Psychiatrické centrum Praha

Ústavní 7/91

181 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová Jiný

Navenek usmívající se lékařka,která má zajímavé přednášky,ale v lékařské zprávě řada nepravd,překrucování,ponižování a ironie,naprosto nepřijatelné pro profesionála-lékaře.Na jejím oddělení některé sestry po pacientech křičely,vulgárně je označovaly apod.Smutné.

Lékař: Pavla Stopková Jiný

Vystřídala jsem několik psychiatrů a konečně můžu říct, že jsem našla tu pravou. Četla jsem nějeké anonymně psané recenze zde a teda vůbec se mi to nezdá pravdivé.. No nevím, každopádně já můžu jen doporučit a jsem za tuto ženu vážně vděčná! :)

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová

Paní doktorka je určitě velice zkušená ve svém oboru, ovšem je také
    poměrně radikální a některé její postupy jsou dle mého až příliš...
    Rozumí psychickým problémům a mluví o nich poutavě, což je na druhou stranu velice cenné.

Š
    Lékař: Pavla Stopková

Paní doktorka je skutečný odborník - lze se s ní domluvit operativně na dávkování léků a v případě krize je vždy dostupná a pomůže. Doporučuji

Lékař: Pavla Stopková

Je zkušená a rozumí své práci, ale na druhou stranu nemá moc času na své pacienty a tak to může občas někomu připadat, že je jen další zboží na páse.

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová mentální anorexie

lepší lékařku jsem nepoznala.Její ochota pomoci je neskutečná .Touto cestou jí chci velice poděkovat za pomoc s mou nemocí.