Demence Kralupy nad Vltavou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek