(0 názorů)

Psychoterapeutické centru Gaudia je sdružením psychoterapeutů, psychologů a dalších profesionálů, sdílející filozofii a základní principy přístupu ke klientům a k profesi. Při práci vycházíme z pře... Více

Jeseniova 47

130 00 , Praha , hl. město Praha

Brandlova 4

Brno , jihomoravský

Psychoterapeutické centru Gaudia
Při práci vycházíme z přesvědčení, že každý člověk ví nejlépe, co potřebuje a co je pro něj dobré. Počítejte proto s tím, že se vás budeme ptát, jaké změny jsou ve vašem životě pro vás žádoucí a budeme se s vámi domlouvat o cílech spolupráce. Budeme zvědaví na všechno, co se vás týká a budeme rádi, když k nám budete otevřený(á), ale nemusíte nám sdělovat, o čem mluvit nechcete.
Našim klientem se může stát každý, kdo má jakékoli starosti nebo se z jakéhokoli důvodu rozhodl něco ve svém životě změnit. Nejsme specializovaní na nějaký konkrétní okruh problémů. Pracujeme s lidmi zdravými i nemocnými, chudými i bohatými, dělníky, profesory, manažery nebo majiteli firem, každý je pro nás důležitý.

Typ zařízení

• klinika