Psychiatrické centrum Praha

Zobrazit lékaře

Psychiatrické centrum Praha

Ústavní 7/91

181 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 26...

Nejbližší zařízení

• Jan Hanka

• M

Pan MUDr. Jan Hanka je jeden z nejlepších psychiatrů(mladší či mladé generace), které znám, opravdu se vám věnuje, je ochotný - vše rád vysvětlí, nejste-li si jisti + hledání vhodného řešení situace, ve které se pacient(pacientka) nachází je pro něj samozřejmostí a především pozitivní přístup k pacientům a jejich problémům, zjistí-li z krevních testů, že je něco v nepořádku (z jiného oboru než psychiatrie), tak vás pošle/doporučí k příslušnému specialistovi a zajímá se samozřejmě o výsledky testů. Třemi slovy...empatický(schopný vcítit se do pocitů druhých), pozitivní a trpělivý. :-)

• Martin Bareš

• M

Před časem jsem měl možnost se s panem Doktorem setkat osobně, doktorů znám hodně, ovšem málo který doktor má stejnou úroveň, a PAN DOKTOR BAREŠ je jistě člověkem na svém místě. Líbil se mi jeho přístup, který byl velmi praktický, i příjemný, ale i přímý. Jako jeden z mála doktorů dokázal podat diagnózu tak, že jsem si nepřipadal nedůstojně. Líbil se mi i jeho humor, málokterý psychiatr má k humoru blízko. A PCP nebo dnešní NUDZ - instituce na jedničku, ačkoliv jsem v životě dost skeptik, na pcp si rozhodně stěžovat nemůžu. Byl jsem párkrát hospitalizován v různých zařízeních, takže můžu porovnávat, nikde jinde jsem nezažil tak kvalitní příjem, prostředí, i přístup doktorů a personálu. (pak už jen v PLL, ale to už je jiná kapitola)

• L

Souhlasím s názorem, že je to Pan doktor, působí sice odtažitě, ale v soukromém hovoru je velice hodný a citlivý. Pokud bych musela zase do léčebny, přála bych si, abych měla zase jeho.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Pavla Stopková

• P

Paní doktorka je vysoce neetický a nemorální člověk podle mých zkušeností. Když jsem měla otázky tak na mě křičela, že má práce dost a jestli si myslím vážně, že nemá na tohle čas. Pak lhala o tom, že mi řekla nějaké věci, které nikdy neřekla. Pořád dokola se ale zajímala o to, jestli si budu stěžovat a na to čas měla. Pak mi vyhrožovala, že jestli si budu stěžovat tak mi napíše takovou a takovou závěřečnou zprávu. Zážitek s ní byl naprosto traumatizující. Nedůvěryhodná osoba.

• Velmi dobra lekarka! Doporucuji vsem! Pokud zapasite s uzkostmi,tak pani Pavla je zastavi okamzite! Skvela lekarka..

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiřina Kosová

Psychiatr, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Panicka porucha

Paní doktorka je skvělá ženská a její přednášky pro mě byly motivující a velmi přínosné. KBT má perfektně zvládnuté a jejím osobitým stylem podané je velmi lehce naučitelné...
      NUDZ 1/2019

• V
      Umístění: Psychiatrické centrum PrahaSlužby: mentální anorexie

lepší lékařku jsem nepoznala.Její ochota pomoci je neskutečná .Touto cestou jí chci velice poděkovat za pomoc s mou nemocí.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře