(8 názorů)

Psychoterapeutické centru Gaudia je sdružením psychoterapeutů, psychologů a dalších profesionálů, sdílející filozofii a základní principy přístupu ke klientům a k profesi. Při práci vycházíme z pře... Více

Jeseniova 47

130 00, Praha, hl. město Praha

Brandlova 4, Brno-střed

Brno, jihomoravský

Psychoterapeutické centru Gaudia
Při práci vycházíme z přesvědčení, že každý člověk ví nejlépe, co potřebuje a co je pro něj dobré. Počítejte proto s tím, že se vás budeme ptát, jaké změny jsou ve vašem životě pro vás žádoucí a budeme se s vámi domlouvat o cílech spolupráce. Budeme zvědaví na všechno, co se vás týká a budeme rádi, když k nám budete otevřený(á), ale nemusíte nám sdělovat, o čem mluvit nechcete.
Našim klientem se může stát každý, kdo má jakékoli starosti nebo se z jakéhokoli důvodu rozhodl něco ve svém životě změnit. Nejsme specializovaní na nějaký konkrétní okruh problémů. Pracujeme s lidmi zdravými i nemocnými, chudými i bohatými, dělníky, profesory, manažery nebo majiteli firem, každý je pro nás důležitý.

Nejbližší zařízení

• Olga Kunertová

Psychiatr, Psychoterapeut, MUDr.

• I

Vyzkoušela jsem řešit své i rodinné problémy na více místech, ale teprve v Gaudii a u dr. Kunertové jsem po létech zkoušení spousty RŮZNÝCH metod, zařízení, lékařů atd. uspěla až zde a chodím k ní dlouhá léta já, dříve i moje rodina a partner. Vše úspěšné. Nehraje si na namyšlenou lékařku, nevnucuje to, co pacient nechce, neupřednostňuje pouze léky jako většina psychiatrů na pojišťovnu. Je to člověk, kterého evidentně baví to, co dělá, dělá to už dlouho a dobře. Má přehled o nových trendech. Nyní máme terapie po Skype, což je bezvadné. Její zařízení Gaudia se věnuje i péči o tělo tj. psychosomatice, hloubkovým masážím, což je dle mého názoru velmi důležité. Kurz asertivity a efektivní komunikace od Gaudie byl zřetelně lepší než ty, které jsem postupně absolvovala i v různých zaměstnáních. Dr. Olga Kunertová není ani zdravotně-pojišťovenský byrokrat ani tvrdý medicinský obchodník, jestli mi rozumíte. :-) Podle mne dokáže dobře pracovat s mužem i ženou a to jakéhokoliv věku. Udělala jsem za těch 12 let, co k ní chodím nesmírné pokroky a to již po prvních několika měsících a letech - začala jsem své problémy totiž řešit až po čtyřicítce a moc mi to nešlo rychle. Jiným, co znám bylo zde u pí doktorky pomoženo třeba po roce, dvou apod. :-) Čili DOPORUČUJU ÚPNĚ NEJVÍC. :-)

• Paní doktorku Kunertovou mohu vřele doporučit. Docházím k ní přes půl roku a můj život za tu dobu nabral jiný, věřím, že správný směr. Dobře se mi s ní pracuje, je příjemná, profesionální, častokrát se spolu i zasmějeme, což velmi oceňuji. :)
      Za dobré považuji i fakt, že mi dává domácí úkoly, tzn. nutí mne na sobě pracovat i v době, kdy se nevidíme.
      A v neposlední řadě jsem rád za malé sladkosti, které jsem poslední dobou dostal.
      Petr

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Mgr. Tereza Janačíková Nováková

Psycholog, Psychoterapeut,

• P

Terezu Novákovou můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc. Moc toho nenamluví, spíše pozorně poslouchá a pomocí cílených dotazů vždycky přesně vystihne to podstatné. Udělá vám pořádek v hlavě :-) Často jsem ze sezení odcházela s pocitem "jakto, že mě to samotnou nenapadlo?" Vím, že až mi bude zase ouvej, nezaváhám ani minutu a okamžitě se k ní znovu objednám. PD

• V

Z návštěvy psychologa jsem měla obavy, ale paní Tereza Nováková je
      rozptýlila hned při první schůzce. Rozhovor s ní byl nejen příjemný, ale
      hlavně přínosný. Nenásilně mě vedla k odpovědím na otázky, které mě trápily.
      pomohla mi vidět moje problémy z širší perspektivy. Rozhodně ji doporučuji
      všem, kteří zvažují návštěvu psychologa a hledají profesionální a zároveň
      lidský přístup ke svým problémům.
      VH

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Gabriela Špačková

Psycholog, Psychoterapeut, Bc.

• K

Perfektni psycholozka, mohu jen doporucit (a doporucuji vsem znamym). Prisla jsem s vyrazkou na 80% tela a ac mi vsichni doktori rekli, ze jsem absolutne zdrava, pomohla mi az pani Spackova. Vyrazka uz se nevratila a citim se dobre. Vyresila jsem si diky ni vztahy se svym okolim, ktere me do te doby neskutecne stresovaly. Moc dekuji.