Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Litoměřice

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Paní doktorka mi už několikrát pomohla. Vždy mě pořádně vyslechla a provedla správnou léčbu. Do ordinace jsem byl přijat vždy přesně na čas a prostředí je také velmi příjemné. Určitě doporučuji! Více

Šaldova 591/3, Litoměřice Mapa

Dětská psychiatrická ambulance

• „Pan doktor je za mě naprosto výborný, byť jsem u něj sice zatím jen krátce. Kromě předepisování léků je zároveň empatický, k pacientům přistupuje individuálně, poradí ohledně lidského řešení problémů, všechny nejasnosti vysvětlí a pomůže i po odborné stránce. V čekárně je to sice někdy na chvíli čekání, ale obzvlášť v tomto oboru je to asi očekávatelné, že se někdy některý pacient se zdrží déle. A 100krát lepší mít si tu chvíli počkat a dostat správnou pomoc a léčbu, než naopak. Více

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

• „než jsem poznala pana doktora,pouze jsem přežívala a vyzkoušela několik ,,psychiatrů,,,kteří mi věnovali max 5 min.Zajímavé,že vždy u nich plná čekárna,každej jiný problém,ale všichni stejné léky.Jako přes kopírák.Nezájem.První návštěva u pana doktora trvala 40 min,po mých zkušenostech sci-fi,Okamžitě jiné léky a pro mne od té chvíle plnohodnotný život.Troufám si říct,že nebýt jeho,tak bych tu už asi nebyla.Většina doktorů,by se od něj měla učit.Děkuji pane doktore Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena! Více

Školní 5/455, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Naprosto se připojuji k lobečák a Miminko. Neuměla bych to lépe popsat. Paní doktorka vyslechne, vysoce profesionální přístup, pravidelné krevní testy k hlídání zdravotního stavu, velmi zvažuje medikaci, nasazuje ji individuálně - v případě potřebyse radí o dalším postupu s kolegy, aby zvolila ten nejlepší postup. Doporučuji. Více

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

Fügnerova 1, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Děkuji panu doktorovi za dvacet let trvající léčení. Jeho vysoká odbornost i vstřícnost mi zachránily život. Jsem mu vděčná za kvalitu svého života, za to, že jsem mohla pracovat.Mgr. Marie Škorpová Více

DD - Vrchlického 574, Libochovice Mapa

• Lipová 11/23, Ústí nad Labem Mapa