Doporučení psychiatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR České Budějovice

• „Vynikají lékař. Ochotný, empatický... Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pro me je tenhle pan doktor mym straznym andelem,bez prehaneni mi zachranil a porad zachranuje zivot ,na kazdou navstevu se tesim,dokaze vyslechnout,neni to jen recept a nashledanou....moc si vas vazim a diky ze jste,pane doktore ... Více

Klavíkova 1573/13, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „K panu doktorovi chodím už druhým rokem. Přišla jsem po prvé v životě k psychiatrovi- styděla jsem se .K nástupu menopauzy jsem dostala dárek v podobě panických záchvatů.Nejenže jsem po první návštěvě , kterou jsem teda probrečela, cítila, že už na to nejsem sama, hlavně mi sedl jako člověk i jako lékař. Mám ráda jeho smysl pro humor i profesionalitu, cítím se tam dobře, ale hlavně mě je dobře. Neměnila bych. Prostě super psychouš.. Více

Široká 436/17, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka mi byla doporučena v léčebně u Honzíčka v Písku, kde jsem byla pro opakované deprese. Souhlasím s tím, že má dar naslouchat, pomáhat a citlivě vyslechnout v tíživých situacích. Po několika letech její péče a cvičení jógy jsem udělala velký pokrok. Mám ji moc ráda. Děkuji za péči. Moc si jí vážím.......... Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Paní PhDr. Vlasta Roušalová je vynikající psycholožka, více než profesionálka. Vždy mne vyslechne, dobře poradí, pomůže a nasměruje na cestu, kterou by se člověk měl dát. Milá paní doktorko, jsem velmi ráda a moc si vážím toho, že jsem se s Vámi mohla setkat! Jste člověk se srdcem na pravém místě, nesmírně obětavá, laskavá a vstřícná. Moc jste mi pomohla a vždy dobře poradila. Díky setkáním s Vámi si myslím, že jsem se také dost změnila a můj život je pro mne srozumitelnější a dokážu se ozvat, když se mi něco nelíbí. Hodně si Vás vážím a moc velké díky za vše! Milá paní doktorko, přeji Vám hodně pevného zdraví, lásky, pohody, plno skvělých a přejících lidí, a vždy nějaký důvod k úsměvu. Pokud potřebujete psychologa, pak určitě všem doporučuji paní PhDr. Vlastu Roušalovou. Jindra Více

Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Roušalová

• „Odborník, vstřícný,ochotný vše vysvětlit. Babičce hodně pomohl.Nedělá unáhlené závěry,léčbu konzultuje s rodinnými příslušníky. Navíc sympaťák. Více

T. G. Masaryka 212, Český Krumlov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor mi velmi pomohl, je lidsky, chytry, peclivy, mam k nemu duveru. Z nasi rodiny u nej bylo vice lidi a vsichni ho chvali, dekujeme za všechno a jsme za nej a jeho rady vdecni. Více

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Ambulantní psychiatrie

• „Pan MUDr. Prokeš je velmi profesionální, sympatický, vždy ochotný, citlivý a empatický lékař. Mohu jen doporučit. Eva P. Více

široká, České Budějovice Mapa

• „Dobrá lékařka nebojím se jí říct svoje pocity.

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Jsem velice spokojená s přístupem s profesionalitou Pani doktorky. Je velice ochotná a vždycky pozorná. Hodně nam pomohla. Určitě doporučuji. Více

• B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Ambulance psychiatrického oddělení, Nemocnice České Budějovice, a.s

• České Budějovice Mapa

• U Tří lvů 294/4, České Budějovice Mapa

• Psychiatr

T.G. Masaryka 212, Český Krumlov Mapa

Psychiatrická ord. pro děti a dorost

• Psychiatr

Boženy Němcové 54, České Budějovice Mapa