Doporučení psychiatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Kralupy nad Vltavou

• Psychiatr, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná pani doktorka, mila, empaticka. Z návštěvy jsem měla moc dobrý pocit. Určitě pani doktorku doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „K paní doktorce chodím asi 6. rokem a mám ji ráda. Určitě bych neměnila a ráda ji doporučuji. Opravdu má snahu léčit a snaží se vyjít vstříc. Dokonce i respektuje můj názor. Nikdy mě neodbyla a vždy se mi snažila pomoct. Kéž by všichni doktoři byli takoví. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek

• „Paní doktorka je empatická, vstřícná, profesionální, jsem velmi spokojená a p.doktorku mohu všem doporučit

Kolejní 429/5, Praha Mapa

• „Nejlepší lékař chováním i odborností. Chodím k němu již mnoho let a vždy se mi snažil pomoci a nikdy mě neodbyl.

Ústavní 91, Praha Mapa

Psychiatrické centrum Praha

• „Paní doktorka je skvělá ženská a její přednášky pro mě byly motivující a velmi přínosné. KBT má perfektně zvládnuté a jejím osobitým stylem podané je velmi lehce naučitelné... NUDZ 1/2019 Více

Ústavní 7/91, Praha Mapa

Psychiatrické centrum Praha

• „Skvělá profesionálka, empatická, chytrá, "vidí za roh". Nehladí soucitně po hlavičce, ale opravdu se snaží pomoct i za cenu velké upřímnosti, kterou rozhodně vítám, protože jen tak lze získat ten správný pohled na věc. Hodiny strávené s Dr. Victorinovou vnímám jako nejlepší investici do mého duševního rozvoje. Moc děkuju za vše, jste skvělá Více

Lovosická 40/440, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.