pan doktor přišel ještě jednou všechno vysvětlil . Až budu chtít další zkrášlovací zákrok mám rychlou volbu .

MUDr. Petr Jan Vašek Plastika horních a dolních víček.

Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se.

MUDr. Petr Jan Vašek

Dobrý den paní Evo, děkujeme za Vaše milé slova a přejeme rychlou rekonvalescenci. V připadě dotazu se neváhejte na nás obrátit i v bodoucnu.
    Hezký den,
    Formé clinic

MUDr. Petr Hýža

Chci dát více hvězdiček než 5! PAN DOKTOR HÝŽA si jich zaslouží milion! Nikdy jsem nezažila takovouhle péči a pochopení jakých se mi dostalo od pana doktora Hýži. Musím upozornit že jsem velice náročná klientka, zaměřená na detaily a pan doktor naprosto dokonale splnil moje přání a očekávání. Provedl detailní a naprosto precizní práci. Vše je úplně dokonale symetrické!! Sice jsem jen chvíli po zákroku ale už ted jsem naprosto spokojená s výsledkem! Pan doktor je dobrý člověk a má zlaté ruce! DOPORUČUJI! S čímkoliv jedině k němu!

Kontakt