Psychiatrické centrum Praha

181 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Jan Hanka

• M

Pan MUDr. Jan Hanka je jeden z nejlepších psychiatrů(mladší či mladé generace), které znám, opravdu se vám věnuje, je ochotný - vše rád vysvětlí, nejste-li si jisti + hledání vhodného řešení situace, ve které se pacient(pacientka) nachází je pro něj samozřejmostí a především pozitivní přístup k pacientům a jejich problémům, zjistí-li z krevních testů, že je něco v nepořádku (z jiného oboru než psychiatrie), tak vás pošle/doporučí k příslušnému specialistovi a zajímá se samozřejmě o výsledky testů. Třemi slovy...empatický(schopný vcítit se do pocitů druhých), pozitivní a trpělivý. :-)

• Martin Bareš

• M

Před časem jsem měl možnost se s panem Doktorem setkat osobně, doktorů znám hodně, ovšem málo který doktor má stejnou úroveň, a PAN DOKTOR BAREŠ je jistě člověkem na svém místě. Líbil se mi jeho přístup, který byl velmi praktický, i příjemný, ale i přímý. Jako jeden z mála doktorů dokázal podat diagnózu tak, že jsem si nepřipadal nedůstojně. Líbil se mi i jeho humor, málokterý psychiatr má k humoru blízko. A PCP nebo dnešní NUDZ - instituce na jedničku, ačkoliv jsem v životě dost skeptik, na pcp si rozhodně stěžovat nemůžu. Byl jsem párkrát hospitalizován v různých zařízeních, takže můžu porovnávat, nikde jinde jsem nezažil tak kvalitní příjem, prostředí, i přístup doktorů a personálu. (pak už jen v PLL, ale to už je jiná kapitola)

• L

Souhlasím s názorem, že je to Pan doktor, působí sice odtažitě, ale v soukromém hovoru je velice hodný a citlivý. Pokud bych musela zase do léčebny, přála bych si, abych měla zase jeho.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Pavla Stopková

• Š
      Umístění: Psychiatrické centrum Praha

Paní doktorka je skutečný odborník - lze se s ní domluvit operativně na dávkování léků a v případě krize je vždy dostupná a pomůže. Doporučuji

Umístění: Psychiatrické centrum Praha

Je zkušená a rozumí své práci, ale na druhou stranu nemá moc času na své pacienty a tak to může občas někomu připadat, že je jen další zboží na páse.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiřina Kosová

Psychiatr, MUDr.

Umístění: Psychiatrické centrum Praha

Paní doktorka je určitě velice zkušená ve svém oboru, ovšem je také
      poměrně radikální a některé její postupy jsou dle mého až příliš...
      Rozumí psychickým problémům a mluví o nich poutavě, což je na druhou stranu velice cenné.

• Umístění: jiné místoSlužby: Panicka porucha

Paní doktorka je skvělá ženská a její přednášky pro mě byly motivující a velmi přínosné. KBT má perfektně zvládnuté a jejím osobitým stylem podané je velmi lehce naučitelné...
      NUDZ 1/2019

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře