FORMÉ clinic

(102 názorů)

FORMÉ clinic

Jeseniova 30

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

FORMÉ clinic je renomovaná klinika v Praze umístěná ve vynikající lokalitě v blízkosti Hlavního nádraží a 10 minut od krásného pražského centra. Cílem naší kliniky je odlišit se od jiných soukromých zařízení, především kvalitním servisem a nabídkou nejrůznějších služeb našim klientům. Důraz přitom klademe především na perfektní, informovaný a ochotný personál. Naši péči chceme individuálně přizpůsobit potřebám zákazníka, který se u nás může těšit na nadstandardní služby.

- Nový koncept v péči o zákazníky
- Nečekaně nadstandardní služby

---
Formé clinic is a newly opened clinic in Prague, situated in an excellent location, located near the Main Train Station and 10 minutes from the beautiful City Center. The aim of our clinic is to be different to other private facilities, namely by a quality service and offering a wide scale of services to our clients We put an emphasis on a perfect, accommodating and informed staff. We want our medical care to be a fully customizable experience to our customer, who can expect extraordinary services.

- New concept in quality assurance
- Amazingly above standard services

• Augmentace
  • Otoplastika - uši
  • Botox do obličeje
  • Liposuction
  • Forehead lift + eyebrow
  • Breast Augmentation

Our new Formé Clinic
Our new Formé Clinic

• Tomáš Beneš

Plastický Chirurg, MUDr.

• Po porodu jsem si připadala vážně ošklivá a cítila se hrozně.Na Formé clinci jsem podstoupila kombinaci zákroků a to úpravu prsou a liposukci čtyřech oblastí. Měla jsem trochu obavu ze dvou zákroků naráz, ale zároveň mi to přišel skvělý způsob, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Jsem moc ráda a chtěla bych poděkovat celému týmu. Jmenovitě Dr. Benešovi za perfektně odvedenou práci. Děkuju. M.V.

• M

I já se přidávám ke spokojeným klientkám. Doktor je to vážně moc šikovnej. Podstoupila jsem u nej zvetšení prsou a s vysledkem jsem spokojena.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Petr Jan Vašek

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: FORMÉ clinicSlužby: Plastika horních a dolních víček.

Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se.

• T

Nasel jsem pana dokotora primo tady na portalu a co mizu rict.... To je nejlepsi doktor, ktereho setkal jsem ve svem zivote (a nejde jenom o plastickou chirurgie), vlastne takovy vztah k lidem nenajdete nikde (a hlavne - v soukrome klinice). Doporoci Vam, co byste vlastne potrebovali a nebude se snazit Vam neco prodat, jak to delaji vsichni a vsude.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Petr Hýža

• Z
      Umístění: jiné místo

Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka

• M
      Umístění: FORMÉ clinicSlužby: Augmentace, abdominoplastika, liposukce

Dobrý den, v červnu jsem u pana Dr. Hýži podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Na konzultaci byl velice vstřícný, působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete :-) Chtěla jsem najednou augmentaci + abdominoplastiku + liposukci nohou. Pan doktor mi doporučil, že najednou to určitě nepůjde, byl by to moc velký zákrok. Domluvili jsme se nejdříve na augmentaci + abdominoplastice s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy. V den operaci byli všichni na klinice milí, ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit, jak sestřičky, anesteziolog, a samozřejmě pan doktor, který umí zázraky. Ani ve snu jsem nečekala takový skvělý výsledek. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky se vším pomáhají. Manžel a 2 děti za mnou mohli pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes, přesně po 2 měsících od operace jsem všem na klinice a nejvíce panu doktorovi vděčná za to, jak vypadám. Pan doktor má zlaté ruce, a rozhodně bych se k němu vrátila. Prsa mám krásně přirozená, Motiva 360, po břiše ani památky, a nohy na kterých jsem byla 30.7. pomalu splaskávají. Pokud bych uvažovala o další plastické operaci, půjdu jedině do Formé k panu Dr. Hýžovi.

Podívejte se na všechny názory (62) na lékaře

• Jiří Bayer

Plastický Chirurg,

• D

Pokud jsem měla jakékoli zranění, nebo jsem potřebovala poradit, využila jsem pana doktora. I když toho mají v ordinaci fakt hodně a tlačil ho čas, vždy bylo vidět, že ho pacient zajímá. Jsem spokojená, měl lidský přístup a vysvětlil postupy, i rekonvalescenci. Doufám, že na Vinohradech vydrží, pokud bych ho nedejbože do budoucna znovu potřebovala :) Víc takových mladých lékařů.